Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Kamil
Sitek
GKTS Wiązowna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 lipca 1989 r.
33
Występy
9
Zwycięstwa
24
Porażki
27.27%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 34 141:29
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 136:34
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 17 22 95:75
4. MKS POGOŃ Siedlce 17 21 101:69
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 17 18 92:78
6. GKTS Wiązowna 17 14 65:105
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 17 13 72:98
8. KS SPÓJNIA Warszawa 17 9 55:115
9. ENERGA KTS II Toruń 17 8 74:96
10. UKS VICTORIA Płock 17 0 19:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sitek Kamil - Dosz Sławomir 2 0:3 (6:11, 8:11, 4:11)
2 Kreft Damian - Sitek Kamil 2 3:1 (11:5, 6:11, 15:13, 14:12)
2 Franc Wiktor - Sitek Kamil 2 3:2 (11:4, 11:9, 9:11, 8:11, 11:3)
3 Woskowicz Marcin - Sitek Kamil 1 3:2 (9:11, 11:7, 14:12, 4:11, 14:12)
3 Kulpa Konrad - Sitek Kamil 1 3:0 (11;5, 11:9, 11:2)
4 Sitek Kamil - Woś Alan 1 0:3 (4:11, 6:11, 8:11)
4 Sitek Kamil - Perzyński Przemysław 1 2:3 (13:11, 3:11, 11:9, 7:11, 9:11)
5 Zandecki Jan - Sitek Kamil 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:2)
5 Witkowski Jakub - Sitek Kamil 1 3:0 (12;10, 11:8, 11:5)
6 Sitek Kamil - Prądziński Marek 2 1:3 (11:9, 3:11, 10:12, 9:11)
6 Sitek Kamil - Sposób Tomasz 2 2:3 (5:11, 8:11, 11:7, 11:5, 6:11)
7 Naperty Łukasz - Sitek Kamil 2 0:3 (7:11, 3:11, 9:11)
7 Moliński Kacper - Sitek Kamil 2 3:1 (11:8, 9:11, 11:5, 11:8)
8 Sitek Kamil - Szaliński Mikołaj 2 3:2 (12:10, 6:11, 12:10, 9:11, 11:6)
8 Sitek Kamil - Miszkurka Jakub 2 2:3 (6:11, 4:11, 11:6, 11:7, 4:11)
9 Żabski Radosław - Sitek Kamil 2 1:3 (6:11, 13:15, 14:12, 7:11)
9 Żarski Karol - Sitek Kamil 2 3:0 (11:5, 11:5, 12:10)
10 Sitek Kamil - Żarski Karol 2 0:3 (10:12, 6:11, 9:11)
10 Sitek Kamil - Misztal Igor 2 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 12:10)
11 Lemański Paweł - Sitek Kamil 2 3:1 (10:12, 11:3, 11:9, 11:5)
11 Kowalski Wojciech - Sitek Kamil 2 1:3 (11:7, 5:11, 14:16, 8:11)
12 Sposób Tomasz - Sitek Kamil 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:5)
12 Prądziński Marek - Sitek Kamil 2 3:0 (11:7, 11:2, 11:9)
13 Perek Jakub - Sitek Kamil 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:7)
13 Bąk Daniel - Sitek Kamil 1 3:1 (11:1, 11:6, 9:11, 11:2)
14 Miszkurka Jakub - Sitek Kamil 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:4)
14 Szaliński Mikołaj - Sitek Kamil 2 1:3 (11:7, 6:11, 9:11, 5:11)
15 Sitek Kamil - Małachowski Michał 2 0:3 (4:11, 8:11, 8:11)
15 Sitek Kamil - Troka Mateusz 2 3:1 (11:6, 11:7, 5:11, 14:12)
16 Sitek Kamil - Wasiak Damian 2 2:3 (11:5, 11:13, 10:12, 11:0, 9:11)
16 Sitek Kamil - Naperty Łukasz 2 3:2 (5:11, 10:12, 11:7, 11:1, 11:9)
17 Sitek Kamil - Maćkowiak Wojciech 2 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 6:11)
17 Sitek Kamil - Szymanek Bartłomiej 2 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Chojnicki Maciej / Sitek Kamil - Skubiszewski Witold / Dosz Sławomir 2 0:3 (8:11, 1:11, 3:11)
2 Franc Wiktor / Szarmach Bartosz - Sitek Kamil / Chojnicki Maciej 2 3:1 (12:10, 11:5, 7:11, 11:9)
3 Kulpa Konrad / Woskowicz Marcin - Grzybowski Tomasz / Sitek Kamil 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:3)
4 Murawski Michał / Sitek Kamil - Perzyński Przemysław / Woś Alan 1 0:3 (6:11, 5:11, 7:11)
5 Witkowski Jakub / Gajek Bartosz - Sitek Kamil / Chojnicki Maciej 2 3:1 (11:9, 11:4, 6:11, 11:8)
6 Grzybowski Tomasz / Sitek Kamil - Prądziński Marek / Dosz Adam 2 0:3 (6:11, 10:12, 12:14)
7 Naperty Łukasz / Kucharski Maciej - Chojnicki Maciej / Sitek Kamil 2 0:3 (8:11, 5:11, 4:11)
8 Sitek Kamil / Chojnicki Maciej - Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:8)
9 Żarski Karol / Misztal Igor - Sitek Kamil / Chojnicki Maciej 2 1:3 (4:11, 11:6, 8:11, 9:11)
10 Grzybowski Tomasz / Sitek Kamil - Misztal Igor / Żarski Karol 2 2:3 (11:9, 4:11, 9:11, 11:7, 7:11)
11 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Chojnicki Maciej / Sitek Kamil 1 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 8:11)
12 Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz - Sitek Kamil / Chojnicki Maciej 1 3:2 (6:11, 13:15, 11:3, 11:6, 11:8)
13 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Grzybowski Tomasz / Sitek Kamil 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:2)
14 Olek Jan / Sałaciński Przemysław - Chojnicki Maciej / Sitek Kamil 1 1:3 (8:11, 11:3, 7:11, 9:11)
15 Chojnicki Maciej / Sitek Kamil - Zandecki Jan / Małachowski Michał 1 2:3 (12:10, 11:6, 12:14, 5:11, 11:13)
16 Chojnicki Maciej / Sitek Kamil - Moliński Kacper / Siemieniako Przemysław 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:3)
17 Chojnicki Maciej / Sitek Kamil - Kotowski Tomasz / Maćkowiak Wojciech 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)