Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Paweł
Chmiel
PWSZ Zamość
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 sierpnia 1986 r.
32
Występy
25
Zwycięstwa
7
Porażki
78.13%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 29 122:58
2. BISTS Bielsko-Biała 18 28 117:63
3. PKS KOLPING II Jarosław 18 26 114:66
4. UKS VILLA VERDE Olesno 18 26 102:78
5. IKS START Zduńska Wola 18 19 97:83
6. GMKS STRZELEC Frysztak 18 18 87:93
7. ZKS Zielona Góra 18 17 88:92
8. IKTS BROŃ Radom 18 10 82:98
9. KS VIRET CMC Zawiercie 18 7 58:122
10. LKS ODRA Głoska 18 0 33:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Czernik Mateusz - Chmiel Paweł 1 0:3 (6-11, 10-12, 6-11)
1 Zelinka Jakub - Chmiel Paweł 1 2:3 (9-11, 5-11, 12-10, 11-5, 9:11)
2 Chmiel Paweł - Glanowski Jakub 1 2:3 (11:9, 13:11, 9:11, 7:11, 8:11)
2 Chmiel Paweł - Kapik Krzysztof 1 3:0 (12:10, 11:3, 12:10)
3 Nalepa Kamil - Chmiel Paweł 1 0:3 (6:11, 6:11, 13:15)
3 Kołodziejczyk Maciej - Chmiel Paweł 1 1:3 (7:11, 11:1, 4:11, 5:11)
4 Chmiel Paweł - Wiśniewski Tomasz 1 3:0 (11:8, 11:4,11:1)
4 Chmiel Paweł - Janczewski Grzegorz 1 1:3 (20:22, 9:11, 11:3, 8:11)
5 Wasylkowski Nestor - Chmiel Paweł 1 0:3 (7:11, 7:11, 6:11, )
5 Limonov Anton - Chmiel Paweł 1 1:3 (11:8, 3:11, 7:11, 8:11, )
6 Chmiel Paweł - Lis Daniel 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
6 Chmiel Paweł - Mrkvicka Radek 1 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:7)
7 Kalita Artur - Chmiel Paweł 1 0:3 (3:11, 8:11, 12:14)
7 Kusiński Marcin - Chmiel Paweł 1 2:3 (11:8, 8:11, 11:6, 8:11, 6:11)
9 Zdzienicki Kamil - Chmiel Paweł 1 3:1 (11:6, 13:15, 11:5, 11:8)
9 Niemiec Krzysztof - Chmiel Paweł 1 0:3 (10:12, 9:11, 6:11)
10 Chmiel Paweł - Wojtyła Norbert 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:5)
10 Chmiel Paweł - Kotyl Wojciech 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:5)
11 Kaczor Jan - Chmiel Paweł 1 1:3 (8:11, 7:11, 17:15, 6:11)
11 Duch Adam - Chmiel Paweł 1 1:3 (11:9, 4:11, 1:11, 6:11)
12 Chmiel Paweł - Szymczyk Jan 1 3:0 (11:5, 11:3, 16:14)
12 Chmiel Paweł - Kusiński Marcin 1 0:3 (10:12, 2:11, 5:11)
13 Chmiel Paweł - Wachowiak Łukasz 1 3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 14:12)
13 Chmiel Paweł - Dziuba Patryk 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:4)
14 Janczewski Grzegorz - Chmiel Paweł 1 2:3 (11:8, 6:11, 11:6, 5:11, 4:11)
14 Wiśniewski Tomasz - Chmiel Paweł 1 0:3 (5:11, 8:11, 4:11)
15 Chmiel Paweł - Zdzienicki Piotr 1 3:0 (11:3, 12:10, 13:11)
15 Chmiel Paweł - Zdzienicki Kamil 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:8)
16 Tomicki Jarosław - Chmiel Paweł 1 3:1 (11:4, 11:7, 7:11, 11:5)
16 Masłowski Jakub - Chmiel Paweł 1 3:2 (9:11, 11:9, 11:4, 9:11, 11:7)
18 Mrkvicka Radek - Chmiel Paweł 1 3:2 (11:7, 11:9, 10:12, 7:11, 11:5.)
18 Adamiak Grzegorz - Chmiel Paweł 1 0:3 (7:11, 9:11, 8:11.)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zelinka Jakub / Cyrnek Piotr - Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz 1 3:1 (8-11, 11-5, 11-9, 11-7)
2 Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz - Piotrowski Marcin / Glanowski Jakub 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:9)
3 Kołodziejczyk Maciej / Najder Szymon - Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz 1 3:2 (5:11, 11:7, 11:5, 6:11, 11:4)
4 Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz - Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol 1 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
5 Limonov Anton / Wasylkowski Nestor - Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz 1 3:1 (12:10, 8:11, 12:10, 11:9, )
6 Chmiel Paweł / Zavadskyi Ihor - Mrkvicka Radek / Adamiak Grzegorz 1 1:3 (8:11, 11:7, 10:12, 9:11)
7 Kusiński Marcin / Kalita Artur - Chmiel Paweł / Zavadskyi Ihor 1 3:1 (11:9, 11:5, 11:13, 11:6)
9 Wiśniewski Karol / Zdzienicki Kamil - Zavadskyi Ihor / Chmiel Paweł 1 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)
10 Chmiel Paweł / Zavadskyi Ihor - Kotyl Wojciech / Wojtyła Norbert 1 3:2 (6:11,8:11, 12:10, 11:7, 11:7)
11 Duch Adam / Kaczor Jan - Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz 1 2:3 (11:9, 9:11, 6:11, 11:6, 4:11)
12 Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz - Kusiński Marcin / Kalita Artur 1 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 5:11)
13 Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz - Wachowiak Łukasz / Chłodnicki Piotr 1 2:3 (11:8, 11:13, 9:11, 11:5, 6:11)
14 Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin - Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz 1 2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 6:11, 9:11)
15 Chmiel Paweł / Zavadskyi Ihor - Zdzienicki Kamil / Wiśniewski Karol 1 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 9:11)
16 Tomicki Jarosław / Szotek Karol - Chmiel Paweł / Zavadskyi Ihor 1 3:1 (8:11, 13:11, 11:9, 11:8)
18 Adamiak Grzegorz / Mrkvicka Radek - Chmiel Paweł / Kostrubiec Piotr 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:4.)