Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Łukasz
Jarocki
PWSZ Zamość
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  9 czerwca 1996 r.
15
Występy
9
Zwycięstwa
6
Porażki
60%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 16 28 113:47
2. BISTS Bielsko-Biała 16 24 99:61
3. UKS VILLA VERDE Olesno 15 22 85:65
4. PKS KOLPING II Jarosław 15 21 94:56
5. IKS START Zduńska Wola 16 17 84:76
6. GMKS STRZELEC Frysztak 16 16 77:83
7. ZKS Zielona Góra 16 13 76:84
8. IKTS BROŃ Radom 16 10 77:83
9. KS VIRET CMC Zawiercie 16 7 55:105
10. LKS ODRA Głoska 16 0 30:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Jarocki Łukasz - Duch Adam 2 3:1 (11:9, 11:5, 13:15, 11:7)
3 Nalepa Kamil - Jarocki Łukasz 1 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 12:10)
5 Wojtyła Norbert - Jarocki Łukasz 2 0:3 (9:11, 9:11, 4:11, )
7 Glegoła Paweł - Jarocki Łukasz 2 2:3 (6:11, 5:11, 11:8, 11:6, 9:11)
7 Szymczyk Jan - Jarocki Łukasz 2 0:3 (7:11, 7:11, 15:17)
8 Jarocki Łukasz - Masłowski Jakub 2 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 14:12)
8 Jarocki Łukasz - Felkel Grzegorz 2 1:3 (9:11, 11:3, 11:13, 5:11)
9 Zdzienicki Piotr - Jarocki Łukasz 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
10 Jarocki Łukasz - Wojciechowski Mateusz 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:8)
10 Jarocki Łukasz - Grzębka Mikołaj 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:6)
11 Glanowski Jakub - Jarocki Łukasz 2 0:3 (12:14, 10:12, 11:13)
12 Jarocki Łukasz - Glegoła Paweł 2 3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 11:9)
13 Jarocki Łukasz - Dziuba Patryk 1 1:3 (9:11, 13:11, 10:12, 6:11)
14 Prus-Strowski Karol - Jarocki Łukasz 2 3:0 (11:6, 11:8, 13:11)
15 Jarocki Łukasz - Niemiec Krzysztof 2 1:3 (11:5, 9:11, 8:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zelinka Jakub / Cyrnek Piotr - Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz 1 3:1 (8-11, 11-5, 11-9, 11-7)
2 Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz - Piotrowski Marcin / Glanowski Jakub 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:9)
3 Kołodziejczyk Maciej / Najder Szymon - Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz 1 3:2 (5:11, 11:7, 11:5, 6:11, 11:4)
4 Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz - Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol 1 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
5 Limonov Anton / Wasylkowski Nestor - Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz 1 3:1 (12:10, 8:11, 12:10, 11:9, )
8 Jarocki Łukasz / Zavadskyi Ihor - Felkel Grzegorz / Masłowski Jakub 2 3:1 (13:11, 11:9, 4:11, 11:9)
11 Duch Adam / Kaczor Jan - Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz 1 2:3 (11:9, 9:11, 6:11, 11:6, 4:11)
12 Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz - Kusiński Marcin / Kalita Artur 1 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 5:11)
13 Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz - Wachowiak Łukasz / Chłodnicki Piotr 1 2:3 (11:8, 11:13, 9:11, 11:5, 6:11)
14 Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin - Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz 1 2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 6:11, 9:11)