Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Paweł
Kozieł
PWSZ Zamość
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 kwietnia 1993 r.
24
Występy
20
Zwycięstwa
4
Porażki
83.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 15 28 110:40
2. BISTS Bielsko-Biała 15 22 92:58
3. UKS VILLA VERDE Olesno 15 22 85:65
4. PKS KOLPING II Jarosław 15 21 94:56
5. IKS START Zduńska Wola 15 15 78:72
6. GMKS STRZELEC Frysztak 15 14 70:80
7. ZKS Zielona Góra 16 13 76:84
8. IKTS BROŃ Radom 15 10 73:77
9. KS VIRET CMC Zawiercie 15 7 52:98
10. LKS ODRA Głoska 16 0 30:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Cyrnek Piotr - Kozieł Paweł 2 3:1 (11-6, 8-11, 11-6, 11-9)
1 Marcinowski Krzysztof - Kozieł Paweł 2 0:3 (6-11, 10-12, 5:11)
2 Kozieł Paweł - Kaczor Jan 2 3:1 (11:8, 11:13, 11:7, 11:4)
3 Najder Szymon - Kozieł Paweł 2 1:3 (11:13, 11:8, 4:11, 5:11)
3 Wachowiak Łukasz - Kozieł Paweł 2 2:3 (4:11, 11:5, 8:11, 11:8, 8:11)
4 Kozieł Paweł - Prus-Strowski Karol 2 2:3 (16:14, 6:11, 11:7, 6:11, 7:11)
4 Kozieł Paweł - Sankowski Marcin 2 3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 14:12)
5 Kotyl Wojciech - Kozieł Paweł 2 0:3 (9:11, 11:13, 4:11, )
5 Wojtyła Norbert - Kozieł Paweł 2 1:3 (6:11, 6:11, 11:9, 3:11, )
6 Kozieł Paweł - Adamiak Grzegorz 2 1:3 (11:8, 5:11, 6:11, 9:11)
6 Kozieł Paweł - Tatarczuch Rafał 2 3:1 (11:8, 7:11, 11:3, 11:6)
7 Kusiński Marcin - Kozieł Paweł 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)
8 Kozieł Paweł - Szotek Karol 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:8)
8 Kozieł Paweł - Tomicki Jarosław 1 3:2 (11:7, 5:11, 10:12, 11:7, 11:6)
9 Frydrych Tomasz - Kozieł Paweł 2 0:3 (4:11, 2:11, 8:11)
9 Zdzienicki Piotr - Kozieł Paweł 2 1:3 (8:11, 12:10, 7:11, 8:11)
11 Kapik Krzysztof - Kozieł Paweł 2 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
11 Glanowski Jakub - Kozieł Paweł 2 1:3 (6:11, 6:11, 11:5, 8:11)
12 Kozieł Paweł - Kalita Artur 2 3:1 (11:13, 11:9, 11:7, 11:8)
13 Kozieł Paweł - Chłodnicki Piotr 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:6)
13 Kozieł Paweł - Kopecki Andrzej 2 3:0 (11:4, 11:8, 13:11)
14 Sankowski Marcin - Kozieł Paweł 2 0:3 (8:11, 10:12, 7:11)
15 Kozieł Paweł - Wiśniewski Karol 2 3:2 (6:11, 11:5,11:8, 11:13, 11:4)
15 Kozieł Paweł - Niemiec Krzysztof 2 3:0 (11:5, 11:7,11:4)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Marcinowski Krzysztof / Czernik Mateusz - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 2 0:3 (5-11, 5-11, 2-11)
2 Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin - Duch Adam / Kaczor Jan 2 3:1 (11:7, 10:12, 11:9, 11:8)
3 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 2 3:2 (8:11, 6:11, 11:6, 11:8, 11:6)
4 Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin - Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin 2 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 11:6)
5 Wojtyła Norbert / Kotyl Wojciech - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 2 0:3 (7:11, 8:11, 4:11, )
6 Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:7)
7 Glegoła Paweł / Szymczyk Jan - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 2 1:3 (6:11, 6:11, 11:9, 5:11)
8 Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin - Szotek Karol / Tomicki Jarosław 1 3:1 (11:3, 12:10, 2:11, 11:9)
9 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 2 0:3 (10:12, 7:11, 9:11)
10 Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł - Grzębka Mikołaj / Wojciechowski Mateusz 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:5)
11 Glanowski Jakub / Piotrowski Tadeusz - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 2 1:3 (5:11, 11:7, 6:11, 9:11)
12 Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł - Glegoła Paweł / Szymczyk Jan 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:3)
13 Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin - Dziuba Patryk / Kopecki Andrzej 2 3:0 (11:4, 11:1, 11:6)
14 Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol - Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin 2 0:3 (7:11, 9:11, 20:22)
15 Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł - Zdzienicki Piotr / Niemiec Krzysztof 2 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)