Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Marcin
Litwiniuk
PWSZ Zamość
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 listopada 1990 r.
30
Występy
17
Zwycięstwa
13
Porażki
56.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 29 122:58
2. BISTS Bielsko-Biała 18 28 117:63
3. PKS KOLPING II Jarosław 18 26 114:66
4. UKS VILLA VERDE Olesno 18 26 102:78
5. IKS START Zduńska Wola 18 19 97:83
6. GMKS STRZELEC Frysztak 18 18 87:93
7. ZKS Zielona Góra 18 17 88:92
8. IKTS BROŃ Radom 18 10 82:98
9. KS VIRET CMC Zawiercie 18 7 58:122
10. LKS ODRA Głoska 18 0 33:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zelinka Jakub - Litwiniuk Marcin 1 3:0 (11-5, 11-8, 11-2)
1 Czernik Mateusz - Litwiniuk Marcin 1 3:0 (12-10, 13-11, 11-9)
2 Litwiniuk Marcin - Kapik Krzysztof 1 3:2 (14:12, 11:7, 9:11, 8:11, 11:9)
2 Litwiniuk Marcin - Glanowski Jakub 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:2)
3 Kołodziejczyk Maciej - Litwiniuk Marcin 1 3:1 (10:12, 11:5, 11:3, 11:7)
4 Litwiniuk Marcin - Wiśniewski Tomasz 1 3:0 (12:10, 11:9,11:5)
4 Litwiniuk Marcin - Janczewski Grzegorz 1 2:3 (9:11, 11:5, 11:2, 7:11, 6:11)
5 Limonov Anton - Litwiniuk Marcin 1 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 9:11, )
5 Wasylkowski Nestor - Litwiniuk Marcin 1 3:1 (11:8, 5:11, 11:8, 11:9, )
6 Litwiniuk Marcin - Lis Daniel 1 2:3 (4:11, 12:10, 8:11, 11:7, 11:13)
6 Litwiniuk Marcin - Mrkvicka Radek 1 1:3 (15:13, 5:11, 4:11, 11-13)
7 Kalita Artur - Litwiniuk Marcin 1 2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 11:5, 7:11)
8 Litwiniuk Marcin - Tomicki Jarosław 1 3:2 (7:11, 11:7, 11:8, 8:11, 11:6)
8 Litwiniuk Marcin - Kohut Bohdan 1 3:1 (12:10, 11:13, 11:9, 11:8)
9 Niemiec Krzysztof - Litwiniuk Marcin 1 0:3 (4:11, 12:14, 7:11)
9 Zdzienicki Kamil - Litwiniuk Marcin 1 3:1 (12:10, 8:11, 11:9, 11:5)
10 Litwiniuk Marcin - Wojciechowski Mateusz 2 3:0 (13:11, 11:3, 11:7)
10 Litwiniuk Marcin - Grzębka Mikołaj 2 3:0 (11:0, 11:4, 11:5)
11 Kapik Krzysztof - Litwiniuk Marcin 2 3:2 (11:9, 7:11, 11:9, 10:12, 11:8)
12 Litwiniuk Marcin - Glegoła Paweł 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:7)
12 Litwiniuk Marcin - Kalita Artur 2 3:1 (11:7, 11:8, 5:11,11:8)
13 Litwiniuk Marcin - Kopecki Andrzej 2 3:0 (11:1, 11:4, 14:12)
13 Litwiniuk Marcin - Chłodnicki Piotr 2 3:0 (11:9, 11:3, 12:10)
14 Prus-Strowski Karol - Litwiniuk Marcin 2 3:2 (6:11, 11:9, 11:9, 9:11, 13:11)
14 Sankowski Marcin - Litwiniuk Marcin 2 0:3 (6:11, 9:11, 10:12)
15 Litwiniuk Marcin - Wiśniewski Karol 2 1:3 (9:11, 6:11, 11:5, 5:11)
16 Felkel Grzegorz - Litwiniuk Marcin 2 3:2 (5:11, 11:8, 9:11, 11:7, 11:8)
16 Szotek Karol - Litwiniuk Marcin 2 0:3 (6:11, 9:11, 10:12)
17 Litwiniuk Marcin - Cyrnek Piotr 2 3:2 (11:9, 9:11, 11:5, 3:11, 11:7)
17 Litwiniuk Marcin - Marcinowski Krzysztof 2 2:3 (8:11, 4:11, 12:10, 11:7, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Marcinowski Krzysztof / Czernik Mateusz - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 2 0:3 (5-11, 5-11, 2-11)
2 Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin - Duch Adam / Kaczor Jan 2 3:1 (11:7, 10:12, 11:9, 11:8)
3 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 2 3:2 (8:11, 6:11, 11:6, 11:8, 11:6)
4 Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin - Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin 2 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 11:6)
5 Wojtyła Norbert / Kotyl Wojciech - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 2 0:3 (7:11, 8:11, 4:11, )
6 Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:7)
7 Glegoła Paweł / Szymczyk Jan - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 2 1:3 (6:11, 6:11, 11:9, 5:11)
8 Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin - Szotek Karol / Tomicki Jarosław 1 3:1 (11:3, 12:10, 2:11, 11:9)
9 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 2 0:3 (10:12, 7:11, 9:11)
10 Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł - Grzębka Mikołaj / Wojciechowski Mateusz 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:5)
11 Glanowski Jakub / Piotrowski Tadeusz - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 2 1:3 (5:11, 11:7, 6:11, 9:11)
12 Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł - Glegoła Paweł / Szymczyk Jan 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:3)
13 Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin - Dziuba Patryk / Kopecki Andrzej 2 3:0 (11:4, 11:1, 11:6)
14 Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol - Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin 2 0:3 (7:11, 9:11, 20:22)
15 Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł - Zdzienicki Piotr / Niemiec Krzysztof 2 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
16 Masłowski Jakub / Felkel Grzegorz - Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin 2 0:3 (7:11, 12:14, 11:13)
17 Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł - Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr 2 3:0 (11:7, 12:10,11:4)