Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Paweł
Glegoła
IKTS BROŃ Radom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 czerwca 1980 r.
36
Występy
8
Zwycięstwa
28
Porażki
22.22%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Nazwisko i imię Z P
Kusiński Marcin 24 12
Szymczyk Jan 21 15
Kalita Artur 15 21
Glegoła Paweł 8 28
Jaśkiewicz Jacek 0 0

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 29 122:58
2. BISTS Bielsko-Biała 18 28 117:63
3. PKS KOLPING II Jarosław 18 26 114:66
4. UKS VILLA VERDE Olesno 18 26 102:78
5. IKS START Zduńska Wola 18 19 97:83
6. GMKS STRZELEC Frysztak 18 18 87:93
7. ZKS Zielona Góra 18 17 88:92
8. IKTS BROŃ Radom 18 10 82:98
9. KS VIRET CMC Zawiercie 18 7 58:122
10. LKS ODRA Głoska 18 0 33:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sankowski Marcin - Glegoła Paweł 2 3:0 (11:4, 11:1, 11:5)
1 Prus-Strowski Karol - Glegoła Paweł 2 3:1 (11:6, 10:12, 11:3, 11:4)
2 Glegoła Paweł - Kotyl Wojciech 2 1:3 (9:11, 14:12, 9:11, 6:11, )
2 Glegoła Paweł - Wojtyła Norbert 2 3:0 (11:8, 11:3, 11:8, )
3 Adamiak Grzegorz - Glegoła Paweł 2 3:0 (11:1, 11:8, 11:4)
3 Tatarczuch Rafał - Glegoła Paweł 2 0:3 (3:11, 11:13, 6:11)
4 Cyrnek Piotr - Glegoła Paweł 2 3:0 (11-4, 11-4, 11-5)
4 Marcinowski Krzysztof - Glegoła Paweł 2 3:1 (11-7, 11-7, 9-11, 11-6)
5 Glegoła Paweł - Felkel Grzegorz 2 0:3 (1:11, 6:11, 3:11)
5 Glegoła Paweł - Masłowski Jakub 2 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 5:11)
6 Wiśniewski Karol - Glegoła Paweł 2 3:1 (11:8, 6:11, 13:11, 11:7)
6 Zdzienicki Piotr - Glegoła Paweł 2 3:1 (9:11, 12:10, 11:6, 11:2)
7 Glegoła Paweł - Zavadskyi Ihor 2 1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 9:11)
7 Glegoła Paweł - Jarocki Łukasz 2 2:3 (6:11, 5:11, 11:8, 11:6, 9:11)
8 Duch Adam - Glegoła Paweł 2 3:1 (11:4, 11:6, 5:11,11:5 )
8 Kaczor Jan - Glegoła Paweł 2 3:1 (11:8, 15:13, 11:13, 11:8)
9 Glegoła Paweł - Zalewski Mateusz 2 3:1 (12:10, 10:12, 11:8, 11:2)
9 Glegoła Paweł - Jankowski Jakub 2 1:3 (9:11, 10:12, 14:12, 9:11)
10 Glegoła Paweł - Marcinowski Krzysztof 2 1:3 (5:11, 11:4, 8:11, 9:11)
10 Glegoła Paweł - Cyrnek Piotr 2 0:3 (3:11, 8:11, 7:11)
11 Glegoła Paweł - Tatarczuch Rafał 2 2:3 (12:14, 11:8, 4:11, 11:2, 6:11)
11 Glegoła Paweł - Lis Daniel 2 1:3 (12:10, 14:16, 10:12, 7:11)
12 Jarocki Łukasz - Glegoła Paweł 2 3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 11:9)
12 Litwiniuk Marcin - Glegoła Paweł 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:7)
13 Glegoła Paweł - Glanowski Jakub 2 3:2 (7:11, 8:11, 11:8, 11:5, 11:6)
13 Glegoła Paweł - Kapik Krzysztof 2 3:1 (11:6, 13:11, 7:11, 11:4)
14 Grzębka Mikołaj - Glegoła Paweł 2 0:3 (5:11, 9:11, 4:11, )
14 Wojtyła Norbert - Glegoła Paweł 2 2:3 (9:11, 11:4, 11:8, 5:11, 6:11, )
15 Jankowski Jakub - Glegoła Paweł 2 3:0 (11:3, 11:4, 11:5)
15 Dziuba Patryk - Glegoła Paweł 2 2:3 (11:9, 10:12, 7:11, 12:10, 9:11)
16 Glegoła Paweł - Prus-Strowski Karol 2 0:3 (6:11, 5:11, 6:11)
16 Glegoła Paweł - Sankowski Marcin 2 0:3 (14:16, 8:11, 3:11)
17 Glegoła Paweł - Wiśniewski Karol 2 1:3 (11:6, 8:11, 8:11, 9:11)
17 Glegoła Paweł - Niemiec Krzysztof 2 0:3 (6:11, 8:11, 8:11)
18 Szotek Karol - Glegoła Paweł 2 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:6)
18 Felkel Grzegorz - Glegoła Paweł 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin - Kalita Artur / Glegoła Paweł 2 3:2 (11:7, 10:12, 11:5, 11:13, 11:3)
2 Glegoła Paweł / Kalita Artur - Wasylkowski Nestor / Wojtyła Norbert 2 3:1 (12:10, 9:11, 11:8, 11:9, )
3 Adamiak Grzegorz / Mrkvicka Radek - Glegoła Paweł / Kusiński Marcin 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:5)
4 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Glegoła Paweł / Kalita Artur 2 3:0 (11-7, 11-7, 11-5)
5 Kalita Artur / Glegoła Paweł - Felkel Grzegorz / Masłowski Jakub 2 2:3 (5:11, 11:8, 7:11, 12:10, 8:11)
6 Zdzienicki Piotr / Niemiec Krzysztof - Kalita Artur / Glegoła Paweł 2 3:0 (11:9, 11:5, 13:11)
7 Glegoła Paweł / Szymczyk Jan - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 2 1:3 (6:11, 6:11, 11:9, 5:11)
8 Duch Adam / Kaczor Jan - Glegoła Paweł / Szymczyk Jan 2 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:9)
9 Szymczyk Jan / Glegoła Paweł - Zalewski Mateusz / Jankowski Jakub 2 0:3 (9:11, 9:11, 9:11)
10 Szymczyk Jan / Glegoła Paweł - Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr 2 0:3 (4:11, 9:11, 7:11)
11 Glegoła Paweł / Szymczyk Jan - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:3, 18:16, 11:6)
12 Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł - Glegoła Paweł / Szymczyk Jan 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:3)
13 Szymczyk Jan / Glegoła Paweł - Kapik Krzysztof / Glanowski Jakub 2 3:2 (11:6, 11:13, 9:11, 11:9, 11:6)
14 Wojciechowski Mateusz / Grzębka Mikołaj - Szymczyk Jan / Glegoła Paweł 2 0:3 (4:11, 4:11, 4:11, )
15 Jankowski Jakub / Kopecki Andrzej - Szymczyk Jan / Glegoła Paweł 2 1:3 (11:6, 7:11, 6:11, 7:11)
16 Szymczyk Jan / Glegoła Paweł - Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:5)
17 Glegoła Paweł / Szymczyk Jan - Zdzienicki Piotr / Niemiec Krzysztof 2 2:3 (11:7, 7:11, 10:12, 11:9, 14:16)
18 Felkel Grzegorz / Masłowski Jakub - Szymczyk Jan / Glegoła Paweł 2 3:1 (11:7, 11:13, 11:7, 11:8)