Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Artur
Kalita
IKTS BROŃ Radom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 października 1970 r.
36
Występy
15
Zwycięstwa
21
Porażki
41.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Nazwisko i imię Z P
Kusiński Marcin 24 12
Szymczyk Jan 21 15
Kalita Artur 15 21
Glegoła Paweł 8 28
Jaśkiewicz Jacek 0 0

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 29 122:58
2. BISTS Bielsko-Biała 18 28 117:63
3. PKS KOLPING II Jarosław 18 26 114:66
4. UKS VILLA VERDE Olesno 18 26 102:78
5. IKS START Zduńska Wola 18 19 97:83
6. GMKS STRZELEC Frysztak 18 18 87:93
7. ZKS Zielona Góra 18 17 88:92
8. IKTS BROŃ Radom 18 10 82:98
9. KS VIRET CMC Zawiercie 18 7 58:122
10. LKS ODRA Głoska 18 0 33:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Janczewski Grzegorz - Kalita Artur 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 13:11)
1 Wiśniewski Tomasz - Kalita Artur 1 2:3 (11:8, 11:4, 11:13, 7:11, 9:11)
2 Kalita Artur - Wasylkowski Nestor 1 2:3 (9:11, 11:7, 11:5, 9:11, 11:13, )
2 Kalita Artur - Limonov Anton 1 2:3 (6:11, 6:11, 16:14, 11:6, 7:11, )
3 Mrkvicka Radek - Kalita Artur 1 3:1 (10:12, 11:5, 11,6, 11,4)
3 Lis Daniel - Kalita Artur 1 2:3 (13:11, 9:11, 13:11, 9:11, 6:11)
4 Czernik Mateusz - Kalita Artur 1 3:1 (11-5, 11-9, 9-11, 11-5)
4 Zelinka Jakub - Kalita Artur 1 3:2 (11-7, 11-6, 6-11, 11-13, 11-9)
5 Kalita Artur - Tomicki Jarosław 1 0:3 (7:11, 6:11, 3:11)
5 Kalita Artur - Kohut Bohdan 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:9)
6 Zdzienicki Kamil - Kalita Artur 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
6 Niemiec Krzysztof - Kalita Artur 1 2:3 (9:11, 11:9, 11:6, 7:11, 11:13)
7 Kalita Artur - Chmiel Paweł 1 0:3 (3:11, 8:11, 12:14)
7 Kalita Artur - Litwiniuk Marcin 1 2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 11:5, 7:11)
8 Kapik Krzysztof - Kalita Artur 1 3:2 (4:11, 11:2, 11:5, 8:11, 11:5)
8 Glanowski Jakub - Kalita Artur 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:5)
9 Kalita Artur - Wachowiak Łukasz 1 0:3 (8:11, 9:11, 5:11)
9 Kalita Artur - Nalepa Kamil 1 0:3 (6:11, 6:11, 5:11)
10 Kalita Artur - Cyrnek Piotr 2 3:1 (13:11, 11:7, 9:11, 11:4)
10 Kalita Artur - Marcinowski Krzysztof 2 3:1 (11:9, 14:12, 3:11, 11:8)
11 Kalita Artur - Lis Daniel 2 3:2 (7:11, 8:11, 11:7, 11:8, 13:11)
11 Kalita Artur - Tatarczuch Rafał 2 3:1 (11:4, 7:11, 11:6, 11:9)
12 Litwiniuk Marcin - Kalita Artur 2 3:1 (11:7, 11:8, 5:11,11:8)
12 Kozieł Paweł - Kalita Artur 2 3:1 (11:13, 11:9, 11:7, 11:8)
13 Kalita Artur - Kapik Krzysztof 2 3:0 (11:6, 12:10, 11:9)
13 Kalita Artur - Glanowski Jakub 2 3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 11:8)
14 Wojtyła Norbert - Kalita Artur 2 3:2 (1:11, 11:5, 12:10, 7:11, 11:8, )
14 Grzębka Mikołaj - Kalita Artur 2 0:3 (7:11, 8:11, 5:11, )
15 Dziuba Patryk - Kalita Artur 2 2:3 (8:11, 11:1, 9:11, 11:6, 2:11)
15 Jankowski Jakub - Kalita Artur 2 3:1 (11:3, 9:11, 14:12, 11:8)
16 Kalita Artur - Sankowski Marcin 2 0:3 (10:12, 9:11, 1:11)
16 Kalita Artur - Prus-Strowski Karol 2 0:3 (10:12, 8:11, 6:11)
17 Kalita Artur - Niemiec Krzysztof 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:4)
17 Kalita Artur - Wiśniewski Karol 2 3:0 (11:8, 11:9, 12:10)
18 Felkel Grzegorz - Kalita Artur 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:9)
18 Szotek Karol - Kalita Artur 2 1:3 (9:11, 17:15, 6:11, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin - Kalita Artur / Glegoła Paweł 2 3:2 (11:7, 10:12, 11:5, 11:13, 11:3)
2 Glegoła Paweł / Kalita Artur - Wasylkowski Nestor / Wojtyła Norbert 2 3:1 (12:10, 9:11, 11:8, 11:9, )
3 Tatarczuch Rafał / Lis Daniel - Szymczyk Jan / Kalita Artur 2 3:1 (11:8, 11:9, 4:11, 11:9)
4 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Glegoła Paweł / Kalita Artur 2 3:0 (11-7, 11-7, 11-5)
5 Kalita Artur / Glegoła Paweł - Felkel Grzegorz / Masłowski Jakub 2 2:3 (5:11, 11:8, 7:11, 12:10, 8:11)
6 Zdzienicki Piotr / Niemiec Krzysztof - Kalita Artur / Glegoła Paweł 2 3:0 (11:9, 11:5, 13:11)
7 Kusiński Marcin / Kalita Artur - Chmiel Paweł / Zavadskyi Ihor 1 3:1 (11:9, 11:5, 11:13, 11:6)
8 Glanowski Jakub / Kapik Krzysztof - Kalita Artur / Kusiński Marcin 1 0:3 (6:11, 6:11, 7:11)
9 Kusiński Marcin / Kalita Artur - Wachowiak Łukasz / Nalepa Kamil 1 2:3 (11:2, 11:13, 6:11, 11:6, 5:11)
10 Kusiński Marcin / Kalita Artur - Czernik Mateusz / Zelinka Jakub 1 1:3 (6:11, 7:11, 12:10, 6:11)
11 Kusiński Marcin / Kalita Artur - Adamiak Grzegorz / Mrkvicka Radek 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:9)
12 Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz - Kusiński Marcin / Kalita Artur 1 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 5:11)
13 Kusiński Marcin / Kalita Artur - Duch Adam / Kaczor Jan 1 3:0 (11:7, 14:12, 11:6)
14 Wasylkowski Nestor / Kotyl Wojciech - Kusiński Marcin / Kalita Artur 1 2:3 (12:10, 11:9, 10:12, 2:11, 10:12, )
15 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Kalita Artur / Kusiński Marcin 1 3:1 (11:7, 11:6, 4:11, 11:8)
16 Kusiński Marcin / Kalita Artur - Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin 1 1:3 ((4:11, 13:11, 10:12, 5:11))
17 Kalita Artur / Kusiński Marcin - Zdzienicki Kamil / Wiśniewski Karol 1 1:3 (8:11, 11:5, 6:11, 9:11)
18 Tomicki Jarosław / Szotek Karol - Kusiński Marcin / Kalita Artur 1 3:2 (11:8, 11:6, 3:11, 9:11, 12:10)