Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Jan
Szymczyk
IKTS BROŃ Radom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  24 lipca 1997 r.
36
Występy
21
Zwycięstwa
15
Porażki
58.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Nazwisko i imię Z P
Kusiński Marcin 24 12
Szymczyk Jan 21 15
Kalita Artur 15 21
Glegoła Paweł 8 28
Jaśkiewicz Jacek 0 0

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 29 122:58
2. BISTS Bielsko-Biała 18 28 117:63
3. PKS KOLPING II Jarosław 18 26 114:66
4. UKS VILLA VERDE Olesno 18 26 102:78
5. IKS START Zduńska Wola 18 19 97:83
6. GMKS STRZELEC Frysztak 18 18 87:93
7. ZKS Zielona Góra 18 17 88:92
8. IKTS BROŃ Radom 18 10 82:98
9. KS VIRET CMC Zawiercie 18 7 58:122
10. LKS ODRA Głoska 18 0 33:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Prus-Strowski Karol - Szymczyk Jan 2 1:3 (8:11, 6:11, 11:4, 6:11)
1 Sankowski Marcin - Szymczyk Jan 2 0:3 (7:11, 11:13, 9:11)
2 Szymczyk Jan - Wojtyła Norbert 2 3:0 (11:5, 11:6,11:4, )
2 Szymczyk Jan - Kotyl Wojciech 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:4, )
3 Tatarczuch Rafał - Szymczyk Jan 2 0:3 (9:11, 9:11, 9:11)
3 Adamiak Grzegorz - Szymczyk Jan 2 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:2)
4 Marcinowski Krzysztof - Szymczyk Jan 2 0:3 (5-11, 11-13, 7-11)
4 Cyrnek Piotr - Szymczyk Jan 2 2:3 (3-11, 11-4, 9-11, 11-5, 9-11)
5 Szymczyk Jan - Masłowski Jakub 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:4)
5 Szymczyk Jan - Felkel Grzegorz 2 3:0 (11:3, 11:7, 13:11)
6 Zdzienicki Piotr - Szymczyk Jan 2 0:3 (3:11, 6:11, 6:11)
6 Wiśniewski Karol - Szymczyk Jan 2 0:3 (5:11, 8:11, 6:11)
7 Szymczyk Jan - Jarocki Łukasz 2 0:3 (7:11, 7:11, 15:17)
7 Szymczyk Jan - Zavadskyi Ihor 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:4)
8 Kaczor Jan - Szymczyk Jan 2 1:3 (9:11, 10:12, 11:8, 4:11)
8 Duch Adam - Szymczyk Jan 2 3:2 (11:9, 7:11, 12:10, 10:12, 11:9)
9 Szymczyk Jan - Jankowski Jakub 2 3:2 (12:10, 11:8, 4:11, 11:13, 11:6)
9 Szymczyk Jan - Zalewski Mateusz 2 3:0 (11:5, 19:17, 11:5)
10 Szymczyk Jan - Czernik Mateusz 1 3:1 (6:11, 12:10, 13:11, 11:6)
10 Szymczyk Jan - Zelinka Jakub 1 2:3 (5:11, 11:13, 11:8, 12:10, 7:11)
11 Szymczyk Jan - Adamiak Grzegorz 1 1:3 (4:11, 11:8, 8:11, 3:11)
11 Szymczyk Jan - Mrkvicka Radek 1 0:3 (8:11, 10:12, 4:11)
12 Chmiel Paweł - Szymczyk Jan 1 3:0 (11:5, 11:3, 16:14)
12 Zavadskyi Ihor - Szymczyk Jan 1 3:0 (11:6, 11:6, 14:12)
13 Szymczyk Jan - Kaczor Jan 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:8)
13 Szymczyk Jan - Duch Adam 1 1:3 (12:14, 12:10, 10:12, 13:15)
14 Kotyl Wojciech - Szymczyk Jan 1 1:3 (12:10, 8:11, 8:11, 3:11, )
14 Wasylkowski Nestor - Szymczyk Jan 1 3:2 (10:12, 11:4, 11:8, 6:11, 11:9,)
15 Wachowiak Łukasz - Szymczyk Jan 1 0:3 (6:11, 6:11, 7:15)
15 Nalepa Kamil - Szymczyk Jan 1 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:9)
16 Szymczyk Jan - Wiśniewski Tomasz 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 11:8)
16 Szymczyk Jan - Janczewski Grzegorz 1 3:2 (11:8, 11:6, 8:11, 8:11, 11:6)
17 Szymczyk Jan - Zdzienicki Kamil 1 2:3 (11:7, 11:6, 6:11, 9:11, 4:11)
17 Szymczyk Jan - Zdzienicki Piotr 1 1:3 (6:11, 12:10, 4:11, 2:11)
18 Tomicki Jarosław - Szymczyk Jan 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:7)
18 Masłowski Jakub - Szymczyk Jan 1 3:2 (8:11, 13:11, 8:11, 11:4, 12:10)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol - Kusiński Marcin / Szymczyk Jan 1 3:0 (11:9, 11:9, 12:10)
2 Kusiński Marcin / Szymczyk Jan - Limonov Anton / Grzębka Mikołaj 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:5, 11:3, )
3 Tatarczuch Rafał / Lis Daniel - Szymczyk Jan / Kalita Artur 2 3:1 (11:8, 11:9, 4:11, 11:9)
4 Czernik Mateusz / Zelinka Jakub - Kusiński Marcin / Szymczyk Jan 1 2:3 (11-8, 11-7, 9-11, 7-11, 4-11)
5 Kusiński Marcin / Szymczyk Jan - Tomicki Jarosław / Szotek Karol 1 0:3 (4:11, 8:11, 7:11)
6 Zdzienicki Kamil / Wiśniewski Karol - Kusiński Marcin / Szymczyk Jan 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:7)
7 Glegoła Paweł / Szymczyk Jan - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 2 1:3 (6:11, 6:11, 11:9, 5:11)
8 Duch Adam / Kaczor Jan - Glegoła Paweł / Szymczyk Jan 2 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:9)
9 Szymczyk Jan / Glegoła Paweł - Zalewski Mateusz / Jankowski Jakub 2 0:3 (9:11, 9:11, 9:11)
10 Szymczyk Jan / Glegoła Paweł - Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr 2 0:3 (4:11, 9:11, 7:11)
11 Glegoła Paweł / Szymczyk Jan - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:3, 18:16, 11:6)
12 Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł - Glegoła Paweł / Szymczyk Jan 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:3)
13 Szymczyk Jan / Glegoła Paweł - Kapik Krzysztof / Glanowski Jakub 2 3:2 (11:6, 11:13, 9:11, 11:9, 11:6)
14 Wojciechowski Mateusz / Grzębka Mikołaj - Szymczyk Jan / Glegoła Paweł 2 0:3 (4:11, 4:11, 4:11, )
15 Jankowski Jakub / Kopecki Andrzej - Szymczyk Jan / Glegoła Paweł 2 1:3 (11:6, 7:11, 6:11, 7:11)
16 Szymczyk Jan / Glegoła Paweł - Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:5)
17 Glegoła Paweł / Szymczyk Jan - Zdzienicki Piotr / Niemiec Krzysztof 2 2:3 (11:7, 7:11, 10:12, 11:9, 14:16)
18 Felkel Grzegorz / Masłowski Jakub - Szymczyk Jan / Glegoła Paweł 2 3:1 (11:7, 11:13, 11:7, 11:8)