Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Daniel
Lis
UKS VILLA VERDE Olesno
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  17 sierpnia 1999 r.
34
Występy
11
Zwycięstwa
23
Porażki
32.35%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 29 122:58
2. BISTS Bielsko-Biała 18 28 117:63
3. PKS KOLPING II Jarosław 18 26 114:66
4. UKS VILLA VERDE Olesno 18 26 102:78
5. IKS START Zduńska Wola 18 19 97:83
6. GMKS STRZELEC Frysztak 18 18 87:93
7. ZKS Zielona Góra 18 17 88:92
8. IKTS BROŃ Radom 18 10 82:98
9. KS VIRET CMC Zawiercie 18 7 58:122
10. LKS ODRA Głoska 18 0 33:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wasylkowski Nestor - Lis Daniel 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:4.)
1 Limonov Anton - Lis Daniel 1 3:2 (12:14, 11:9, 11:8, 11:13, 11:4.)
2 Lis Daniel - Zelinka Jakub 1 1:3 (2:11, 14:12, 4:11, 9:11)
2 Lis Daniel - Czernik Mateusz 1 0:3 (9:11, 2:11, 6:11)
3 Lis Daniel - Kusiński Marcin 1 1:3 (11:9, 4:11, 11:13, 4:11)
3 Lis Daniel - Kalita Artur 1 2:3 (13:11, 9:11, 13:11, 9:11, 6:11)
4 Tomicki Jarosław - Lis Daniel 1 3:1 (11:6, 11:7, 7:11, 11:5,)
4 Kohut Bohdan - Lis Daniel 1 2:3 (7:11, 3:11, 11:7, 11:2, 5:11)
5 Lis Daniel - Zdzienicki Kamil 1 1:3 (11:6, 6:11, 7:11, 6:11)
5 Lis Daniel - Niemiec Krzysztof 1 2:3 (5:11, 0:11, 12:10, 11:9, 3:11)
6 Chmiel Paweł - Lis Daniel 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
6 Litwiniuk Marcin - Lis Daniel 1 2:3 (4:11, 12:10, 8:11, 11:7, 11:13)
7 Lis Daniel - Piotrowski Marcin 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:3)
7 Lis Daniel - Glanowski Jakub 1 3:2 (11:7, 9:11, 5:11, 11:6, 11:5,)
8 Wachowiak Łukasz - Lis Daniel 1 3:1 (14:12, 7:11, 11:4, 11:6)
8 Nalepa Kamil - Lis Daniel 1 3:0 (11:4, 11:5, 13:11)
9 Lis Daniel - Wiśniewski Tomasz 1 3:0 (11:1, 11:6, 11:6)
9 Lis Daniel - Janczewski Grzegorz 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:4)
10 Kapik Krzysztof - Lis Daniel 2 3:2 (11:9, 8:11, 8:11,11:8,11:4)
10 Glanowski Jakub - Lis Daniel 2 1:3 (11:5, 5:11, 12:14, 6:11)
11 Kalita Artur - Lis Daniel 2 3:2 (7:11, 8:11, 11:7, 11:8, 13:11)
11 Glegoła Paweł - Lis Daniel 2 1:3 (12:10, 14:16, 10:12, 7:11)
12 Lis Daniel - Dziuba Patryk 2 2:3 (11:9, 9:11, 11:7, 9:11, 9:11)
12 Lis Daniel - Jankowski Jakub 2 3:1 (13:11, 7:11, 11:9, 11:6)
14 Niemiec Krzysztof - Lis Daniel 2 3:1 (11:3, 7:11, 11:7, 11:8)
14 Wiśniewski Karol - Lis Daniel 2 3:1 (13:11, 11:7, 8:11, 11:8)
15 Lis Daniel - Szotek Karol 2 1:3 (8:11, 11:7, 6:11, 6:11)
15 Lis Daniel - Felkel Grzegorz 2 0:3 (8:11, 3:11, 7:11)
16 Marcinowski Krzysztof - Lis Daniel 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:7)
16 Cyrnek Piotr - Lis Daniel 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)
17 Lis Daniel - Wojtyła Norbert 2 3:0 (11:1, 11:5, 11:5)
17 Lis Daniel - Grzębka Mikołaj 2 2:3 (6:11, 11:9, 9:11, 11:5, 5:11)
18 Lis Daniel - Kozieł Paweł 2 2:3 (16:14, 3:11, 7:11, 11:8, 5:11.)
18 Lis Daniel - Kostrubiec Piotr 2 3:0 (11:3, 11:2, 11:2.)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wojtyła Norbert / Kotyl Wojciech - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 2:3 (11:3, 8:11, 11:9, 8:11, 5:11.)
2 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof 2 0:3 (11:13, 5:11, 10:12)
3 Tatarczuch Rafał / Lis Daniel - Szymczyk Jan / Kalita Artur 2 3:1 (11:8, 11:9, 4:11, 11:9)
4 Felkel Grzegorz / Masłowski Jakub - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:1 (11:5, 11:8, 12:14,11:6,)
5 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 2 3:2 (6:11, 11:9, 11:4, 6:11, 11:8)
6 Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:7)
7 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Kaczor Jan / Duch Adam 2 3:2 (14:16, 9:11, 11:9, 11:8,11:9)
8 Dziuba Patryk / Jankowski Jakub - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:9)
9 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Sankowski Marcin / Wiśniewski Tomasz 2 3:2 (11:8, 6:11, 11:4, 5:11, 11:8)
10 Glanowski Jakub / Piotrowski Tadeusz - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 11:13)
11 Glegoła Paweł / Szymczyk Jan - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:3, 18:16, 11:6)
12 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Jankowski Jakub / Dziuba Patryk 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:6)
14 Zdzienicki Piotr / Niemiec Krzysztof - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:1 (11:9, 11:9, 5:11, 11:4)
15 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Masłowski Jakub / Felkel Grzegorz 2 0:3 (4:11, 11:13, 7:11)
16 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:1, 11:7, 11:6)
17 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Grzębka Mikołaj / Wojciechowski Mateusz 2 3:0 (13:11, 11:6, 11:4)
18 Tatarczuch Rafał / Lis Daniel - Zavadskyi Ihor / Kozieł Paweł 2 0:3 (8:11, 9:11, 8:11.)