Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Anton
Limonov
LKS ODRA Głoska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  16 sierpnia 2001 r.
18
Występy
5
Zwycięstwa
13
Porażki
27.78%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS VILLA VERDE Olesno 9 15 58:32
2. PWSZ Zamość 8 14 55:25
3. PKS KOLPING II Jarosław 9 12 56:34
4. GMKS STRZELEC Frysztak 8 10 44:36
5. BISTS Bielsko-Biała 8 9 41:39
6. IKS START Zduńska Wola 9 9 46:44
7. ZKS Zielona Góra 8 7 37:43
8. IKTS BROŃ Radom 8 4 36:44
9. KS VIRET CMC Zawiercie 8 4 29:51
10. LKS ODRA Głoska 9 0 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Limonov Anton - Mrkvicka Radek 1 0:3 (4:11, 1:11, 2:11.)
1 Limonov Anton - Lis Daniel 1 3:2 (12:14, 11:9, 11:8, 11:13, 11:4.)
2 Kusiński Marcin - Limonov Anton 1 3:1 (11:5, 11:7, 8:11, 11:6, )
2 Kalita Artur - Limonov Anton 1 2:3 (6:11, 6:11, 16:14, 11:6, 7:11, )
3 Limonov Anton - Tomicki Jarosław 1 1:3 (11:6,10:12,6:11,4:11)
3 Limonov Anton - Kohut Bohdan 1 2:3 (11:8,7:11,11:6,9:11,8:11)
4 Zdzienicki Kamil - Limonov Anton 1 3:2 (11:5, 9:11, 11:13, 11:8, 12:10)
4 Niemiec Krzysztof - Limonov Anton 1 2:3 (7:11, 11:8, 6:11, 11:6, 2:11)
5 Limonov Anton - Litwiniuk Marcin 1 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 9:11, )
5 Limonov Anton - Chmiel Paweł 1 1:3 (11:8, 3:11, 7:11, 8:11, )
6 Kapik Krzysztof - Limonov Anton 1 3:1 (11:7, 4:11, 11:6, 13:11)
6 Glanowski Jakub - Limonov Anton 1 0:3 (5:11, 5:11, 8:11)
7 Limonov Anton - Nalepa Kamil 1 3:2 (2:11; 11:4; 11:8; 7:11; 12:10)
7 Limonov Anton - Wachowiak Łukasz 1 0:3 (6:11; 9:11; 6:11)
8 Wiśniewski Tomasz - Limonov Anton 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:3)
8 Janczewski Grzegorz - Limonov Anton 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:3)
9 Limonov Anton - Czernik Mateusz 1 1:3 (6:11, 10:12, 11:5, 8:11)
9 Limonov Anton - Zelinka Jakub 1 1:3 (9:11, 16:14, 4:11, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Limonov Anton / Wasylkowski Nestor - Mrkvicka Radek / Adamiak Grzegorz 1 0:3 (5:11, 4:11, 4:11.)
2 Kusiński Marcin / Szymczyk Jan - Limonov Anton / Grzębka Mikołaj 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:5, 11:3, )
3 Wasylkowski Nestor / Limonov Anton - Tomicki Jarosław / Szotek Karol 2 2:3 (11:7,7:11,6:11,11:8,5:11)
4 Zdzienicki Kamil / Wiśniewski Karol - Wasylkowski Nestor / Limonov Anton 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
5 Limonov Anton / Wasylkowski Nestor - Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz 1 3:1 (12:10, 8:11, 12:10, 11:9, )
6 Kapik Krzysztof / Glanowski Jakub - Limonov Anton / Wasylkowski Nestor 1 3:2 (15:13, 11:6, 9:11, 9:11, 11:9)
7 Wojtyła Norbert / Limonov Anton - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 0:3 (9:11; 8:11; 10:12)
8 Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol - Limonov Anton / Wasylkowski Nestor 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:4)
9 Wasylkowski Nestor / Limonov Anton - Czernik Mateusz / Zelinka Jakub 1 3:1 (7:11, 11:7, 12:10, 13:11)