Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Nestor
Wasylkowski
LKS ODRA Głoska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  26 lutego 1992 r.
30
Występy
15
Zwycięstwa
15
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 29 122:58
2. BISTS Bielsko-Biała 18 28 117:63
3. PKS KOLPING II Jarosław 18 26 114:66
4. UKS VILLA VERDE Olesno 18 26 102:78
5. IKS START Zduńska Wola 18 19 97:83
6. GMKS STRZELEC Frysztak 18 18 87:93
7. ZKS Zielona Góra 18 17 88:92
8. IKTS BROŃ Radom 18 10 82:98
9. KS VIRET CMC Zawiercie 18 7 58:122
10. LKS ODRA Głoska 18 0 33:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wasylkowski Nestor - Lis Daniel 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:4.)
1 Wasylkowski Nestor - Mrkvicka Radek 1 0:3 (5:11, 5:11, 4:11.)
2 Kalita Artur - Wasylkowski Nestor 1 2:3 (9:11, 11:7, 11:5, 9:11, 11:13, )
2 Kusiński Marcin - Wasylkowski Nestor 1 3:1 ((11:5, 9:11, 12:10, 11:3, ))
3 Wasylkowski Nestor - Kohut Bohdan 1 3:2 (11:8,10:12,9:11,11:8,11:8)
3 Wasylkowski Nestor - Tomicki Jarosław 1 0:3 (5:11,5:11,1:11)
4 Niemiec Krzysztof - Wasylkowski Nestor 1 2:3 (10:12, 11:8, 6:11, 11:9, 8:11)
4 Zdzienicki Kamil - Wasylkowski Nestor 1 3:1 (11:13, 11:2, 12:10, 11:5)
5 Wasylkowski Nestor - Chmiel Paweł 1 0:3 (7:11, 7:11, 6:11, )
5 Wasylkowski Nestor - Litwiniuk Marcin 1 3:1 (11:8, 5:11, 11:8, 11:9, )
6 Glanowski Jakub - Wasylkowski Nestor 1 2:3 (5:11, 14:12, 11:7, 5:11, 8:11)
6 Kapik Krzysztof - Wasylkowski Nestor 1 2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 5:11, 6:11)
8 Janczewski Grzegorz - Wasylkowski Nestor 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:5)
8 Wiśniewski Tomasz - Wasylkowski Nestor 1 3:1 (5:11, 11:8, 11:7, 11:8)
9 Wasylkowski Nestor - Zelinka Jakub 1 0:3 (10:12, 4:11, 11:13)
9 Wasylkowski Nestor - Czernik Mateusz 1 0:3 (5:11, 8:11, 9:11)
11 Wasylkowski Nestor - Zdzienicki Kamil 1 3:1 (11:6, 11:4, 11:13, 12:10)
11 Wasylkowski Nestor - Zdzienicki Piotr 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:4)
12 Wasylkowski Nestor - Duch Adam 1 0:3 (9:11, 5:11, 4:11)
12 Wasylkowski Nestor - Kaczor Jan 1 3:2 (9:11, 11:7, 14:12, 5:11, 11:9)
13 Tomicki Jarosław - Wasylkowski Nestor 1 2:3 (11:7, 11:13, 6:11, 11:7, 9:11)
13 Masłowski Jakub - Wasylkowski Nestor 1 1:3 (11:6, 8:11, 6:11, 8:11)
14 Wasylkowski Nestor - Kusiński Marcin 1 2:3 (7:11, 11:6, 11:9, 4:11, 4:11, )
14 Wasylkowski Nestor - Szymczyk Jan 1 3:2 (10:12, 11:4, 11:8, 6:11, 11:9,)
16 Nalepa Kamil - Wasylkowski Nestor 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:7)
16 Wachowiak Łukasz - Wasylkowski Nestor 1 2:3 (11;13, 8:11, 11:9, 14:12, 6:11)
17 Mrkvicka Radek - Wasylkowski Nestor 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:3, 11:5)
17 Adamiak Grzegorz - Wasylkowski Nestor 1 3:1 (11:2, 9:11, 11:5, 12:10)
18 Wasylkowski Nestor - Janczewski Grzegorz 1 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
18 Wasylkowski Nestor - Wiśniewski Tomasz 1 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Limonov Anton / Wasylkowski Nestor - Mrkvicka Radek / Adamiak Grzegorz 1 0:3 (5:11, 4:11, 4:11.)
2 Glegoła Paweł / Kalita Artur - Wasylkowski Nestor / Wojtyła Norbert 2 3:1 (12:10, 9:11, 11:8, 11:9, )
3 Wasylkowski Nestor / Limonov Anton - Tomicki Jarosław / Szotek Karol 2 2:3 (11:7,7:11,6:11,11:8,5:11)
4 Zdzienicki Kamil / Wiśniewski Karol - Wasylkowski Nestor / Limonov Anton 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
5 Limonov Anton / Wasylkowski Nestor - Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz 1 3:1 (12:10, 8:11, 12:10, 11:9, )
6 Kapik Krzysztof / Glanowski Jakub - Limonov Anton / Wasylkowski Nestor 1 3:2 (15:13, 11:6, 9:11, 9:11, 11:9)
8 Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol - Limonov Anton / Wasylkowski Nestor 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:4)
9 Wasylkowski Nestor / Limonov Anton - Czernik Mateusz / Zelinka Jakub 1 3:1 (7:11, 11:7, 12:10, 13:11)
11 Wasylkowski Nestor / Kotyl Wojciech - Zdzienicki Kamil / Wiśniewski Karol 1 3:1 (6:11, 11:5, 11:5, 12:10)
12 Wasylkowski Nestor / Kotyl Wojciech - Kaczor Jan / Duch Adam 1 2:3 (11:3, 6:11, 13:11, 10:12, 5:11)
13 Tomicki Jarosław / Szotek Karol - Wasylkowski Nestor / Kotyl Wojciech 1 3:1 (11:9, 11:6, 4:11, 11:6)
14 Wasylkowski Nestor / Kotyl Wojciech - Kusiński Marcin / Kalita Artur 1 2:3 (12:10, 11:9, 10:12, 2:11, 10:12, )
16 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Kotyl Wojciech / Wasylkowski Nestor 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:4, 11:8)
17 Adamiak Grzegorz / Mrkvicka Radek - Wasylkowski Nestor / Wojtyła Norbert 1 3:1 (11:6, 11:4, 8:11, 11:7)
18 Wasylkowski Nestor / Kotyl Wojciech - Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin 1 0:3 (6:11, 2:11, 7:11)