Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Mateusz
Wojciechowski
LKS ODRA Głoska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  27 stycznia 1999 r.
9
Występy
0
Zwycięstwa
9
Porażki
0%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 29 122:58
2. BISTS Bielsko-Biała 18 28 117:63
3. PKS KOLPING II Jarosław 18 26 114:66
4. UKS VILLA VERDE Olesno 18 26 102:78
5. IKS START Zduńska Wola 18 19 97:83
6. GMKS STRZELEC Frysztak 18 18 87:93
7. ZKS Zielona Góra 18 17 88:92
8. IKTS BROŃ Radom 18 10 82:98
9. KS VIRET CMC Zawiercie 18 7 58:122
10. LKS ODRA Głoska 18 0 33:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
7 Wojciechowski Mateusz - Jankowski Jakub 2 0:3 (5:11; 2:11; 4:11)
7 Wojciechowski Mateusz - Najder Szymon 2 1:3 (9:11; 13:11; 3:11; 11:13)
10 Jarocki Łukasz - Wojciechowski Mateusz 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:8)
10 Litwiniuk Marcin - Wojciechowski Mateusz 2 3:0 (13:11, 11:3, 11:7)
13 Felkel Grzegorz - Wojciechowski Mateusz 2 3:0 (11:9, 11:8,11:9)
13 Szotek Karol - Wojciechowski Mateusz 2 3:0 (11:4, 11:7, 11:5)
15 Cyrnek Piotr - Wojciechowski Mateusz 2 3:0 (11:3, 11:2, 11:8)
15 Marcinowski Krzysztof - Wojciechowski Mateusz 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:8)
17 Adamiak Grzegorz - Wojciechowski Mateusz 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
7 Wojciechowski Mateusz / Kotyl Wojciech - Jankowski Jakub / Najder Szymon 1 1:3 (4:11; 2:11; 11:9; 8:11)
10 Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł - Grzębka Mikołaj / Wojciechowski Mateusz 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:5)
13 Felkel Grzegorz / Masłowski Jakub - Wojciechowski Mateusz / Wojtyła Norbert 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:4)
14 Wojciechowski Mateusz / Grzębka Mikołaj - Szymczyk Jan / Glegoła Paweł 2 0:3 (4:11, 4:11, 4:11, )
15 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Grzębka Mikołaj / Wojciechowski Mateusz 2 3:0 (11:6, 11:5, 12:10)
17 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Grzębka Mikołaj / Wojciechowski Mateusz 2 3:0 (13:11, 11:6, 11:4)