Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Karol
Prus-Strowski
IKS START Zduńska Wola
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 października 1986 r.
34
Występy
24
Zwycięstwa
10
Porażki
70.59%
Skuteczność
©

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 29 122:58
2. BISTS Bielsko-Biała 18 28 117:63
3. PKS KOLPING II Jarosław 18 26 114:66
4. UKS VILLA VERDE Olesno 18 26 102:78
5. IKS START Zduńska Wola 18 19 97:83
6. GMKS STRZELEC Frysztak 18 18 87:93
7. ZKS Zielona Góra 18 17 88:92
8. IKTS BROŃ Radom 18 10 82:98
9. KS VIRET CMC Zawiercie 18 7 58:122
10. LKS ODRA Głoska 18 0 33:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Prus-Strowski Karol - Szymczyk Jan 2 1:3 (8:11, 6:11, 11:4, 6:11)
1 Prus-Strowski Karol - Glegoła Paweł 2 3:1 (11:6, 10:12, 11:3, 11:4)
2 Masłowski Jakub - Prus-Strowski Karol 2 1:3 (7:11, 6:11, 11:9, 15:17)
2 Felkel Grzegorz - Prus-Strowski Karol 2 0:3 (5:11, 10:12, 6:11)
3 Prus-Strowski Karol - Wiśniewski Karol 2 2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 12:14, 3:11)
3 Prus-Strowski Karol - Zdzienicki Piotr 2 3:1 (8:11, 19:17, 11:7, 11:3)
4 Zavadskyi Ihor - Prus-Strowski Karol 2 3:2 (8:11, 6:11, 11:3, 12:10, 11:4)
4 Kozieł Paweł - Prus-Strowski Karol 2 2:3 (16:14, 6:11, 11:7, 6:11, 7:11)
5 Prus-Strowski Karol - Kaczor Jan 2 1:3 (5:11, 8:11, 12:10, 8:11)
5 Prus-Strowski Karol - Duch Adam 2 0:3 (4:11, 9:11, 7:11)
6 Jankowski Jakub - Prus-Strowski Karol 2 3:1 (11:9, 3:11, 11:6, 11:5)
6 Najder Szymon - Prus-Strowski Karol 2 0:3 (9:11, 5:11, 9:11)
7 Prus-Strowski Karol - Marcinowski Krzysztof 2 2:3 (9-11, 11-5, 11-5, 9-11, 10:12)
7 Prus-Strowski Karol - Cyrnek Piotr 2 3:1 (8-11, 13-11, 11-5, 11-8, )
8 Prus-Strowski Karol - Wojtyła Norbert 2 3:0 (13:11, 11:2, 11:9)
8 Prus-Strowski Karol - Grzębka Mikołaj 2 3:0 (11:2, 11:8, 11:2)
9 Adamiak Grzegorz - Prus-Strowski Karol 2 3:0 (11:1, 11:9, 11:6)
9 Tatarczuch Rafał - Prus-Strowski Karol 2 1:3 (11:13, 5:11, 11:6, 5:11)
10 Niemiec Krzysztof - Prus-Strowski Karol 2 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:9)
10 Wiśniewski Karol - Prus-Strowski Karol 2 0:3 (11:13, 19:21, 6:11)
11 Prus-Strowski Karol - Szotek Karol 2 3:2 (8:11, 11:5, 9:11, 11:9, 11:6 )
11 Prus-Strowski Karol - Felkel Grzegorz 2 2:3 (12:10, 11:9, 9:11, 9:11, 5:11)
12 Marcinowski Krzysztof - Prus-Strowski Karol 2 2:3 (9:11, 11:7, 8:11, 13:11, 6:11)
12 Cyrnek Piotr - Prus-Strowski Karol 2 1:3 (8:11, 10:12, 11:6, 9:11)
14 Prus-Strowski Karol - Jarocki Łukasz 2 3:0 (11:6, 11:8, 13:11)
14 Prus-Strowski Karol - Litwiniuk Marcin 2 3:2 (6:11, 11:9, 11:9, 9:11, 13:11)
15 Piotrowski Tadeusz - Prus-Strowski Karol 2 1:3 (9:11, 11:5, 8:11, 8:11)
15 Glanowski Jakub - Prus-Strowski Karol 2 1:3 (9:11, 14:16, 11:7, 3:11)
16 Glegoła Paweł - Prus-Strowski Karol 2 0:3 (6:11, 5:11, 6:11)
16 Kalita Artur - Prus-Strowski Karol 2 0:3 (10:12, 8:11, 6:11)
17 Prus-Strowski Karol - Jankowski Jakub 2 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:7)
17 Prus-Strowski Karol - Dziuba Patryk 2 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 12:10)
18 Wojtyła Norbert - Prus-Strowski Karol 2 0:3 (5:11, 10:12, 10:12)
18 Grzębka Mikołaj - Prus-Strowski Karol 2 0:3 (1:11, 6:11, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol - Kusiński Marcin / Szymczyk Jan 1 3:0 (11:9, 11:9, 12:10)
2 Szotek Karol / Tomicki Jarosław - Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol 1 3:1 (10:12, 11:9, 11:5, 11:3)
3 Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol - Zdzienicki Kamil / Wiśniewski Karol 1 3:2 (11:8, 9:11, 11:8, 10:12, 12:10)
4 Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz - Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol 1 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
5 Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol - Glanowski Jakub / Kapik Krzysztof 1 3:2 (14:12, 6:11, 11:2, 8:11, 11:2)
6 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:3)
7 Prus-Strowski Karol / Janczewski Grzegorz - Czernik Mateusz / Zelinka Jakub 1 2:3 (10-12, 11-6, 11-8, 8-11, 13:15)
8 Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol - Limonov Anton / Wasylkowski Nestor 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:4)
9 Mrkvicka Radek / Adamiak Grzegorz - Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol 1 3:2 (11:4, 9:11, 11:7, 10:12, 12:10)
10 Zdzienicki Piotr / Niemiec Krzysztof - Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:3, )
11 Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol - Felkel Grzegorz / Masłowski Jakub 2 1:3 (9 : 11, 7 : 11, 11 : 9, 8 : 11)
14 Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol - Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin 2 0:3 (7:11, 9:11, 20:22)
15 Glanowski Jakub / Piotrowski Tadeusz - Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol 2 1:3 (2:11, 11:13, 11:6, 9:11)
16 Szymczyk Jan / Glegoła Paweł - Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:5)
17 Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol - Jankowski Jakub / Dziuba Patryk 2 3:2 (11:5, 6:11, 11:9, 11:13, 11:8)
18 Wojtyła Norbert / Grzębka Mikołaj - Prus-Strowski Karol / Janczewski Grzegorz 2 2:3 (3:11, 5:11, 11:7, 14:12, 9:11)