Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Tomasz
Wiśniewski
IKS START Zduńska Wola
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 września 1993 r.
34
Występy
17
Zwycięstwa
17
Porażki
50%
Skuteczność
©

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 29 122:58
2. BISTS Bielsko-Biała 18 28 117:63
3. PKS KOLPING II Jarosław 18 26 114:66
4. UKS VILLA VERDE Olesno 18 26 102:78
5. IKS START Zduńska Wola 18 19 97:83
6. GMKS STRZELEC Frysztak 18 18 87:93
7. ZKS Zielona Góra 18 17 88:92
8. IKTS BROŃ Radom 18 10 82:98
9. KS VIRET CMC Zawiercie 18 7 58:122
10. LKS ODRA Głoska 18 0 33:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wiśniewski Tomasz - Kusiński Marcin 1 0:3 (11:13, 10:12, 5:11)
1 Wiśniewski Tomasz - Kalita Artur 1 2:3 (11:8, 11:4, 11:13, 7:11, 9:11)
2 Szotek Karol - Wiśniewski Tomasz 1 2:3 (11:7, 4:11, 7:11, 11:9, 8:11)
2 Tomicki Jarosław - Wiśniewski Tomasz 1 3:1 (7:11, 11:3, 11:7, 11:5)
3 Wiśniewski Tomasz - Zdzienicki Kamil 1 3:2 (5:11, 6:11, 11:9, 11:7, 11:9)
3 Wiśniewski Tomasz - Niemiec Krzysztof 1 3:0 (13:11, 11:9, 11:8)
4 Chmiel Paweł - Wiśniewski Tomasz 1 3:0 (11:8, 11:4,11:1)
4 Litwiniuk Marcin - Wiśniewski Tomasz 1 3:0 (12:10, 11:9,11:5)
5 Wiśniewski Tomasz - Kapik Krzysztof 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:5)
5 Wiśniewski Tomasz - Glanowski Jakub 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:1, 11:4)
6 Wachowiak Łukasz - Wiśniewski Tomasz 1 0:3 (8:11, 10:12, 5:11)
6 Nalepa Kamil - Wiśniewski Tomasz 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
7 Wiśniewski Tomasz - Zelinka Jakub 1 0:3 (6-11, 9-11, 9:11)
7 Wiśniewski Tomasz - Czernik Mateusz 1 3:1 (11-9, 11-13, 11-9, 11-8)
8 Wiśniewski Tomasz - Limonov Anton 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:3)
8 Wiśniewski Tomasz - Wasylkowski Nestor 1 3:1 (5:11, 11:8, 11:7, 11:8)
9 Lis Daniel - Wiśniewski Tomasz 1 3:0 (11:1, 11:6, 11:6)
9 Mrkvicka Radek - Wiśniewski Tomasz 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:2)
10 Zdzienicki Kamil - Wiśniewski Tomasz 1 3:1 (11:2, 9:11, 11:9, 14:12, )
10 Zdzienicki Piotr - Wiśniewski Tomasz 1 0:3 (4:11, 10:12, 9:11)
11 Wiśniewski Tomasz - Masłowski Jakub 1 0:3 (7:11, 7:11, 11:13)
11 Wiśniewski Tomasz - Tomicki Jarosław 1 0:3 (7:11, 3:11, 6:11)
12 Czernik Mateusz - Wiśniewski Tomasz 1 1:3 (11:6, 5:11, 10:12, 4:11)
12 Zelinka Jakub - Wiśniewski Tomasz 1 2:3 (11:5, 6:11, 7:11, 11:4, 11:13 )
14 Wiśniewski Tomasz - Zavadskyi Ihor 1 1:3 (11:13, 11:7, 5:11, 6:11)
14 Wiśniewski Tomasz - Chmiel Paweł 1 0:3 (5:11, 8:11, 4:11)
15 Kapik Krzysztof - Wiśniewski Tomasz 1 2:3 (9:11, 8:11, 12:10, 19:17, 10:12)
15 Kaczor Jan - Wiśniewski Tomasz 1 1:3 (11:4, 6:11, 5:11, 7:11)
16 Szymczyk Jan - Wiśniewski Tomasz 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 11:8)
16 Kusiński Marcin - Wiśniewski Tomasz 1 2:3 (11:9 ,11:6, 6:11, 7:11, 9:11)
17 Wiśniewski Tomasz - Wachowiak Łukasz 1 0:3 (6:11, 2:11, 8:11)
17 Wiśniewski Tomasz - Nalepa Kamil 1 0:3 (1:11, 7:11, 6:11)
18 Wasylkowski Nestor - Wiśniewski Tomasz 1 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 5:11)
18 Kotyl Wojciech - Wiśniewski Tomasz 1 1:3 (6:11, 11:4, 8:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin - Kalita Artur / Glegoła Paweł 2 3:2 (11:7, 10:12, 11:5, 11:13, 11:3)
2 Masłowski Jakub / Felkel Grzegorz - Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin 2 3:1 (7:11, 11:9, 12:10, 11:4)
3 Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 2 3:2 (6:11, 8:11, 11:6, 11:5, 11:7)
4 Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin - Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin 2 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 11:6)
5 Sankowski Marcin / Wiśniewski Tomasz - Duch Adam / Kaczor Jan 2 1:3 (11:7, 5:11, 9:11, 9:11)
6 Jankowski Jakub / Najder Szymon - Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin 2 3:0 (12:10, 11:6, 11:8)
7 Sankowski Marcin / Wiśniewski Tomasz - Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof 2 3:1 (11-8, 3-11, 11-7, 11-8)
8 Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin - Grzębka Mikołaj / Wojtyła Norbert 2 2:3 (7:11, 6:11, 11:9, 14:12, 10:12)
9 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Sankowski Marcin / Wiśniewski Tomasz 2 3:2 (11:8, 6:11, 11:4, 5:11, 11:8)
10 Zdzienicki Kamil / Wiśniewski Karol - Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin 1 3:2 (10:12, 11:5, 7:1114:12, 11:3)
11 Kaczmarek Andrzej / Wiśniewski Tomasz - Szotek Karol / Tomicki Jarosław 1 1:3 (3 : 11, 12:: 10, 9 : 11, 5 : 11)
12 Zelinka Jakub / Czernik Mateusz - Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin 1 3:1 (7:11, 11:9, 11:5, 11:7)
14 Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin - Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz 1 2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 6:11, 9:11)
15 Kaczor Jan / Kapik Krzysztof - Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin 1 1:3 (6:11, 10:12, 11:6, 8:11)
16 Kusiński Marcin / Kalita Artur - Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin 1 1:3 ((4:11, 13:11, 10:12, 5:11))
17 Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 0:3 (5:11, 3:11, 5:11)
18 Wasylkowski Nestor / Kotyl Wojciech - Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin 1 0:3 (6:11, 2:11, 7:11)