Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Kamil
Nalepa
ZKS Zielona Góra
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 lutego 1999 r.
33
Występy
22
Zwycięstwa
11
Porażki
66.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 29 122:58
2. BISTS Bielsko-Biała 18 28 117:63
3. PKS KOLPING II Jarosław 18 26 114:66
4. UKS VILLA VERDE Olesno 18 26 102:78
5. IKS START Zduńska Wola 18 19 97:83
6. GMKS STRZELEC Frysztak 18 18 87:93
7. ZKS Zielona Góra 18 17 88:92
8. IKTS BROŃ Radom 18 10 82:98
9. KS VIRET CMC Zawiercie 18 7 58:122
10. LKS ODRA Głoska 18 0 33:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nalepa Kamil - Kohut Bohdan 1 3:1 (11:9, 11:9, 14:16, 11:8)
1 Nalepa Kamil - Tomicki Jarosław 1 3:2 (11:1, 12:14, 11:5, 7:11, 11:5)
2 Zdzienicki Kamil - Nalepa Kamil 1 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 8:11)
2 Niemiec Krzysztof - Nalepa Kamil 1 0:3 (6:11, 9:11, 10:12)
3 Nalepa Kamil - Chmiel Paweł 1 0:3 (6:11, 6:11, 13:15)
3 Nalepa Kamil - Jarocki Łukasz 1 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 12:10)
4 Glanowski Jakub - Nalepa Kamil 1 0:3 (8:11, 2:11, 5:11.)
4 Kapik Krzysztof - Nalepa Kamil 1 1:3 (5:11, 11:9, 6:11, 4:11.)
5 Nalepa Kamil - Czernik Mateusz 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:5)
5 Nalepa Kamil - Zelinka Jakub 1 1:3 (11:9, 6:11, 5:11, 9:11)
6 Nalepa Kamil - Wiśniewski Tomasz 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
6 Nalepa Kamil - Janczewski Grzegorz 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:3)
7 Wojtyła Norbert - Nalepa Kamil 1 0:3 (3:11; 4:11; 5:11)
7 Limonov Anton - Nalepa Kamil 1 3:2 (2:11; 11:4; 11:8; 7:11; 12:10)
8 Nalepa Kamil - Mrkvicka Radek 1 1:3 (8:11, 8:11, 12:10, 5:11)
8 Nalepa Kamil - Lis Daniel 1 3:0 (11:4, 11:5, 13:11)
9 Kusiński Marcin - Nalepa Kamil 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
9 Kalita Artur - Nalepa Kamil 1 0:3 (6:11, 6:11, 5:11)
10 Masłowski Jakub - Nalepa Kamil 1 3:2 (16:14, 1:11, 8:11, 15:13, 11:9.)
10 Tomicki Jarosław - Nalepa Kamil 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:9.)
11 Zelinka Jakub - Nalepa Kamil 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:6)
11 Czernik Mateusz - Nalepa Kamil 1 0:3 (8:11, 4:11, 5:11)
12 Adamiak Grzegorz - Nalepa Kamil 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 13:11)
12 Mrkvicka Radek - Nalepa Kamil 1 3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 11:6)
14 Nalepa Kamil - Kaczor Jan 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
14 Nalepa Kamil - Duch Adam 1 3:2 (12:14, 14:16, 11:6, 11:8, 11:3)
15 Nalepa Kamil - Kusiński Marcin 1 3:1 (10:12, 11:4, 16:14, 11:7)
15 Nalepa Kamil - Szymczyk Jan 1 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:9)
16 Nalepa Kamil - Wasylkowski Nestor 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:7)
16 Nalepa Kamil - Kotyl Wojciech 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:6)
17 Janczewski Grzegorz - Nalepa Kamil 1 2:3 (5:11, 11:9, 9:11, 11:7, 1:11)
17 Wiśniewski Tomasz - Nalepa Kamil 1 0:3 (1:11, 7:11, 6:11)
18 Nalepa Kamil - Zdzienicki Kamil 1 1:3 (11:9, 4:11, 10:12, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Tomicki Jarosław / Szotek Karol 1 3:0 (11:4, 11:2, 11:5)
2 Zdzienicki Kamil / Wiśniewski Karol - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 3:1 (11:13, 11:6, 11:7, 11:9)
3 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 2 3:2 (8:11, 6:11, 11:6, 11:8, 11:6)
4 Glanowski Jakub / Kapik Krzysztof - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 0:3 (5:11, 7:11, 5:11.)
5 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Czernik Mateusz / Zelinka Jakub 1 3:1 (11:8, 10:12, 11:4, 11:8)
6 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:3)
7 Wojtyła Norbert / Limonov Anton - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 0:3 (9:11; 8:11; 10:12)
8 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Mrkvicka Radek / Adamiak Grzegorz 1 0:3 (9:11, 10:12, 9:11)
9 Kusiński Marcin / Kalita Artur - Wachowiak Łukasz / Nalepa Kamil 1 2:3 (11:2, 11:13, 6:11, 11:6, 5:11)
10 Tomicki Jarosław / Szotek Karol - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 7:11.)
11 Zelinka Jakub / Czernik Mateusz - Wachowiak Łukasz / Nalepa Kamil 1 3:2 (9:11, 11:8, 7:11, 11:5, 11:7)
12 Mrkvicka Radek / Adamiak Grzegorz - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 2:3 (8:11, 11:4, 11:7, 9:11, 6:11)
14 Wachowiak Łukasz / Nalepa Kamil - Kaczor Jan / Duch Adam 1 3:2 (11:6, 7:11, 13:15, 11:5, 12:10)
15 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Kalita Artur / Kusiński Marcin 1 3:1 (11:7, 11:6, 4:11, 11:8)
16 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Kotyl Wojciech / Wasylkowski Nestor 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:4, 11:8)
17 Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 0:3 (5:11, 3:11, 5:11)
18 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Zdzienicki Kamil / Wiśniewski Karol 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:3)