Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Adam
Duch
KS VIRET CMC Zawiercie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  28 września 1991 r.
32
Występy
16
Zwycięstwa
16
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 29 122:58
2. BISTS Bielsko-Biała 18 28 117:63
3. PKS KOLPING II Jarosław 18 26 114:66
4. UKS VILLA VERDE Olesno 18 26 102:78
5. IKS START Zduńska Wola 18 19 97:83
6. GMKS STRZELEC Frysztak 18 18 87:93
7. ZKS Zielona Góra 18 17 88:92
8. IKTS BROŃ Radom 18 10 82:98
9. KS VIRET CMC Zawiercie 18 7 58:122
10. LKS ODRA Głoska 18 0 33:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Duch Adam - Zdzienicki Piotr 2 1:3 (7:11, 8:11, 15:13, 9:11)
1 Duch Adam - Wiśniewski Karol 2 3:2 (11:8, 7:11, 3:11,11:4, 11:8,)
2 Zavadskyi Ihor - Duch Adam 2 3:2 (8:11, 11:6, 8:11, 13:11, 11:7)
2 Jarocki Łukasz - Duch Adam 2 3:1 (11:9, 11:5, 13:15, 11:7)
3 Duch Adam - Cyrnek Piotr 2 2:3 (10:12, 11:9, 8:11, 11:9, 8:11)
3 Duch Adam - Marcinowski Krzysztof 2 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 15:13)
4 Duch Adam - Jankowski Jakub 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:7.)
4 Duch Adam - Zalewski Mateusz 2 3:1 (9:11, 11:4, 11:6, 11:5.)
5 Sankowski Marcin - Duch Adam 2 3:2 (11:7, 11:9, 8:11, 7:11, 11:5)
5 Prus-Strowski Karol - Duch Adam 2 0:3 (4:11, 9:11, 7:11)
6 Duch Adam - Wojtyła Norbert 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)
6 Duch Adam - Kotyl Wojciech 2 3:1 (11:9, 11:3, 8:11, 11:9)
7 Tatarczuch Rafał - Duch Adam 2 1:3 (6:11, 4:11, 11:6, 11:13)
7 Adamiak Grzegorz - Duch Adam 2 3:1 (6:11, 11:2, 11:6, 11:4)
8 Duch Adam - Glegoła Paweł 2 3:1 (11:4, 11:6, 5:11,11:5 )
8 Duch Adam - Szymczyk Jan 2 3:2 (11:9, 7:11, 12:10, 10:12, 11:9)
9 Felkel Grzegorz - Duch Adam 2 1:3 (9:11, 12:10, 7:11, 11:13)
9 Masłowski Jakub - Duch Adam 2 3:1 (11:5, 8:11, 11:7, 12:10)
10 Duch Adam - Mrkvicka Radek 1 0:3 (13:15, 5:11, 5:11)
10 Duch Adam - Adamiak Grzegorz 1 3:1 (2:11, 13:11, 14:12, 11:7)
11 Duch Adam - Zavadskyi Ihor 1 1:3 (9:11, 8:11, 13:11, 5:11)
11 Duch Adam - Chmiel Paweł 1 1:3 (11:9, 4:11, 1:11, 6:11)
12 Wasylkowski Nestor - Duch Adam 1 0:3 (9:11, 5:11, 4:11)
12 Kotyl Wojciech - Duch Adam 1 2:3 (11:5, 11:8, 12:14, 5:11, 1:11)
13 Kusiński Marcin - Duch Adam 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:4)
13 Szymczyk Jan - Duch Adam 1 1:3 (12:14, 12:10, 10:12, 13:15)
14 Wachowiak Łukasz - Duch Adam 1 0:3 (8:11, 7:11, 5:11)
14 Nalepa Kamil - Duch Adam 1 3:2 (12:14, 14:16, 11:6, 11:8, 11:3)
17 Duch Adam - Masłowski Jakub 1 0:3 (7:11, 7:11, 6:11)
17 Duch Adam - Tomicki Jarosław 1 0:3 (6:11, 5:11, 2;11)
18 Zelinka Jakub - Duch Adam 1 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 11:7)
18 Czernik Mateusz - Duch Adam 1 3:2 (9:11, 7:11, 11:7, 11:1, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Duch Adam / Kaczor Jan - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)
2 Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin - Duch Adam / Kaczor Jan 2 3:1 (11:7, 10:12, 11:9, 11:8)
3 Duch Adam / Kaczor Jan - Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof 2 0:3 (6:11, 4:11, 4:11)
4 Duch Adam / Kaczor Jan - Zalewski Mateusz / Jankowski Jakub 2 3:0 (11:4, 11:1, 12:10.)
5 Sankowski Marcin / Wiśniewski Tomasz - Duch Adam / Kaczor Jan 2 1:3 (11:7, 5:11, 9:11, 9:11)
6 Duch Adam / Kaczor Jan - Wojtyła Norbert / Kotyl Wojciech 2 3:0 (11:3, 11:6, 11:7)
7 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Kaczor Jan / Duch Adam 2 3:2 (14:16, 9:11, 11:9, 11:8,11:9)
8 Duch Adam / Kaczor Jan - Glegoła Paweł / Szymczyk Jan 2 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:9)
9 Felkel Grzegorz / Masłowski Jakub - Kaczor Jan / Duch Adam 2 1:3 (7:11, 6:11, 11:6, 5:11)
10 Duch Adam / Kaczor Jan - Adamiak Grzegorz / Mrkvicka Radek 1 3:2 (12:10, 11:5, 9:11, 7:11, 11:7)
11 Duch Adam / Kaczor Jan - Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz 1 2:3 (11:9, 9:11, 6:11, 11:6, 4:11)
12 Wasylkowski Nestor / Kotyl Wojciech - Kaczor Jan / Duch Adam 1 2:3 (11:3, 6:11, 13:11, 10:12, 5:11)
13 Kusiński Marcin / Kalita Artur - Duch Adam / Kaczor Jan 1 3:0 (11:7, 14:12, 11:6)
14 Wachowiak Łukasz / Nalepa Kamil - Kaczor Jan / Duch Adam 1 3:2 (11:6, 7:11, 13:15, 11:5, 12:10)
17 Duch Adam / Kaczor Jan - Szotek Karol / Tomicki Jarosław 1 0:3 (10:12, 11:13, 5:11)
18 Zelinka Jakub / Czernik Mateusz - Duch Adam / Kapik Krzysztof 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:9)