Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Jakub
Glanowski
KS VIRET CMC Zawiercie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  30 września 1987 r.
36
Występy
5
Zwycięstwa
31
Porażki
13.89%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 29 122:58
2. BISTS Bielsko-Biała 18 28 117:63
3. PKS KOLPING II Jarosław 18 26 114:66
4. UKS VILLA VERDE Olesno 18 26 102:78
5. IKS START Zduńska Wola 18 19 97:83
6. GMKS STRZELEC Frysztak 18 18 87:93
7. ZKS Zielona Góra 18 17 88:92
8. IKTS BROŃ Radom 18 10 82:98
9. KS VIRET CMC Zawiercie 18 7 58:122
10. LKS ODRA Głoska 18 0 33:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Glanowski Jakub - Zdzienicki Kamil 1 1:3 (11:6, 7:11, 6:11, 3:11,)
1 Glanowski Jakub - Niemiec Krzysztof 1 1:3 (10:12, 5:11,12:10, 3:11,)
2 Chmiel Paweł - Glanowski Jakub 1 2:3 (11:9, 13:11, 9:11, 7:11, 8:11)
2 Litwiniuk Marcin - Glanowski Jakub 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:2)
3 Glanowski Jakub - Zelinka Jakub 1 0:3 (6:11, 13:15, 11:13)
3 Glanowski Jakub - Czernik Mateusz 1 1:3 (11:5, 4:11, 6:11, 6:11)
4 Glanowski Jakub - Nalepa Kamil 1 0:3 (8:11, 2:11, 5:11.)
4 Glanowski Jakub - Wachowiak Łukasz 1 1:3 (8:11, 5:11, 11:6, 10:12.)
5 Janczewski Grzegorz - Glanowski Jakub 1 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:6)
5 Wiśniewski Tomasz - Glanowski Jakub 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:1, 11:4)
6 Glanowski Jakub - Wasylkowski Nestor 1 2:3 (5:11, 14:12, 11:7, 5:11, 8:11)
6 Glanowski Jakub - Limonov Anton 1 0:3 (5:11, 5:11, 8:11)
7 Lis Daniel - Glanowski Jakub 1 3:2 (11:7, 9:11, 5:11, 11:6, 11:5,)
7 Mrkvicka Radek - Glanowski Jakub 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:2)
8 Glanowski Jakub - Kusiński Marcin 1 1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 6:11)
8 Glanowski Jakub - Kalita Artur 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:5)
9 Tomicki Jarosław - Glanowski Jakub 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:6)
9 Kohut Bohdan - Glanowski Jakub 1 3:0 (11:9, 13:11, 11:4)
10 Glanowski Jakub - Tatarczuch Rafał 2 3:1 (5:11, 11:2, 11:5, 11:6)
10 Glanowski Jakub - Lis Daniel 2 1:3 (11:5, 5:11, 12:14, 6:11)
11 Glanowski Jakub - Jarocki Łukasz 2 0:3 (12:14, 10:12, 11:13)
11 Glanowski Jakub - Kozieł Paweł 2 1:3 (6:11, 6:11, 11:5, 8:11)
12 Grzębka Mikołaj - Glanowski Jakub 2 2:3 (11:8, 6:11, 13:11, 9:11, 4:11)
12 Wojtyła Norbert - Glanowski Jakub 2 3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 10:12, 11:8)
13 Glegoła Paweł - Glanowski Jakub 2 3:2 (7:11, 8:11, 11:8, 11:5, 11:6)
13 Kalita Artur - Glanowski Jakub 2 3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 11:8)
14 Jankowski Jakub - Glanowski Jakub 2 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:9)
14 Dziuba Patryk - Glanowski Jakub 2 3:2 (6:11, 11:9, 6:11, 18:16, 11:6)
15 Glanowski Jakub - Sankowski Marcin 2 2:3 (11:5, 4:11, 9:11, 11:8, 8:11)
15 Glanowski Jakub - Prus-Strowski Karol 2 1:3 (9:11, 14:16, 11:7, 3:11)
16 Zdzienicki Piotr - Glanowski Jakub 1 1:3 (5:11, 11:6, 7:11, 8:11)
16 Zdzienicki Kamil - Glanowski Jakub 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:3)
17 Glanowski Jakub - Szotek Karol 2 1:3 (6:11, 11:9. 8:11 10:12)
17 Glanowski Jakub - Felkel Grzegorz 2 0:3 (7:11, 4:11, 1:11)
18 Marcinowski Krzysztof - Glanowski Jakub 2 3:2 (11:8, 7:11, 11:4, 4:11, 11:7)
18 Cyrnek Piotr - Glanowski Jakub 2 3:2 (6:11, 13:11, 11:13, 11:5, 13:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kapik Krzysztof / Glanowski Jakub - Zdzienicki Kamil / Wiśniewski Karol 1 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 7:11,)
2 Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz - Piotrowski Marcin / Glanowski Jakub 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:9)
3 Kapik Krzysztof / Glanowski Jakub - Zelinka Jakub / Czernik Mateusz 1 0:3 (7:11, 5:11, 9:11)
4 Glanowski Jakub / Kapik Krzysztof - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 0:3 (5:11, 7:11, 5:11.)
5 Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol - Glanowski Jakub / Kapik Krzysztof 1 3:2 (14:12, 6:11, 11:2, 8:11, 11:2)
6 Kapik Krzysztof / Glanowski Jakub - Limonov Anton / Wasylkowski Nestor 1 3:2 (15:13, 11:6, 9:11, 9:11, 11:9)
7 Adamiak Grzegorz / Mrkvicka Radek - Piotrowski Tadeusz / Glanowski Jakub 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:8)
8 Glanowski Jakub / Kapik Krzysztof - Kalita Artur / Kusiński Marcin 1 0:3 (6:11, 6:11, 7:11)
9 Tomicki Jarosław / Szotek Karol - Glanowski Jakub / Piotrowski Tadeusz 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:6)
10 Glanowski Jakub / Piotrowski Tadeusz - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 11:13)
11 Glanowski Jakub / Piotrowski Tadeusz - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 2 1:3 (5:11, 11:7, 6:11, 9:11)
12 Wojtyła Norbert / Grzębka Mikołaj - Glanowski Jakub / Kapik Krzysztof 2 1:3 (11:7, 4:11, 6:11, 7:11)
13 Szymczyk Jan / Glegoła Paweł - Kapik Krzysztof / Glanowski Jakub 2 3:2 (11:6, 11:13, 9:11, 11:9, 11:6)
14 Dziuba Patryk / Jankowski Jakub - Glanowski Jakub / Piotrowski Tadeusz 2 2:3 (6:11, 6:11, 11:8, 11:7, 5:11)
15 Glanowski Jakub / Piotrowski Tadeusz - Janczewski Grzegorz / Prus-Strowski Karol 2 1:3 (2:11, 11:13, 11:6, 9:11)
16 Zdzienicki Piotr / Niemiec Krzysztof - Glanowski Jakub / Piotrowski Tadeusz 2 3:2 (8:11, 7:11, 11:4, 16:14, 11:6)
17 Glanowski Jakub / Kapik Krzysztof - Felkel Grzegorz / Masłowski Jakub 2 0:3 (4:11, 7:11, 13:15 )
18 Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr - Kaczor Jan / Glanowski Jakub 2 3:1 (7:11,11:4, 11:4, 11:7)