Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Jan
Kaczor
KS VIRET CMC Zawiercie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  11 stycznia 1996 r.
34
Występy
16
Zwycięstwa
18
Porażki
47.06%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 29 122:58
2. BISTS Bielsko-Biała 18 28 117:63
3. PKS KOLPING II Jarosław 18 26 114:66
4. UKS VILLA VERDE Olesno 18 26 102:78
5. IKS START Zduńska Wola 18 19 97:83
6. GMKS STRZELEC Frysztak 18 18 87:93
7. ZKS Zielona Góra 18 17 88:92
8. IKTS BROŃ Radom 18 10 82:98
9. KS VIRET CMC Zawiercie 18 7 58:122
10. LKS ODRA Głoska 18 0 33:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kaczor Jan - Wiśniewski Karol 2 2:3 (11:13, 4:11, 14:12, 11:8, 11:13,)
1 Kaczor Jan - Zdzienicki Piotr 2 3:2 (7:11, 5:11, 11:4, 11:5, 11:6,)
2 Kozieł Paweł - Kaczor Jan 2 3:1 (11:8, 11:13, 11:7, 11:4)
2 Zavadskyi Ihor - Kaczor Jan 2 3:2 (11:9, 8:11, 7:11, 11:7, 11:5)
3 Kaczor Jan - Marcinowski Krzysztof 2 3:2 (6:11, 8:11, 11:7, 11:8, 11:2)
3 Kaczor Jan - Cyrnek Piotr 2 1:3 (9:11, 11:7, 4:11, 9:11)
4 Kaczor Jan - Zalewski Mateusz 2 2:3 (11:5, 5:11, 11:5, 4:11, 5:11.)
4 Kaczor Jan - Jankowski Jakub 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:2.)
5 Prus-Strowski Karol - Kaczor Jan 2 1:3 (5:11, 8:11, 12:10, 8:11)
5 Sankowski Marcin - Kaczor Jan 2 0:3 (5:11, 12:14, 7:11)
6 Kaczor Jan - Kotyl Wojciech 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
6 Kaczor Jan - Wojtyła Norbert 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:4)
7 Adamiak Grzegorz - Kaczor Jan 2 3:0 (11:3, 11:9, 11:7)
7 Tatarczuch Rafał - Kaczor Jan 2 0:3 (10:12, 3:11, 10:12)
8 Kaczor Jan - Szymczyk Jan 2 1:3 (9:11, 10:12, 11:8, 4:11)
8 Kaczor Jan - Glegoła Paweł 2 3:1 (11:8, 15:13, 11:13, 11:8)
9 Masłowski Jakub - Kaczor Jan 2 3:1 (11:4, 8:11, 11:7, 11:7)
9 Felkel Grzegorz - Kaczor Jan 2 1:3 (10:12, 7:11, 11:6, 5:11)
10 Kaczor Jan - Adamiak Grzegorz 1 0:3 (5:11, 6:11, 7:11)
10 Kaczor Jan - Mrkvicka Radek 1 2:3 (11:8, 7:11, 3:11, 12:10, 2:11)
11 Kaczor Jan - Chmiel Paweł 1 1:3 (8:11, 7:11, 17:15, 6:11)
11 Kaczor Jan - Zavadskyi Ihor 1 0:3 (9:11, 8:11, 9:11)
12 Kotyl Wojciech - Kaczor Jan 1 2:3 (11:5, 11:9, 9:11, 7:11, 16:18)
12 Wasylkowski Nestor - Kaczor Jan 1 3:2 (9:11, 11:7, 14:12, 5:11, 11:9)
13 Szymczyk Jan - Kaczor Jan 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:8)
13 Kusiński Marcin - Kaczor Jan 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:3)
14 Nalepa Kamil - Kaczor Jan 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
14 Wachowiak Łukasz - Kaczor Jan 1 1:3 (11:7, 11:13, 6:11, 5:11)
15 Kaczor Jan - Janczewski Grzegorz 1 3:2 (5:11, 11:4, 8:11, 11:7, 15:13)
15 Kaczor Jan - Wiśniewski Tomasz 1 1:3 (11:4, 6:11, 5:11, 7:11)
17 Kaczor Jan - Tomicki Jarosław 1 0:3 (6:11, 7:11, 1:11)
17 Kaczor Jan - Masłowski Jakub 1 3:1 (15:13, 9:11, 11:9, 11:5)
18 Zelinka Jakub - Kaczor Jan 1 0:3 (7:11, 13:15, 4:11)
18 Jadam Dawid - Kaczor Jan 1 0:3 (8:11, 3:11, 4:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Duch Adam / Kaczor Jan - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)
2 Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin - Duch Adam / Kaczor Jan 2 3:1 (11:7, 10:12, 11:9, 11:8)
3 Duch Adam / Kaczor Jan - Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof 2 0:3 (6:11, 4:11, 4:11)
4 Duch Adam / Kaczor Jan - Zalewski Mateusz / Jankowski Jakub 2 3:0 (11:4, 11:1, 12:10.)
5 Sankowski Marcin / Wiśniewski Tomasz - Duch Adam / Kaczor Jan 2 1:3 (11:7, 5:11, 9:11, 9:11)
6 Duch Adam / Kaczor Jan - Wojtyła Norbert / Kotyl Wojciech 2 3:0 (11:3, 11:6, 11:7)
7 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Kaczor Jan / Duch Adam 2 3:2 (14:16, 9:11, 11:9, 11:8,11:9)
8 Duch Adam / Kaczor Jan - Glegoła Paweł / Szymczyk Jan 2 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:9)
9 Felkel Grzegorz / Masłowski Jakub - Kaczor Jan / Duch Adam 2 1:3 (7:11, 6:11, 11:6, 5:11)
10 Duch Adam / Kaczor Jan - Adamiak Grzegorz / Mrkvicka Radek 1 3:2 (12:10, 11:5, 9:11, 7:11, 11:7)
11 Duch Adam / Kaczor Jan - Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz 1 2:3 (11:9, 9:11, 6:11, 11:6, 4:11)
12 Wasylkowski Nestor / Kotyl Wojciech - Kaczor Jan / Duch Adam 1 2:3 (11:3, 6:11, 13:11, 10:12, 5:11)
13 Kusiński Marcin / Kalita Artur - Duch Adam / Kaczor Jan 1 3:0 (11:7, 14:12, 11:6)
14 Wachowiak Łukasz / Nalepa Kamil - Kaczor Jan / Duch Adam 1 3:2 (11:6, 7:11, 13:15, 11:5, 12:10)
15 Kaczor Jan / Kapik Krzysztof - Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin 1 1:3 (6:11, 10:12, 11:6, 8:11)
17 Duch Adam / Kaczor Jan - Szotek Karol / Tomicki Jarosław 1 0:3 (10:12, 11:13, 5:11)
18 Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr - Kaczor Jan / Glanowski Jakub 2 3:1 (7:11,11:4, 11:4, 11:7)