Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Piotr
Cyrnek
PKS KOLPING II Jarosław
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  16 października 1995 r.
32
Występy
22
Zwycięstwa
10
Porażki
68.75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 29 122:58
2. BISTS Bielsko-Biała 18 28 117:63
3. PKS KOLPING II Jarosław 18 26 114:66
4. UKS VILLA VERDE Olesno 18 26 102:78
5. IKS START Zduńska Wola 18 19 97:83
6. GMKS STRZELEC Frysztak 18 18 87:93
7. ZKS Zielona Góra 18 17 88:92
8. IKTS BROŃ Radom 18 10 82:98
9. KS VIRET CMC Zawiercie 18 7 58:122
10. LKS ODRA Głoska 18 0 33:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Cyrnek Piotr - Kozieł Paweł 2 3:1 (11-6, 8-11, 11-6, 11-9)
1 Cyrnek Piotr - Zavadskyi Ihor 2 2:3 (7-11, 11-5, 11-8, 3-11, 7:11)
2 Adamiak Grzegorz - Cyrnek Piotr 2 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:5)
2 Tatarczuch Rafał - Cyrnek Piotr 2 0:3 (10:12, 2:11, 6:11)
3 Duch Adam - Cyrnek Piotr 2 2:3 (10:12, 11:9, 8:11, 11:9, 8:11)
3 Kaczor Jan - Cyrnek Piotr 2 1:3 (9:11, 11:7, 4:11, 9:11)
4 Cyrnek Piotr - Glegoła Paweł 2 3:0 (11-4, 11-4, 11-5)
4 Cyrnek Piotr - Szymczyk Jan 2 2:3 (3-11, 11-4, 9-11, 11-5, 9-11)
5 Zalewski Mateusz - Cyrnek Piotr 2 0:3 (10:12, 10:12, 8:11)
5 Chłodnicki Piotr - Cyrnek Piotr 2 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 6:11)
7 Sankowski Marcin - Cyrnek Piotr 2 0:3 (9-11, 11-13, 5-11, )
7 Prus-Strowski Karol - Cyrnek Piotr 2 3:1 (8-11, 13-11, 11-5, 11-8, )
9 Kotyl Wojciech - Cyrnek Piotr 2 0:3 (4:11, 7:11, 2:11)
9 Wojtyła Norbert - Cyrnek Piotr 2 1:3 (4:11,4:11, 12:10, 6:116)
10 Kalita Artur - Cyrnek Piotr 2 3:1 (13:11, 11:7, 9:11, 11:4)
10 Glegoła Paweł - Cyrnek Piotr 2 0:3 (3:11, 8:11, 7:11)
11 Cyrnek Piotr - Dziuba Patryk 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:9)
11 Cyrnek Piotr - Jankowski Jakub 2 0:3 (9:11, 10:12, 9:11)
12 Cyrnek Piotr - Sankowski Marcin 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:8)
12 Cyrnek Piotr - Prus-Strowski Karol 2 1:3 (8:11, 10:12, 11:6, 9:11)
13 Niemiec Krzysztof - Cyrnek Piotr 2 1:3 (11:7, 5:11, 6:11, 7:11)
13 Wiśniewski Karol - Cyrnek Piotr 2 2:3 (6:11, 11:5, 9:11, 13:11, 7:11)
14 Felkel Grzegorz - Cyrnek Piotr 2 2:3 (4:11, 11:5, 8:11, 11:8, 7:11.)
14 Szotek Karol - Cyrnek Piotr 2 3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 11:5.)
15 Cyrnek Piotr - Grzębka Mikołaj 2 3:2 (8:11, 9:11, 11:6, 11:2, 11:5)
15 Cyrnek Piotr - Wojciechowski Mateusz 2 3:0 (11:3, 11:2, 11:8)
16 Cyrnek Piotr - Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:3, 12:10, 11:6)
16 Cyrnek Piotr - Lis Daniel 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)
17 Litwiniuk Marcin - Cyrnek Piotr 2 3:2 (11:9, 9:11, 11:5, 3:11, 11:7)
17 Jarocki Łukasz - Cyrnek Piotr 2 3:2 (11:9, 5:11, 11:6, 7:11, 11:5)
18 Cyrnek Piotr - Glanowski Jakub 2 3:2 (6:11, 13:11, 11:13, 11:5, 13:11)
18 Cyrnek Piotr - Kapik Krzysztof 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zelinka Jakub / Cyrnek Piotr - Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz 1 3:1 (8-11, 11-5, 11-9, 11-7)
2 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof 2 0:3 (11:13, 5:11, 10:12)
3 Duch Adam / Kaczor Jan - Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof 2 0:3 (6:11, 4:11, 4:11)
4 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Glegoła Paweł / Kalita Artur 2 3:0 (11-7, 11-7, 11-5)
5 Zalewski Mateusz / Chłodnicki Piotr - Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof 2 0:3 (3:11, 9:11, 8:11)
7 Sankowski Marcin / Wiśniewski Tomasz - Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof 2 3:1 (11-8, 3-11, 11-7, 11-8)
9 Wojtyła Norbert / Kotyl Wojciech - Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof 2 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
10 Szymczyk Jan / Glegoła Paweł - Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr 2 0:3 (4:11, 9:11, 7:11)
11 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Jankowski Jakub / Dziuba Patryk 2 3:0 (11:2, 11:8, 13:11)
12 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Janczewski Grzegorz / Sankowski Marcin 2 3:1 (12:10, 11:3, 6:11, 11:7)
13 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof 2 1:3 (11:8, 4:11, 6:11, 11:13)
14 Felkel Grzegorz / Masłowski Jakub - Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof 2 3:2 (11:7, 11:6, 6:11, 10:12, 11:9.)
15 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Grzębka Mikołaj / Wojciechowski Mateusz 2 3:0 (11:6, 11:5, 12:10)
16 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:1, 11:7, 11:6)
17 Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł - Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr 2 3:0 (11:7, 12:10,11:4)
18 Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr - Kaczor Jan / Glanowski Jakub 2 3:1 (7:11,11:4, 11:4, 11:7)