Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Jakub
Zelinka
PKS KOLPING II Jarosław
Narodowość:  Słowacja
Data urodzenia:  14 marca 2000 r.
36
Występy
27
Zwycięstwa
9
Porażki
75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 29 122:58
2. BISTS Bielsko-Biała 18 28 117:63
3. PKS KOLPING II Jarosław 18 26 114:66
4. UKS VILLA VERDE Olesno 18 26 102:78
5. IKS START Zduńska Wola 18 19 97:83
6. GMKS STRZELEC Frysztak 18 18 87:93
7. ZKS Zielona Góra 18 17 88:92
8. IKTS BROŃ Radom 18 10 82:98
9. KS VIRET CMC Zawiercie 18 7 58:122
10. LKS ODRA Głoska 18 0 33:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zelinka Jakub - Litwiniuk Marcin 1 3:0 (11-5, 11-8, 11-2)
1 Zelinka Jakub - Chmiel Paweł 1 2:3 (9-11, 5-11, 12-10, 11-5, 9:11)
2 Lis Daniel - Zelinka Jakub 1 1:3 (2:11, 14:12, 4:11, 9:11)
2 Mrkvicka Radek - Zelinka Jakub 1 3:0 (11:2, 11:2, 11:5)
3 Glanowski Jakub - Zelinka Jakub 1 0:3 (6:11, 13:15, 11:13)
3 Kapik Krzysztof - Zelinka Jakub 1 1:3 (11:9, 8:11, 3:11, 7:11)
4 Zelinka Jakub - Kusiński Marcin 1 0:3 (6-11, 8-11, 7-11)
4 Zelinka Jakub - Kalita Artur 1 3:2 (11-7, 11-6, 6-11, 11-13, 11-9)
5 Wachowiak Łukasz - Zelinka Jakub 1 2:3 (9:11, 10:12, 11:5, 11:3, 13:15)
5 Nalepa Kamil - Zelinka Jakub 1 1:3 (11:9, 6:11, 5:11, 9:11)
6 Zelinka Jakub - Tomicki Jarosław 1 3:1 (12:10, 11:5, 9:11, 11:7)
6 Zelinka Jakub - Kohut Bohdan 1 2:3 (11:8, 12:10, 10:12, 10:12, 3:11)
7 Wiśniewski Tomasz - Zelinka Jakub 1 0:3 (6-11, 9-11, 9:11)
7 Janczewski Grzegorz - Zelinka Jakub 1 1:3 (10-12, 6-11, 12-10, 11-13, )
8 Zelinka Jakub - Niemiec Krzysztof 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:5)
8 Zelinka Jakub - Zdzienicki Kamil 1 3:1 (11:8, 7:11, 11:4, 11:7)
9 Wasylkowski Nestor - Zelinka Jakub 1 0:3 (10:12, 4:11, 11:13)
9 Limonov Anton - Zelinka Jakub 1 1:3 (9:11, 16:14, 4:11, 8:11)
10 Kusiński Marcin - Zelinka Jakub 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:5, 7:11)
10 Szymczyk Jan - Zelinka Jakub 1 2:3 (5:11, 11:13, 11:8, 12:10, 7:11)
11 Zelinka Jakub - Nalepa Kamil 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:6)
11 Zelinka Jakub - Wachowiak Łukasz 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:6, 11:6)
12 Zelinka Jakub - Janczewski Grzegorz 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:5)
12 Zelinka Jakub - Wiśniewski Tomasz 1 2:3 (11:5, 6:11, 7:11, 11:4, 11:13 )
13 Zdzienicki Piotr - Zelinka Jakub 1 1:3 (5:11, 9:11, 11:5, 10/12)
13 Zdzienicki Kamil - Zelinka Jakub 1 3:2 (11:13, 11:4, 9:11, 11:6, 11:6)
14 Tomicki Jarosław - Zelinka Jakub 1 3:0 (11:9, 11:8, 13:11.)
14 Masłowski Jakub - Zelinka Jakub 1 3:1 (14:12, 9:11, 17:15, 11:6.)
15 Zelinka Jakub - Wojtyła Norbert 1 3:1 (11:6, 12:10, 4:11, 11:6)
15 Zelinka Jakub - Kotyl Wojciech 1 3:1 (11:9, 12:10, 7:11, 11:8)
16 Zelinka Jakub - Mrkvicka Radek 1 3:2 (9:11, 11:1, 11:9, 9:11, 11:9)
16 Zelinka Jakub - Adamiak Grzegorz 1 3:2 (8:11, 9:11, 11:8, 11:9, 11:6)
17 Zavadskyi Ihor - Zelinka Jakub 1 1:3 (6:11, 11:13, 13:11, 6:11)
17 Kozieł Paweł - Zelinka Jakub 1 2:3 (12:10, 6:11, 11:9, 8:11, 7:11)
18 Zelinka Jakub - Kaczor Jan 1 0:3 (7:11, 13:15, 4:11)
18 Zelinka Jakub - Duch Adam 1 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zelinka Jakub / Cyrnek Piotr - Chmiel Paweł / Jarocki Łukasz 1 3:1 (8-11, 11-5, 11-9, 11-7)
2 Adamiak Grzegorz / Mrkvicka Radek - Zelinka Jakub / Czernik Mateusz 1 3:2 (11:6, 11:7, 10:12, 9:11, 11:5)
3 Kapik Krzysztof / Glanowski Jakub - Zelinka Jakub / Czernik Mateusz 1 0:3 (7:11, 5:11, 9:11)
4 Czernik Mateusz / Zelinka Jakub - Kusiński Marcin / Szymczyk Jan 1 2:3 (11-8, 11-7, 9-11, 7-11, 4-11)
5 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Czernik Mateusz / Zelinka Jakub 1 3:1 (11:8, 10:12, 11:4, 11:8)
6 Zelinka Jakub / Jadam Dawid - Tomicki Jarosław / Szotek Karol 1 1:3 (3:11, 6:11, 15:13, 4:11)
7 Prus-Strowski Karol / Janczewski Grzegorz - Czernik Mateusz / Zelinka Jakub 1 2:3 (10-12, 11-6, 11-8, 8-11, 13:15)
8 Zelinka Jakub / Czernik Mateusz - Zdzienicki Kamil / Wiśniewski Karol 1 3:1 (11:5, 11:6, 4:11, 11:5)
9 Wasylkowski Nestor / Limonov Anton - Czernik Mateusz / Zelinka Jakub 1 3:1 (7:11, 11:7, 12:10, 13:11)
10 Kusiński Marcin / Kalita Artur - Czernik Mateusz / Zelinka Jakub 1 1:3 (6:11, 7:11, 12:10, 6:11)
11 Zelinka Jakub / Czernik Mateusz - Wachowiak Łukasz / Nalepa Kamil 1 3:2 (9:11, 11:8, 7:11, 11:5, 11:7)
12 Zelinka Jakub / Czernik Mateusz - Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin 1 3:1 (7:11, 11:9, 11:5, 11:7)
13 Zdzienicki Kamil / Wiśniewski Karol - Czernik Mateusz / Zelinka Jakub 1 1:3 (12:10, 2:11, 8:11, 7:11)
14 Tomicki Jarosław / Szotek Karol - Czernik Mateusz / Zelinka Jakub 1 2:3 (4:11, 6:11, 11:5, 11:4, 9:11.)
15 Czernik Mateusz / Zelinka Jakub - Kotyl Wojciech / Wojtyła Norbert 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:7)
16 Zelinka Jakub / Czernik Mateusz - Adamiak Grzegorz / Mrkvicka Radek 1 1:3 (4:11, 6:11, 11:3, 8:11)
17 Zavadskyi Ihor / Jarocki Łukasz - Zelinka Jakub / Czernik Mateusz 1 1:3 (10:12, 11:5, 6:11, 6:11)
18 Zelinka Jakub / Czernik Mateusz - Duch Adam / Kapik Krzysztof 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:9)