Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Zuzanna
Błażejewicz
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  13 stycznia 2001 r.
14
Występy
9
Zwycięstwa
5
Porażki
64.29%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS CHROBRY Międzyzdroje 8 12 43:37
2. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8 11 46:34
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 7 9 42:28
4. Optima Polska DOJLIDY Białystok 8 9 44:36
5. LKTS LUVENA Luboń 8 9 39:41
6. GLKS II Nadarzyn 7 8 39:31
7. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7 4 30:40
8. IKTS NOTEĆ Inowrocław 7 4 30:40
9. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 7 4 29:41
10. KS GALAXY Białystok 7 4 28:42

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Chudy Anita - Błażejewicz Zuzanna 1 3:2 (8:11, 16:14, 8:11, 12:10, 11:7)
1 Nowacka Paulina - Błażejewicz Zuzanna 1 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:9)
2 Błażejewicz Zuzanna - Płotka Magda 1 3:2 (15:17,11:6,12:14,11:6,11:5)
2 Błażejewicz Zuzanna - Płotka Katarzyna 1 3:0 (12:10,11:5,11:6)
3 Palacz Katarzyna - Błażejewicz Zuzanna 1 2:3 (8:11,5:11,14;12,11:7,8:11)
3 Suchomska Barbara - Błażejewicz Zuzanna 1 0:3 (8:11,7:11,7:11)
4 Błażejewicz Zuzanna - Stachecka Paulina 1 3:0 (11:6 , 11:3 , 12:10)
4 Błażejewicz Zuzanna - Gierach Katarzyna 1 3:1 (6:11 , 11:8 , 15:13 , 11:4)
5 Ziemkiewicz Wiktoria - Błażejewicz Zuzanna 1 0:3 (1:11, 8:11, 7:11, )
5 Falarz Aleksandra - Błażejewicz Zuzanna 1 1:3 (11:8, 10:12, 8:11, 12:14)
6 Błażejewicz Zuzanna - Zielińska Anna Monika 1 1:3 (4:11, 11:13, 11:7, 7:11)
6 Błażejewicz Zuzanna - Ren Bingran 1 1:3 (4:11, 11:7, 4:11, 8:11)
7 Jackowska Julia - Błażejewicz Zuzanna 1 0:3 (5:11, 10:12, 6:11)
7 Kisel Darya - Błażejewicz Zuzanna 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowacka Paulina / Chudy Anita - Błażejewicz Zuzanna / Piłat Agnieszka 1 2:3 (11:13, 11:9, 11:9, 7:11, 9:11)
2 Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna - Płotka Katarzyna / Płotka Magda 1 3:2 (11:8,7:11,11:6,13:15,11:8)
3 Palacz Katarzyna / Suchomska Barbara - Błażejewicz Zuzanna / Szczuka Agata 1 1:3 (11:6,7:11,8:11,8:11)
4 Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna - Gierach Katarzyna / Stachecka Paulina 1 3:0 (11:8,11:8,11:9)
5 Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra - Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna 1 3:2 (11:13, 11:9, 10:12, 12:10, 11:9)
6 Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna - Ren Bingran / Jarkowska Aleksandra 1 3:0 (11:5, 11:6, 12:10)
7 Górska Michalina / Kisel Darya - Błażejewicz Zuzanna / Piłat Agnieszka 1 3:1 (7:11, 11:6, 11:9, 11:6)