Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Zuzanna
Błażejewicz
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  13 stycznia 2001 r.
30
Występy
20
Zwycięstwa
10
Porażki
66.67%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Optima Polska DOJLIDY Białystok 16 23 102:58
2. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 16 23 98:62
3. GLKS II Nadarzyn 16 23 93:67
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 16 21 82:78
5. KS GALAXY Białystok 17 19 88:82
6. LKTS LUVENA Luboń 17 15 78:92
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 16 14 76:84
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 16 10 67:93
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 16 8 62:98
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 16 6 64:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Chudy Anita - Błażejewicz Zuzanna 1 3:2 (8:11, 16:14, 8:11, 12:10, 11:7)
1 Nowacka Paulina - Błażejewicz Zuzanna 1 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:9)
2 Błażejewicz Zuzanna - Płotka Magda 1 3:2 (15:17,11:6,12:14,11:6,11:5)
2 Błażejewicz Zuzanna - Płotka Katarzyna 1 3:0 (12:10,11:5,11:6)
3 Palacz Katarzyna - Błażejewicz Zuzanna 1 2:3 (8:11,5:11,14;12,11:7,8:11)
3 Suchomska Barbara - Błażejewicz Zuzanna 1 0:3 (8:11,7:11,7:11)
4 Błażejewicz Zuzanna - Stachecka Paulina 1 3:0 (11:6 , 11:3 , 12:10)
4 Błażejewicz Zuzanna - Gierach Katarzyna 1 3:1 (6:11 , 11:8 , 15:13 , 11:4)
5 Ziemkiewicz Wiktoria - Błażejewicz Zuzanna 1 0:3 (1:11, 8:11, 7:11, )
5 Falarz Aleksandra - Błażejewicz Zuzanna 1 1:3 (11:8, 10:12, 8:11, 12:14)
6 Błażejewicz Zuzanna - Zielińska Anna Monika 1 1:3 (4:11, 11:13, 11:7, 7:11)
6 Błażejewicz Zuzanna - Ren Bingran 1 1:3 (4:11, 11:7, 4:11, 8:11)
7 Jackowska Julia - Błażejewicz Zuzanna 1 0:3 (5:11, 10:12, 6:11)
7 Kisel Darya - Błażejewicz Zuzanna 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:7)
8 Karahodzina Inna - Błażejewicz Zuzanna 1 2:3 (8:11, 14:12, 8:11, 11:9, 10:12)
8 Klimczak Monika - Błażejewicz Zuzanna 1 2:3 (11:9, 7:11, 4:11, 12:10, 11:13)
9 Błażejewicz Zuzanna - Kiedrowska Joanna 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:2)
9 Błażejewicz Zuzanna - Garbino Maja 1 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
10 Płotka Magda - Błażejewicz Zuzanna 1 0:3 (4:11, 13:15, 5:11)
10 Zhaludok Nuriya - Błażejewicz Zuzanna 1 3:1 (11:4, 4:11, 11:6, 12:10)
11 Brzęczek Eliza - Błażejewicz Zuzanna 1 1:3 (15:13, 9:11, 9:11, 7:11)
11 Stachecka Paulina - Błażejewicz Zuzanna 1 1:3 (11:8, 8:11, 6:11, 4:11)
12 Błażejewicz Zuzanna - Lipska Agnieszka 1 3:1 (11:4, 8:11, 11:7, 12:10)
12 Błażejewicz Zuzanna - Karahodzina Inna 1 3:1 (13:11, 12:10, 1:11, 11:6)
13 Błażejewicz Zuzanna - Nowacka Paulina 1 3:1 (11:6, 5:11, 11:7, 11:7)
13 Błażejewicz Zuzanna - Chudy Anita 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
14 Błażejewicz Zuzanna - Kisel Darya 1 0:3 (7:11, 5:11, 8:11)
14 Błażejewicz Zuzanna - Gryko Kamila 1 3:2 (11:7, 11:5, 7:11, 9:11, 12:10)
16 Garbino Maja - Błażejewicz Zuzanna 1 3:1 (11:13, 11:7, 11:4, 11:5)
16 Kiedrowska Joanna - Błażejewicz Zuzanna 1 3:2 (12:14, 11:7, 11:8, 7:11, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowacka Paulina / Chudy Anita - Błażejewicz Zuzanna / Piłat Agnieszka 1 2:3 (11:13, 11:9, 11:9, 7:11, 9:11)
2 Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna - Płotka Katarzyna / Płotka Magda 1 3:2 (11:8,7:11,11:6,13:15,11:8)
3 Palacz Katarzyna / Suchomska Barbara - Błażejewicz Zuzanna / Szczuka Agata 1 1:3 (11:6,7:11,8:11,8:11)
4 Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna - Gierach Katarzyna / Stachecka Paulina 1 3:0 (11:8,11:8,11:9)
5 Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra - Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna 1 3:2 (11:13, 11:9, 10:12, 12:10, 11:9)
6 Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna - Ren Bingran / Jarkowska Aleksandra 1 3:0 (11:5, 11:6, 12:10)
7 Górska Michalina / Kisel Darya - Błażejewicz Zuzanna / Piłat Agnieszka 1 3:1 (7:11, 11:6, 11:9, 11:6)
8 Karahodzina Inna / Kunats Maja - Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna 1 0:3 (2:11, 8:11, 6:11)
9 Błażejewicz Zuzanna / Szczuka Agata - Kiedrowska Joanna / Lis Marta 1 3:0 (11:7, 11:6, 12:10)
10 Fidala Małgorzata / Zhaludok Nuriya - Błażejewicz Zuzanna / Szczuka Agata 1 1:3 (9:11, 11:9, 5:11, 8:11)
11 Stachecka Paulina / Gierach Katarzyna - Błażejewicz Zuzanna / Szczuka Agata 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:8)
12 Błażejewicz Zuzanna / Szczuka Agata - Karahodzina Inna / Nawrocka Klaudia 1 2:3 (11:9, 6:11, 5:11, 11:3, 9:11)
13 Błażejewicz Zuzanna / Szczuka Agata - Nowacka Paulina / Chudy Anita 1 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:8)
14 Błażejewicz Zuzanna / Piłat Agnieszka - Kisel Darya / Górska Michalina 1 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 6:11)
16 Garbino Maja / Bartkiewicz Julia - Błażejewicz Zuzanna / Drąg Marta 1 2:3 (12:10, 8:11, 12:10, 5:11, 1:11)