Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Anika
Pasińska
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  30 lipca 1992 r.
29
Występy
9
Zwycięstwa
20
Porażki
31.03%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 27 114:66
2. GLKS II Nadarzyn 18 26 105:75
3. Optima Polska DOJLIDY Białystok 18 26 115:65
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 22 89:91
5. KS GALAXY Białystok 18 20 93:87
6. LKTS LUVENA Luboń 18 17 85:95
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 14 82:98
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 18 10 72:108
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 18 10 72:108
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 8 73:107

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zielińska Maja - Pasińska Anika 2 0:3 (2:11, 12:14, 6:11)
1 Spychała Joanna - Pasińska Anika 2 3:2 (7:11, 13:11, 3:11, 11:7,11:9)
2 Pasińska Anika - Nowakowska Anna 2 3:1 (4:11,11:7,13:11,11:2)
2 Pasińska Anika - Zhaludok Nuriya 2 1:3 (6:11,12:10,6:11,8:11)
3 Łebek Alicja - Pasińska Anika 2 3:2 (8;11,11:9,8:11,11:2,12:10)
3 Nikiel Amelia - Pasińska Anika 2 0:3 (8;11,5:11,5:11)
4 Pasińska Anika - Brzęczek Eliza 2 0:3 (10:12,7:11,7:11)
4 Pasińska Anika - Wrzosek Wiktoria 2 0:3 (13:15,9:11,6:11)
6 Pasińska Anika - Jarkowska Aleksandra 2 3:1 (11:8, 13:11, 10:12, 11:8)
6 Pasińska Anika - Łuba Weronika 2 1:3 (9:11, 11:2, 10:12, 6:11)
7 Górska Michalina - Pasińska Anika 2 3:0 (11:7, 13:11, 11:7)
7 Gryko Kamila - Pasińska Anika 2 2:3 (11:5, 11:3, 9:11, 6:11, 9:11)
8 Lipska Agnieszka - Pasińska Anika 2 3:0 (12:10, 11:7, 11:4)
8 Kunats Maja - Pasińska Anika 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:5)
9 Pasińska Anika - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 3:2 (17:15, 10:12, 11:6, 10:12, 11;8)
11 Wrzosek Wiktoria - Pasińska Anika 2 3:2 (7:11, 11:6, 11:7, 8:11. 11:9)
11 Gierach Katarzyna - Pasińska Anika 2 3:0 (11:3, 12:10, 11:8)
12 Pasińska Anika - Nawrocka Klaudia 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:7)
12 Pasińska Anika - Klimczak Monika 2 3:2 (10:12, 11:5, 11:7, 6:11, 11:9)
13 Pasińska Anika - Spychała Joanna 2 0:3 (9:11, 3:11, 1:11)
13 Pasińska Anika - Sułek Zuzanna 2 2:3 (7:11, 11:7, 7:11, 11:7, 9:11)
13 Pasińska Anika - Sułek Zuzanna 2 2:3 (7:11, 11:7, 7:11, 11:7, 9:11)
13 Pasińska Anika - Spychała Joanna 2 0:3 (9:11, 3:11, 1:11)
14 Pasińska Anika - Górska Michalina 2 2:3 (11:7, 9:11, 11:8, 5:11, 10:12)
14 Pasińska Anika - Jackowska Julia 2 0:3 (6:11, 11:13, 8:11)
15 Pasińska Anika - Falarz Aleksandra 1 0:3 (5:11, 3:11, 6:11)
15 Pasińska Anika - Ziemkiewicz Wiktoria 1 0:3 (10:12, 6:11, 8:11)
17 Pasińska Anika - Suchomska Barbara 2 3:2 (11:4, 6:11, 11:7, 7:11, 11:4)
17 Pasińska Anika - Kaszuba Agata 2 1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sułek Zuzanna / Spychała Joanna - Sitarska Agnieszka / Pasińska Anika 2 0:3 (5:11, 8:11, 7:11)
2 Sitarska Agnieszka / Pasińska Anika - Zhaludok Nuriya / Nowakowska Anna 2 1:3 (9:11,11:6,8:11,9:11)
3 Łebek Alicja / Nikiel Amelia - Sitarska Agnieszka / Pasińska Anika 2 0:3 (6:11,5:11,5:11)
4 Sitarska Agnieszka / Pasińska Anika - Wrzosek Wiktoria / Brzęczek Eliza 2 3:0 (11:8,11:2,11:9)
6 Sitarska Agnieszka / Pasińska Anika - Zielińska Anna Monika / Łuba Weronika 2 2:3 (11:9, 11:8, 7:11, 11:13, 4:11)
7 Gryko Kamila / Jackowska Julia - Drąg Marta / Pasińska Anika 2 1:3 (8:11, 12:10, 7:11, 6:11)
8 Lipska Agnieszka / Klimczak Monika - Sitarska Agnieszka / Pasińska Anika 2 2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 6:11, 9:11)
9 Sitarska Agnieszka / Pasińska Anika - Witkowska-Krawczyk Wioleta / Garbino Maja 2 3:2 (11:5, 6:11, 10:12, 11:3, 11:9)
11 Bartoszek Julia / Wrzosek Wiktoria - Pasińska Anika / Piłat Agnieszka 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:6)
12 Pasińska Anika / Piłat Agnieszka - Lipska Agnieszka / Klimczak Monika 2 1:3 (11:8, 3:11, 10:12, 8:11)
13 Pasińska Anika / Piłat Agnieszka - Spychała Joanna / Sułek Zuzanna 2 0:3 (9:11, 10:12, 12:14)
14 Szczuka Agata / Pasińska Anika - Gryko Kamila / Jackowska Julia 2 2:3 (11:3, 15:13, 9:11, 8:11, 9:11)
15 Pasińska Anika / Piłat Agnieszka - Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra 2 2:3 (11:8, 8:11, 6:11, 13:11, 5:11)
17 Pasińska Anika / Piłat Agnieszka - Kaszuba Agata / Suchomska Barbara 2 1:3 (8:11, 6:11, 12:10, 7:11)