Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Agnieszka
Piłat
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  14 kwietnia 2004 r.
27
Występy
7
Zwycięstwa
20
Porażki
25.93%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 27 114:66
2. GLKS II Nadarzyn 18 26 105:75
3. Optima Polska DOJLIDY Białystok 18 26 115:65
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 22 89:91
5. KS GALAXY Białystok 18 20 93:87
6. LKTS LUVENA Luboń 18 17 85:95
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 14 82:98
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 18 10 72:108
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 18 10 72:108
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 8 73:107

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sułek Zuzanna - Piłat Agnieszka 2 3:2 (11:3, 9:11, 4:11, 11:7, 11:3)
1 Zielińska Maja - Piłat Agnieszka 2 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:8)
5 Gilewska Dominika - Piłat Agnieszka 2 1:3 (13:15, 15:13, 10:12, 3:11)
5 Dąbrowska Aleksandra - Piłat Agnieszka 2 3:0 (11:4, 11:7, 14:12)
7 Kisel Darya - Piłat Agnieszka 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
7 Jackowska Julia - Piłat Agnieszka 1 3:2 (11:4, 11:3, 9:11, 9:11, 11:5)
9 Piłat Agnieszka - Lis Marta 2 0:3 (8::11, 3:11, 7:11)
10 Płotka Katarzyna - Piłat Agnieszka 2 0:3 (14:16, 8:11, 8:11)
10 Nowakowska Anna - Piłat Agnieszka 2 1:3 (8:11, 3:11, 11:7, 9:11)
11 Wrzosek Wiktoria - Piłat Agnieszka 2 3:1 (10:12, 11:7, 11:6, 11:8)
11 Gierach Katarzyna - Piłat Agnieszka 2 3:1 (11:7, 6:11, 11:6, 11:7)
12 Piłat Agnieszka - Klimczak Monika 2 1:3 (11:6, 7:11, 7:11, 14:16)
12 Piłat Agnieszka - Nawrocka Klaudia 2 2:3 (11:4, 11:7, 8:11, 9:11, 8:11)
13 Piłat Agnieszka - Spychała Joanna 2 3:1 (11:7, 13:15, 11:5, 13:11)
13 Piłat Agnieszka - Sułek Zuzanna 2 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 7:11)
13 Piłat Agnieszka - Sułek Zuzanna 2 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 7:11)
13 Piłat Agnieszka - Spychała Joanna 2 3:1 (11:7, 13:15, 11:5, 13:11)
14 Piłat Agnieszka - Jackowska Julia 2 0:3 (4:11, 4:11, 8:11)
14 Piłat Agnieszka - Górska Michalina 2 1:3 (10:12, 5:11, 11:7, 10:12)
15 Piłat Agnieszka - Dąbrowska Aleksandra 2 3:1 (11:7, 11:9, 5:11, 11:9)
15 Piłat Agnieszka - Gilewska Dominika 2 0:3 (8:11, 8:11, 3:11)
16 Garbino Maja - Piłat Agnieszka 1 3:0 (11:7, 11:5, 12:10)
16 Kiedrowska Joanna - Piłat Agnieszka 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:6)
17 Piłat Agnieszka - Kaszuba Agata 2 0:3 (6:11, 11:13, 6:11)
17 Piłat Agnieszka - Suchomska Barbara 2 3:1 (11:3, 7:11, 11:5, 14:12)
18 Łuba Weronika - Piłat Agnieszka 1 3:2 (11:8, 8:11, 8:11, 11:9, 11:6)
18 Zielińska Anna Monika - Piłat Agnieszka 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowacka Paulina / Chudy Anita - Błażejewicz Zuzanna / Piłat Agnieszka 1 2:3 (11:13, 11:9, 11:9, 7:11, 9:11)
5 Gilewska Dominika / Bożek Weronika - Sitarska Agnieszka / Piłat Agnieszka 1 1:3 (13:11, 10:12, 9:11, 3:11)
7 Górska Michalina / Kisel Darya - Błażejewicz Zuzanna / Piłat Agnieszka 1 3:1 (7:11, 11:6, 11:9, 11:6)
10 Płotka Katarzyna / Płotka Magda - Drąg Marta / Piłat Agnieszka 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
11 Bartoszek Julia / Wrzosek Wiktoria - Pasińska Anika / Piłat Agnieszka 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:6)
12 Pasińska Anika / Piłat Agnieszka - Lipska Agnieszka / Klimczak Monika 2 1:3 (11:8, 3:11, 10:12, 8:11)
13 Pasińska Anika / Piłat Agnieszka - Spychała Joanna / Sułek Zuzanna 2 0:3 (9:11, 10:12, 12:14)
14 Błażejewicz Zuzanna / Piłat Agnieszka - Kisel Darya / Górska Michalina 1 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 6:11)
15 Pasińska Anika / Piłat Agnieszka - Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra 2 2:3 (11:8, 8:11, 6:11, 13:11, 5:11)
16 Kiedrowska Joanna / Witkowska-Krawczyk Wioleta - Piłat Agnieszka / Kocoń Roksana 2 3:0 (11:7, 11:1, 11:4)
17 Pasińska Anika / Piłat Agnieszka - Kaszuba Agata / Suchomska Barbara 2 1:3 (8:11, 6:11, 12:10, 7:11)
18 Łuba Weronika / Zielińska Anna Monika - Błażejewicz Zuzanna / Piłat Agnieszka 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:4)