Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Agata
Szczuka
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  28 grudnia 2000 r.
14
Występy
7
Zwycięstwa
7
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 9 12 53:37
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 9 12 47:43
3. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8 11 46:34
4. GLKS II Nadarzyn 8 10 45:35
5. Optima Polska DOJLIDY Białystok 8 9 44:36
6. LKTS LUVENA Luboń 8 9 39:41
7. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 8 6 35:45
8. KS GALAXY Białystok 8 5 33:47
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 8 4 34:46
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 8 4 34:46

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Szczuka Agata - Płotka Katarzyna 1 3:1 (11:9,11:8,5:11,11:9)
2 Szczuka Agata - Płotka Magda 1 1:3 (9:11,12:10,11:13,7:11)
3 Suchomska Barbara - Szczuka Agata 1 1:3 (7;11,12:10,9:11,7:11)
3 Palacz Katarzyna - Szczuka Agata 1 0:3 (7:11,5:11,9:11)
4 Szczuka Agata - Gierach Katarzyna 1 3:1 (11:9 ,13:11 ,10:12 , 11:8)
4 Szczuka Agata - Stachecka Paulina 1 3:2 (11:6 ,11 :3 , 8:11 , 7:11 , 14:12)
5 Falarz Aleksandra - Szczuka Agata 1 3:1 (13:11, 11:6, 6:11, 11:3, )
5 Ziemkiewicz Wiktoria - Szczuka Agata 1 3:2 (8:11, 2:11, 11:9, 11:8, 13:11)
6 Szczuka Agata - Ren Bingran 1 2:3 (9:11, 3:11, 11:9, 11:6, 8:11)
6 Szczuka Agata - Zielińska Anna Monika 1 3:2 (7:11, 5:11, 11:6, 11:4, 11:8)
8 Karahodzina Inna - Szczuka Agata 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
8 Klimczak Monika - Szczuka Agata 1 2:3 (9:11, 11:7, 7:11, 11:9, 10:12)
9 Szczuka Agata - Kiedrowska Joanna 1 0:3 (9;11, 7:11, 8:11)
9 Szczuka Agata - Garbino Maja 1 1:3 (8:11, 3:11, 14:12, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna - Płotka Katarzyna / Płotka Magda 1 3:2 (11:8,7:11,11:6,13:15,11:8)
3 Palacz Katarzyna / Suchomska Barbara - Błażejewicz Zuzanna / Szczuka Agata 1 1:3 (11:6,7:11,8:11,8:11)
4 Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna - Gierach Katarzyna / Stachecka Paulina 1 3:0 (11:8,11:8,11:9)
5 Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra - Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna 1 3:2 (11:13, 11:9, 10:12, 12:10, 11:9)
6 Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna - Ren Bingran / Jarkowska Aleksandra 1 3:0 (11:5, 11:6, 12:10)
8 Karahodzina Inna / Kunats Maja - Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna 1 0:3 (2:11, 8:11, 6:11)
9 Błażejewicz Zuzanna / Szczuka Agata - Kiedrowska Joanna / Lis Marta 1 3:0 (11:7, 11:6, 12:10)