Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Darya
Kisel
Optima Polska DOJLIDY Białystok
Narodowość:  Białoruś
Data urodzenia:  16 grudnia 2002 r.
32
Występy
30
Zwycięstwa
2
Porażki
93.75%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 27 114:66
2. GLKS II Nadarzyn 18 26 105:75
3. Optima Polska DOJLIDY Białystok 18 26 115:65
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 22 89:91
5. KS GALAXY Białystok 18 20 93:87
6. LKTS LUVENA Luboń 18 17 85:95
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 14 82:98
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 18 10 72:108
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 18 10 72:108
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 8 73:107

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kisel Darya - Palacz Katarzyna 1 3:0 (11:6, 13:11, 11:5)
2 Kisel Darya - Kaszuba Agata 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:4)
3 Stachecka Paulina - Kisel Darya 1 0:3 (5:11, 5:11, 3:11.)
3 Gierach Katarzyna - Kisel Darya 1 1:3 (5:11, 11:6, 8:11, 9:11)
4 Kisel Darya - Ziemkiewicz Wiktoria 1 3:2 (5:11, 6:11, 11:9, 11:3, 14:12)
4 Kisel Darya - Falarz Aleksandra 1 3:2 (10:12, 6:11, 11:6, 11:2, 11:8)
5 Zielińska Anna Monika - Kisel Darya 1 3:2 (11:7, 11:2, 3:11, 6:11, 11:4)
5 Karasiowa Lizaveta - Kisel Darya 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:8)
7 Kisel Darya - Piłat Agnieszka 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
7 Kisel Darya - Błażejewicz Zuzanna 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:7)
8 Kiedrowska Joanna - Kisel Darya 1 1:3 (5:11, 5:11, 12:10, 9:11)
8 Garbino Maja - Kisel Darya 1 0:3 (9:11, 8:11, 4:11)
9 Kisel Darya - Chudy Anita 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:7)
9 Kisel Darya - Nowacka Paulina 1 3:2 (4:11, 10:12, 11:9, 11:3, 11:9)
10 Nowacka Paulina - Kisel Darya 1 0:3 (3:11, 3:11, 5:11)
10 Chudy Anita - Kisel Darya 1 0:3 (2:11, 11:13, 7:11)
11 Palacz Katarzyna - Kisel Darya 1 0:3 (8:11, 4:11, 6:11)
11 Łebek Alicja - Kisel Darya 1 0:3 (6:11, 8:11, 4:11)
12 Ziemkiewicz Wiktoria - Kisel Darya 1 0:3 (8:11, 11:13, 4:11)
12 Falarz Aleksandra - Kisel Darya 1 1:3 (7:11, 11:6, 7:11, 2:11)
13 Kisel Darya - Garbino Maja 1 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:6)
13 Kisel Darya - Kiedrowska Joanna 1 3:0 (14:12, 14:12, 11:7)
14 Błażejewicz Zuzanna - Kisel Darya 1 0:3 (7:11, 5:11, 8:11)
14 Szczuka Agata - Kisel Darya 1 0:3 (3:11, 3:11, 14:16)
15 Kisel Darya - Zielińska Anna Monika 1 3:2 (5:11, 11:9, 8:11, 11:9, 11:2)
15 Kisel Darya - Łuba Weronika 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:8)
16 Kisel Darya - Zhaludok Nuriya 1 3:2 (10:12, 11:3, 9:11, 14:12, 11:6)
16 Kisel Darya - Płotka Magda 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:6)
17 Kisel Darya - Stachecka Paulina 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:2)
17 Kisel Darya - Brzęczek Eliza 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:2)
18 Kisel Darya - Karahodzina Inna 1 3:1 (8:11, 11:4, 11:8, 11:4)
18 Kisel Darya - Kunats Maja 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kisel Darya / Mielnicka Weronika - Palacz Katarzyna / Suchomska Barbara 1 3:0 (11:7, 11:1, 11:3)
3 Gierach Katarzyna / Stachecka Paulina - Kisel Darya / Mielnicka Weronika 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:7.)
4 Kisel Darya / Mielnicka Weronika - Falarz Aleksandra / Gilewska Dominika 1 3:1 (11:5, 11:2, 9:11, 11:7)
5 Karasiowa Lizaveta / Jarkowska Aleksandra - Kisel Darya / Górska Michalina 1 3:2 (4:11, 2:11, 12:10, 13:11, 11:9)
7 Górska Michalina / Kisel Darya - Błażejewicz Zuzanna / Piłat Agnieszka 1 3:1 (7:11, 11:6, 11:9, 11:6)
8 Kiedrowska Joanna / Lis Marta - Górska Michalina / Kisel Darya 1 3:2 (11:3, 7:11, 9:11, 13:11, 12:10)
9 Kisel Darya / Górska Michalina - Nowacka Paulina / Chudy Anita 1 1:3 (5:11, 2:11, 11:5, 2:11)
10 Nowacka Paulina / Chudy Anita - Kisel Darya / Górska Michalina 1 3:0 ((11:5, 11:9, 12:10))
11 Palacz Katarzyna / Łebek Alicja - Kisel Darya / Górska Michalina 1 2:3 (7:11, 11:9, 11:8, 9:11, 12:14)
12 Falarz Aleksandra / Gilewska Dominika - Kisel Darya / Górska Michalina 1 3:0 (11:8, 11:6, 12:10)
13 Kisel Darya / Górska Michalina - Garbino Maja / Witkowska-Krawczyk Wioleta 1 3:0 (12:10, 12:10, 11:8)
14 Błażejewicz Zuzanna / Piłat Agnieszka - Kisel Darya / Górska Michalina 1 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 6:11)
15 Kisel Darya / Górska Michalina - Zielińska Anna Monika / Łuba Weronika 1 3:2 (9:11, 9:11, 14:12, 11:8, 11:8)
16 Górska Michalina / Kisel Darya - Zhaludok Nuriya / Nowakowska Anna 1 2:3 (11:5, 8:11, 12:10, 8:11, 10:12)
17 Kisel Darya / Górska Michalina - Gierach Katarzyna / Stachecka Paulina 1 3:2 (10:12, 11:6, 11:9, 11:13, 11:8)
18 Górska Michalina / Kisel Darya - Karahodzina Inna / Kunats Maja 1 3:2 (11:6, 7:11, 12:10, 8:11, 11:9)