Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Weronika
Łuba
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  18 grudnia 1992 r.
34
Występy
19
Zwycięstwa
15
Porażki
55.88%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Optima Polska DOJLIDY Białystok 17 25 110:60
2. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 17 25 106:64
3. GLKS II Nadarzyn 17 24 98:72
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 17 21 84:86
5. KS GALAXY Białystok 17 19 88:82
6. LKTS LUVENA Luboń 17 15 78:92
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 17 14 80:90
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 17 10 69:101
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 17 9 67:103
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 17 8 70:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nikiel Amelia - Łuba Weronika 2 0:3 (6:11, 6:11, 1:11)
1 Dąbrzał Zuzanna - Łuba Weronika 2 1:3 (8:11, 9:11, 14:12, 7:11)
2 Łuba Weronika - Brzęczek Eliza 2 3:0 (11:4, 11:4. 19:17)
2 Łuba Weronika - Prusińska Hanna 2 3:1 (11:8, 10:12, 12:10, 11:6)
3 Dąbrowska Aleksandra - Łuba Weronika 2 2:3 (11:5, 9:11, 11:6, 13:15, 8:11)
3 Gilewska Dominika - Łuba Weronika 2 0:3 (7:11, 1:11, 8:11)
4 Kunats Maja - Łuba Weronika 2 3:1 (11:8, 8:11, 12:10, 11:7)
4 Lipska Agnieszka - Łuba Weronika 2 1:3 (11:5, 8:11, 10:12, 5:11)
5 Łuba Weronika - Gryko Kamila 2 2:3 (11:5, 9:11, 8:11, 11:2, 9:11)
5 Łuba Weronika - Górska Michalina 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:8)
6 Sitarska Agnieszka - Łuba Weronika 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:9)
6 Pasińska Anika - Łuba Weronika 2 1:3 (9:11, 11:2, 10:12, 6:11)
7 Łuba Weronika - Lis Marta 2 2:3 (9:11, 11:8, 11:13, 11:7, 7:11)
7 Łuba Weronika - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:5)
8 Spychała Joanna - Łuba Weronika 2 1:3 (8:11,9:11,11:7,5:11)
8 Sułek Zuzanna - Łuba Weronika 2 3:1 (11:4,11:9,4:11,11:8)
9 Łuba Weronika - Nowakowska Anna 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:5)
9 Łuba Weronika - Zhaludok Nuriya 2 2:3 (6:11, 11:9, 3:11, 15:13, 2:11)
10 Łuba Weronika - Palacz Katarzyna 1 3:0 (11:8, 11;8, 11:5)
10 Łuba Weronika - Łebek Alicja 1 2:3 (8:11, 11:1, 11:2, 3:11, 12:14)
11 Zhaludok Nuriya - Łuba Weronika 1 3:2 (11:7, 9:11, 16:18, 11:2, 11:6)
11 Płotka Magda - Łuba Weronika 1 0:3 (8:11, 3:11, 4:11)
12 Stachecka Paulina - Łuba Weronika 1 3:2 (3:11, 8:11, 11:8, 11:6, 11:6)
12 Brzęczek Eliza - Łuba Weronika 1 0:3 (4:11, 9:11, 9:11)
13 Łuba Weronika - Karahodzina Inna 1 1:3 (11:7, 14:16, 5:11, 7:11)
13 Łuba Weronika - Kunats Maja 1 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 4:11)
14 Łuba Weronika - Chudy Anita 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:4)
14 Łuba Weronika - Nowacka Paulina 1 1:3 (9:11, 10:12, 13:11, 6:11)
15 Kisel Darya - Łuba Weronika 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:8)
15 Gryko Kamila - Łuba Weronika 1 3:2 (6:11, 4:11, 11:5, 11:6, 11:3)
16 Łuba Weronika - Ziemkiewicz Wiktoria 1 3:2 (7:11, 6:11, 11:7, 11:5, 11:8)
16 Łuba Weronika - Falarz Aleksandra 1 0:3 (6:11, 6:11, 9:11)
17 Kiedrowska Joanna - Łuba Weronika 1 1:3 (11:6, 13:15, 6:11, 6:11)
17 Garbino Maja - Łuba Weronika 1 1:3 (12:10, 9:11, 9:11, 15:17)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Palacz Katarzyna / Suchomska Barbara - Łuba Weronika / Zielińska Anna Monika 1 0:3 (10:12, 5:11, 2:11)
2 Łuba Weronika / Zielińska Anna Monika - Gierach Katarzyna / Stachecka Paulina 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:9)
3 Falarz Aleksandra / Gilewska Dominika - Zielińska Anna Monika / Łuba Weronika 1 0:3 (1:11, 5:11, 7:11)
4 Lipska Agnieszka / Klimczak Monika - Łuba Weronika / Zielińska Anna Monika 2 3:1 (13:11, 6:11, 14:12, 11:5)
5 Łuba Weronika / Zielińska Anna Monika - Gryko Kamila / Jackowska Julia 2 1:3 (10:12, 13:15, 11:6, 15:17)
6 Sitarska Agnieszka / Pasińska Anika - Zielińska Anna Monika / Łuba Weronika 2 2:3 (11:9, 11:8, 7:11, 11:13, 4:11)
7 Zielińska Anna Monika / Łuba Weronika - Garbino Maja / Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 3:1 (11:5, 11:13, 14:12, 11:5)
8 Spychała Joanna / Sułek Zuzanna - Łuba Weronika / Zielińska Anna Monika 2 0:3 (8:11,9:11,6:11)
9 Zielińska Anna Monika / Łuba Weronika - Płotka Magda / Zhaludok Nuriya 2 3:0 (11:3, 13:11, 11:6)
10 Zielińska Anna Monika / Łuba Weronika - Łebek Alicja / Palacz Katarzyna 1 2:3 (9:11, 8:11, 11:5, 11:8, 9:11)
11 Mika Małgorzata / Zhaludok Nuriya - Zielińska Anna Monika / Łuba Weronika 1 0:3 (5:11, 7:11, 10:12)
12 Stachecka Paulina / Gierach Katarzyna - Łuba Weronika / Zielińska Anna Monika 1 3:1 (11:6, 3:11, 11:9, 11:9)
13 Zielińska Anna Monika / Łuba Weronika - Karahodzina Inna / Kunats Maja 1 2:3 (10:12, 11:3, 6:11, 11:9, 8:11)
14 Zielińska Anna Monika / Łuba Weronika - Nowacka Paulina / Chudy Anita 1 3:1 (11:4, 9:11, 11:7, 11:7)
15 Kisel Darya / Górska Michalina - Zielińska Anna Monika / Łuba Weronika 1 3:2 (9:11, 9:11, 14:12, 11:8, 11:8)
16 Łuba Weronika / Zielińska Anna Monika - Falarz Aleksandra / Gilewska Dominika 1 3:2 (8:11, 12:10, 8:11, 11:7, 11:7)
17 Garbino Maja / Bartkiewicz Julia - Zielińska Anna Monika / Łuba Weronika 1 1:3 (12:10, 5:11, 4:11, 8:11)