Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Aleksandra
Dąbrowska
GLKS II Nadarzyn
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 marca 1996 r.
35
Występy
18
Zwycięstwa
17
Porażki
51.43%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 27 114:66
2. GLKS II Nadarzyn 18 26 105:75
3. Optima Polska DOJLIDY Białystok 18 26 115:65
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 22 89:91
5. KS GALAXY Białystok 18 20 93:87
6. LKTS LUVENA Luboń 18 17 85:95
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 14 82:98
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 18 10 72:108
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 18 10 72:108
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 8 73:107

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Brzęczek Eliza - Dąbrowska Aleksandra 2 2:3 (9:11, 11:6, 11:7, 7:11, 9:11)
1 Wrzosek Wiktoria - Dąbrowska Aleksandra 2 3:1 (11:4, 11:13, 11:8, 11:5)
2 Dąbrowska Aleksandra - Kunats Maja 2 2:3 (11:7, 11:9, 10:12, 6:11, 11:13)
2 Dąbrowska Aleksandra - Lipska Agnieszka 2 3:1 (5:11, 11:9, 11:6, 12:10)
3 Dąbrowska Aleksandra - Łuba Weronika 2 2:3 (11:5, 9:11, 11:6, 13:15, 8:11)
3 Dąbrowska Aleksandra - Jarkowska Aleksandra 2 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:3)
4 Gryko Kamila - Dąbrowska Aleksandra 2 2:3 (11:6, 11:13, 4:11, 11:8, 9:11)
4 Jackowska Julia - Dąbrowska Aleksandra 2 3:0 (11:2, 12:10, 12:10)
5 Dąbrowska Aleksandra - Sitarska Agnieszka 2 0:3 (4:11, 5:11, 4:11)
5 Dąbrowska Aleksandra - Piłat Agnieszka 2 3:0 (11:4, 11:7, 14:12)
6 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Dąbrowska Aleksandra 2 3:2 (9:11, 5:11, 11:6, 11:9, 11:7)
7 Dąbrowska Aleksandra - Sułek Zuzanna 2 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 20:18)
7 Dąbrowska Aleksandra - Zielińska Maja 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:5)
8 Zhaludok Nuriya - Dąbrowska Aleksandra 2 3:2 (12:10, 11:5, 9:11, 5:11, 14:12)
8 Mika Małgorzata - Dąbrowska Aleksandra 2 0:3 (1:11, 4:11, 6:11)
9 Dąbrowska Aleksandra - Łebek Alicja 2 0:3 (11:13, 7:11, 7:11)
9 Dąbrowska Aleksandra - Kłos Kamila 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:2)
10 Klimczak Monika - Dąbrowska Aleksandra 2 2:3 (11:4, 9:11, 11:7, 5:11, 4:11)
10 Lipska Agnieszka - Dąbrowska Aleksandra 2 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)
11 Spychała Joanna - Dąbrowska Aleksandra 2 3:1 (9:11,11:9,11:7,11:8)
11 Sułek Zuzanna - Dąbrowska Aleksandra 2 3:0 (11:2,12:10,11:9)
12 Dąbrowska Aleksandra - Górska Michalina 2 3:2 (4:11, 7:11, 12:10, 11:5, 11:9)
12 Dąbrowska Aleksandra - Jackowska Julia 2 2:3 (4:11, 11:9, 11:5, 6:11, 4:11)
13 Kłos Kamila - Dąbrowska Aleksandra 2 0:3 (10:12, 2:11, 7:11)
13 Kaszuba Agata - Dąbrowska Aleksandra 2 3:1 (8:11, 11:6, 12:10, 12:10)
14 Dąbrowska Aleksandra - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 2:3 (11:6, 3:11, 11:7, 6:11, 7:11)
14 Dąbrowska Aleksandra - Bartkiewicz Julia 2 3:0 (11:3, 11:6, 11:2)
15 Piłat Agnieszka - Dąbrowska Aleksandra 2 3:1 (11:7, 11:9, 5:11, 11:9)
15 Hennig Katarzyna - Dąbrowska Aleksandra 2 0:3 (6:11, 8:11, 4:11)
16 Jarkowska Aleksandra - Dąbrowska Aleksandra 2 3:1 (11:8, 11:9, 6:11, 11:5)
16 Karasiowa Lizaveta - Dąbrowska Aleksandra 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:9)
17 Dąbrowska Aleksandra - Nowakowska Anna 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:9)
17 Dąbrowska Aleksandra - Płotka Katarzyna 2 3:1 (11:9, 11:7, 17:19, 11:4)
18 Dąbrowska Aleksandra - Gierach Katarzyna 2 1:3 (10:12, 11:7, 8:11, 7:11)
18 Dąbrowska Aleksandra - Wrzosek Wiktoria 2 3:2 (2:11, 12:10, 15:17, 11:6, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Brzęczek Eliza / Wrzosek Wiktoria - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 2:3 (4:11, 11:2, 15:13, 4:11, 6:11)
2 Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra - Klimczak Monika / Lipska Agnieszka 2 1:3 (10:12, 11:7, 15:17, 7:11)
3 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Jarkowska Aleksandra / Sokołowska Joanna 2 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:8)
4 Gryko Kamila / Jackowska Julia - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 3:2 (11:9, 10:12, 11:9, 9:11, 13:11)
5 Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra - Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna 1 3:2 (11:13, 11:9, 10:12, 12:10, 11:9)
6 Witkowska-Krawczyk Wioleta / Garbino Maja - Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra 2 3:1 (16:14, 8:11, 12:10, 11:5)
7 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Sułek Zuzanna / Zielińska Maja 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:6)
8 Zhaludok Nuriya / Płotka Magda - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 3:1 (3:11, 11:6, 11:7, 11:8)
9 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Suchomska Barbara / Kłos Kamila 2 3:1 (11:3, 8:11, 11:7, 11:7)
10 Lipska Agnieszka / Klimczak Monika - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 3:2 (9:11, 11:6, 11:7, 7:11, 11:4)
11 Spychała Joanna / Sułek Zuzanna - Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra 2 2:3 (12:14,9:11,12:10,11:7,6:11)
12 Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra - Gryko Kamila / Jackowska Julia 2 0:3 (7:11, 10:12, 9:11)
13 Kaszuba Agata / Kłos Kamila - Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra 2 2:3 (11:7, 11:9, 4:11, 4:11, 9:11)
14 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Witkowska-Krawczyk Wioleta / Kiedrowska Joanna 2 0:3 (7:11, 3:11, 5:11)
15 Pasińska Anika / Piłat Agnieszka - Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra 2 2:3 (11:8, 8:11, 6:11, 13:11, 5:11)
16 Jarkowska Aleksandra / Karasiowa Lizaveta - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 3:1 (11:7, 3:11, 11:5, 11:8)
17 Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra - Płotka Katarzyna / Płotka Magda 2 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
18 Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra - Brzęczek Eliza / Wrzosek Wiktoria 2 3:2 (8:11, 11:4, 7:11, 11:9, 11:7)