Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Wiktoria
Ziemkiewicz
GLKS II Nadarzyn
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 kwietnia 2000 r.
36
Występy
22
Zwycięstwa
14
Porażki
61.11%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 27 114:66
2. GLKS II Nadarzyn 18 26 105:75
3. Optima Polska DOJLIDY Białystok 18 26 115:65
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 22 89:91
5. KS GALAXY Białystok 18 20 93:87
6. LKTS LUVENA Luboń 18 17 85:95
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 14 82:98
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 18 10 72:108
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 18 10 72:108
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 8 73:107

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gierach Katarzyna - Ziemkiewicz Wiktoria 1 1:3 (5:11, 13:11, 9:11, 6:11)
1 Stachecka Paulina - Ziemkiewicz Wiktoria 1 1:3 (10:12, 10:12, 11:4, 6:11)
2 Ziemkiewicz Wiktoria - Klimczak Monika 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:4)
2 Ziemkiewicz Wiktoria - Karahodzina Inna 1 3:2 (9:11, 5:11, 14:12, 12:10, 11:6)
3 Ziemkiewicz Wiktoria - Zielińska Anna Monika 1 1:3 (8:11, 8:11, 13:11, 10:12)
3 Ziemkiewicz Wiktoria - Sokołowska Joanna 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:3, 11:7)
4 Kisel Darya - Ziemkiewicz Wiktoria 1 3:2 (5:11, 6:11, 11:9, 11:3, 14:12)
4 Mielnicka Weronika - Ziemkiewicz Wiktoria 1 0:3 (9:11, 14:16, 7:11)
5 Ziemkiewicz Wiktoria - Błażejewicz Zuzanna 1 0:3 (1:11, 8:11, 7:11, )
5 Ziemkiewicz Wiktoria - Szczuka Agata 1 3:2 (8:11, 2:11, 11:9, 11:8, 13:11)
6 Garbino Maja - Ziemkiewicz Wiktoria 1 3:0 (13:11, 11:4, 11:7)
6 Kiedrowska Joanna - Ziemkiewicz Wiktoria 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:8)
7 Ziemkiewicz Wiktoria - Nowacka Paulina 1 3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:9)
7 Ziemkiewicz Wiktoria - Chudy Anita 1 3:2 (11:4, 7:11, 9:11, 11:8, 14:12)
8 Płotka Magda - Ziemkiewicz Wiktoria 1 0:3 (9:11, 4:11, 10:12)
8 Płotka Katarzyna - Ziemkiewicz Wiktoria 1 3:0 (11:6, 13:11, 11:4)
9 Ziemkiewicz Wiktoria - Suchomska Barbara 1 3:2 (11:4, 12:14, 3:11, 11:7, 11:8)
9 Ziemkiewicz Wiktoria - Palacz Katarzyna 1 2:3 (11:9, 5:11,11:6, 6:11,4:11)
10 Kunats Maja - Ziemkiewicz Wiktoria 1 1:3 (3:11, 7:11, 11:4, 4:11)
10 Karahodzina Inna - Ziemkiewicz Wiktoria 1 3:2 (9:11, 9:11, 11:8, 11:7, 11:7)
11 Chudy Anita - Ziemkiewicz Wiktoria 1 0:3 (9:11,11:13,9:11)
11 Nowacka Paulina - Ziemkiewicz Wiktoria 1 1:3 (6:11,3:11,11:4,9:11)
12 Ziemkiewicz Wiktoria - Gryko Kamila 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:8)
12 Ziemkiewicz Wiktoria - Kisel Darya 1 0:3 (8:11, 11:13, 4:11)
13 Łebek Alicja - Ziemkiewicz Wiktoria 1 3:1 (6:11, 14:12, 11:6, 11:6)
13 Palacz Katarzyna - Ziemkiewicz Wiktoria 1 2:3 (11:9, 3:11, 11:4, 7:11, 7:11)
14 Ziemkiewicz Wiktoria - Kiedrowska Joanna 1 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 11:4)
14 Ziemkiewicz Wiktoria - Garbino Maja 1 2:3 (10:12, 11:9, 6:11, 11:5, 11:13)
15 Pasińska Anika - Ziemkiewicz Wiktoria 1 0:3 (10:12, 6:11, 8:11)
15 Szczuka Agata - Ziemkiewicz Wiktoria 1 0:3 (6:11, 6:11, 9:11)
16 Łuba Weronika - Ziemkiewicz Wiktoria 1 3:2 (7:11, 6:11, 11:7, 11:5, 11:8)
16 Zielińska Anna Monika - Ziemkiewicz Wiktoria 1 3:1 (9:11, 12:10, 11:7, 12:10)
17 Ziemkiewicz Wiktoria - Płotka Magda 1 3:1 (11:5, 11:7, 6:11, 11:9)
17 Ziemkiewicz Wiktoria - Zhaludok Nuriya 1 3:1 (10:12, 11:6, 11:9, 11:3)
18 Ziemkiewicz Wiktoria - Stachecka Paulina 1 3:2 (9:11, 11:7, 8:11, 11:7, 11:9)
18 Ziemkiewicz Wiktoria - Brzęczek Eliza 1 2:3 (10:12, 12:10, 9:11, 11:4, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Brzęczek Eliza / Wrzosek Wiktoria - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 2:3 (4:11, 11:2, 15:13, 4:11, 6:11)
2 Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra - Klimczak Monika / Lipska Agnieszka 2 1:3 (10:12, 11:7, 15:17, 7:11)
3 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Jarkowska Aleksandra / Sokołowska Joanna 2 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:8)
4 Gryko Kamila / Jackowska Julia - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 3:2 (11:9, 10:12, 11:9, 9:11, 13:11)
5 Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra - Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna 1 3:2 (11:13, 11:9, 10:12, 12:10, 11:9)
6 Witkowska-Krawczyk Wioleta / Garbino Maja - Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra 2 3:1 (16:14, 8:11, 12:10, 11:5)
7 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Sułek Zuzanna / Zielińska Maja 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:6)
8 Zhaludok Nuriya / Płotka Magda - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 3:1 (3:11, 11:6, 11:7, 11:8)
9 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Suchomska Barbara / Kłos Kamila 2 3:1 (11:3, 8:11, 11:7, 11:7)
10 Lipska Agnieszka / Klimczak Monika - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 3:2 (9:11, 11:6, 11:7, 7:11, 11:4)
11 Spychała Joanna / Sułek Zuzanna - Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra 2 2:3 (12:14,9:11,12:10,11:7,6:11)
12 Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra - Gryko Kamila / Jackowska Julia 2 0:3 (7:11, 10:12, 9:11)
13 Kaszuba Agata / Kłos Kamila - Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra 2 2:3 (11:7, 11:9, 4:11, 4:11, 9:11)
14 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Witkowska-Krawczyk Wioleta / Kiedrowska Joanna 2 0:3 (7:11, 3:11, 5:11)
15 Pasińska Anika / Piłat Agnieszka - Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra 2 2:3 (11:8, 8:11, 6:11, 13:11, 5:11)
16 Jarkowska Aleksandra / Karasiowa Lizaveta - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 3:1 (11:7, 3:11, 11:5, 11:8)
17 Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra - Płotka Katarzyna / Płotka Magda 2 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
18 Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra - Brzęczek Eliza / Wrzosek Wiktoria 2 3:2 (8:11, 11:4, 7:11, 11:9, 11:7)