Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Eliza
Brzęczek
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  16 lutego 2000 r.
36
Występy
17
Zwycięstwa
19
Porażki
47.22%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 27 114:66
2. GLKS II Nadarzyn 18 26 105:75
3. Optima Polska DOJLIDY Białystok 18 26 115:65
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 22 89:91
5. KS GALAXY Białystok 18 20 93:87
6. LKTS LUVENA Luboń 18 17 85:95
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 14 82:98
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 18 10 72:108
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 18 10 72:108
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 8 73:107

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Brzęczek Eliza - Dąbrowska Aleksandra 2 2:3 (9:11, 11:6, 11:7, 7:11, 9:11)
1 Brzęczek Eliza - Gilewska Dominika 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:3)
2 Łuba Weronika - Brzęczek Eliza 2 3:0 (11:4, 11:4. 19:17)
2 Jarkowska Aleksandra - Brzęczek Eliza 2 2:3 (9:11, 12:10, 6:11, 12:10, 9:11)
3 Brzęczek Eliza - Gryko Kamila 2 3:0 (11:7, 11:3, 15:13.)
3 Brzęczek Eliza - Jackowska Julia 2 3:1 (9:11, 11:4, 11:3, 11:5.)
4 Pasińska Anika - Brzęczek Eliza 2 0:3 (10:12,7:11,7:11)
4 Sitarska Agnieszka - Brzęczek Eliza 2 3:0 (11:8,11:7,11:8)
5 Brzęczek Eliza - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 3:0 (11:7; 12:10; 12:10)
5 Brzęczek Eliza - Lis Marta 2 0:3 (5:11; 6:11; 10:12)
6 Spychała Joanna - Brzęczek Eliza 2 0:3 (6:11,5:11,7:11)
6 Zielińska Maja - Brzęczek Eliza 2 3:0 (11:5,11:6,11:8)
7 Brzęczek Eliza - Zhaludok Nuriya 2 0:3 (9:11, 3:11, 7:11)
7 Brzęczek Eliza - Nowakowska Anna 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:6)
8 Dąbrzał Zuzanna - Brzęczek Eliza 2 0:3 (9:11, 3:11, 3:11)
8 Łebek Alicja - Brzęczek Eliza 2 3:1 (11:7, 11:5, 10:12, 11:8)
9 Brzęczek Eliza - Lipska Agnieszka 2 3:2 (11:8, 9:11,11:5, 7:11, 11:7)
9 Brzęczek Eliza - Kunats Maja 2 0:3 (3:11, 8:11, 10:12)
10 Garbino Maja - Brzęczek Eliza 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:4, 11:2)
10 Kiedrowska Joanna - Brzęczek Eliza 1 2:3 (10:12, 11:6, 10:12, 11:8, 8:11)
11 Brzęczek Eliza - Błażejewicz Zuzanna 1 1:3 (15:13, 9:11, 9:11, 7:11)
11 Brzęczek Eliza - Szczuka Agata 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:4)
12 Brzęczek Eliza - Zielińska Anna Monika 1 1:3 (11:7, 3:11, 9:11, 6:11)
12 Brzęczek Eliza - Łuba Weronika 1 0:3 (4:11, 9:11, 9:11)
13 Zhaludok Nuriya - Brzęczek Eliza 1 3:2 (12:10, 9:11, 9:11, 11:6, 11:8)
13 Płotka Magda - Brzęczek Eliza 1 0:3 (9:11, 6:11, 5:11)
14 Brzęczek Eliza - Łebek Alicja 1 0:3 (4:11, 6:11, 6:11)
14 Brzęczek Eliza - Palacz Katarzyna 1 3:2 (11:6, 11:4, 9:11, 4:11, 11:7)
15 Karahodzina Inna - Brzęczek Eliza 1 3:1 (11:9, 7:11, 11:6, 11:8)
15 Kunats Maja - Brzęczek Eliza 1 3:0 (13:11, 11:6, 11:9)
16 Brzęczek Eliza - Zielińska Maja 1 3:1 (11:2, 4:11, 11:7, 11:7)
16 Brzęczek Eliza - Nowacka Paulina 1 2:3 (6:11, 12:10, 8:11, 11:8, 4:11)
17 Kisel Darya - Brzęczek Eliza 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:2)
17 Gryko Kamila - Brzęczek Eliza 1 1:3 (11:3, 7:11, 6:11, 14:16)
18 Falarz Aleksandra - Brzęczek Eliza 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:6)
18 Ziemkiewicz Wiktoria - Brzęczek Eliza 1 2:3 (10:12, 12:10, 9:11, 11:4, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Brzęczek Eliza / Wrzosek Wiktoria - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 2:3 (4:11, 11:2, 15:13, 4:11, 6:11)
2 Sokołowska Joanna / Jarkowska Aleksandra - Brzęczek Eliza / Prusińska Hanna 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
3 Brzęczek Eliza / Prusińska Hanna - Gryko Kamila / Jackowska Julia 2 2:3 (11:7, 8:11, 7:11, 11:9, 9:11.)
4 Sitarska Agnieszka / Pasińska Anika - Wrzosek Wiktoria / Brzęczek Eliza 2 3:0 (11:8,11:2,11:9)
5 Brzęczek Eliza / Wrzosek Wiktoria - Garbino Maja / Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 3:0 (11:5; 11:9; 12:10)
6 Spychała Joanna / Sułek Zuzanna - Brzęczek Eliza / Prusińska Hanna 2 3:0 (18:16,11:4,12:10)
8 Suchomska Barbara / Dąbrzał Zuzanna - Brzęczek Eliza / Wrzosek Wiktoria 2 2:3 (8:11, 13:11, 5:11, 11:8, 5:11)
9 Wrzosek Wiktoria / Brzęczek Eliza - Klimczak Monika / Lipska Agnieszka 2 2:3 (13:11, 5:11, 11:9, 8:11, 4:11)
10 Lis Marta / Kiedrowska Joanna - Brzęczek Eliza / Wrzosek Wiktoria 2 2:3 (8:11, 9:11, 12:10, 11:9, 8:11)
12 Brzęczek Eliza / Wrzosek Wiktoria - Karasiowa Lizaveta / Jarkowska Aleksandra 2 2:3 (3:11, 13:11, 5:11, 12:10, 6:11)
13 Płotka Katarzyna / Płotka Magda - Wrzosek Wiktoria / Brzęczek Eliza 2 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:5)
14 Brzęczek Eliza / Prusińska Hanna - Kaszuba Agata / Suchomska Barbara 2 2:3 (11:9, 3:11, 12:10, 12:14, 6:11)
15 Klimczak Monika / Lipska Agnieszka - Brzęczek Eliza / Wrzosek Wiktoria 2 2:3 (11:8, 11:8, 7:11, 9:11, 5:11)
16 Brzęczek Eliza / Wrzosek Wiktoria - Sułek Zuzanna / Spychała Joanna 2 3:2 (9:11, 9:11, 11:6, 11:4, 11:8)
17 Jackowska Julia / Gryko Kamila - Brzęczek Eliza / Prusińska Hanna 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:1)
18 Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra - Brzęczek Eliza / Wrzosek Wiktoria 2 3:2 (8:11, 11:4, 7:11, 11:9, 11:7)