Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Hanna
Prusińska
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 marca 1988 r.
10
Występy
2
Zwycięstwa
8
Porażki
20%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 27 114:66
2. GLKS II Nadarzyn 18 26 105:75
3. Optima Polska DOJLIDY Białystok 18 26 115:65
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 22 89:91
5. KS GALAXY Białystok 18 20 93:87
6. LKTS LUVENA Luboń 18 17 85:95
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 14 82:98
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 18 10 72:108
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 18 10 72:108
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 8 73:107

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Jarkowska Aleksandra - Prusińska Hanna 2 1:3 (5:11, 6:11, 11:9, 8:11)
2 Łuba Weronika - Prusińska Hanna 2 3:1 (11:8, 10:12, 12:10, 11:6)
3 Prusińska Hanna - Jackowska Julia 2 1:3 (5:11, 12:14, 11:7, 5:11.)
3 Prusińska Hanna - Gryko Kamila 2 3:2 (11:9, 11:9, 10:12, 12:14, 11:9.)
6 Sułek Zuzanna - Prusińska Hanna 2 3:1 (9:11,15:13,11:9,11:6)
6 Spychała Joanna - Prusińska Hanna 2 3:1 (9:11,11:7,11:8,11:8)
14 Prusińska Hanna - Suchomska Barbara 2 0:3 (5:11, 8:11, 6:11)
14 Prusińska Hanna - Kaszuba Agata 2 1:3 (11:7, 6:11, 4:11, 7:11)
17 Jackowska Julia - Prusińska Hanna 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:4)
17 Górska Michalina - Prusińska Hanna 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Sokołowska Joanna / Jarkowska Aleksandra - Brzęczek Eliza / Prusińska Hanna 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
3 Brzęczek Eliza / Prusińska Hanna - Gryko Kamila / Jackowska Julia 2 2:3 (11:7, 8:11, 7:11, 11:9, 9:11.)
6 Spychała Joanna / Sułek Zuzanna - Brzęczek Eliza / Prusińska Hanna 2 3:0 (18:16,11:4,12:10)
7 Prusińska Hanna / Wrzosek Wiktoria - Zhaludok Nuriya / Nowakowska Anna 2 0:3 (5:11, 7:11, 7:11)
14 Brzęczek Eliza / Prusińska Hanna - Kaszuba Agata / Suchomska Barbara 2 2:3 (11:9, 3:11, 12:10, 12:14, 6:11)
17 Jackowska Julia / Gryko Kamila - Brzęczek Eliza / Prusińska Hanna 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:1)