Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Katarzyna
Palacz
IKTS NOTEĆ Inowrocław
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  18 maja 1994 r.
14
Występy
4
Zwycięstwa
10
Porażki
28.57%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS CHROBRY Międzyzdroje 8 12 43:37
2. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 8 11 46:34
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 7 9 42:28
4. Optima Polska DOJLIDY Białystok 8 9 44:36
5. LKTS LUVENA Luboń 8 9 39:41
6. GLKS II Nadarzyn 7 8 39:31
7. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 7 4 30:40
8. IKTS NOTEĆ Inowrocław 7 4 30:40
9. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 7 4 29:41
10. KS GALAXY Białystok 7 4 28:42

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Palacz Katarzyna - Zielińska Anna Monika 1 0:3 (5:11, 4:11, 2:11)
1 Palacz Katarzyna - Sokołowska Joanna 1 3:2 (11:4. 8:11, 11:9, 9:11, 11:9)
2 Kisel Darya - Palacz Katarzyna 1 3:0 (11:6, 13:11, 11:5)
2 Gasz Alicja - Palacz Katarzyna 1 1:3 (11:7, 8:11, 6:11, 7:11)
3 Palacz Katarzyna - Błażejewicz Zuzanna 1 2:3 (8:11,5:11,14;12,11:7,8:11)
3 Palacz Katarzyna - Szczuka Agata 1 0:3 (7:11,5:11,9:11)
4 Kiedrowska Joanna - Palacz Katarzyna 1 3:0 (11:4, 11:8, 13:11)
4 Garbino Maja - Palacz Katarzyna 1 3:2 (8:11, 12:10, 11:8, 5:11, 11:6)
5 Palacz Katarzyna - Chudy Anita 1 2:3 (11:8,12:10,8:11,6:11,9:11)
5 Palacz Katarzyna - Nowacka Paulina 1 2:3 (11:9,3:11,14:12,8:11,8:11)
6 Płotka Katarzyna - Palacz Katarzyna 1 3:0 (13:11, 11:6, 11:8)
6 Płotka Magda - Palacz Katarzyna 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:8)
7 Palacz Katarzyna - Karahodzina Inna 1 3:1 (11:9, 11:9, 8:11,11:4)
7 Palacz Katarzyna - Klimczak Monika 1 3:2 (11:6,13:11,10:12, 9:11,11:8,)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Palacz Katarzyna / Suchomska Barbara - Łuba Weronika / Zielińska Anna Monika 1 0:3 (10:12, 5:11, 2:11)
2 Kisel Darya / Mielnicka Weronika - Palacz Katarzyna / Suchomska Barbara 1 3:0 (11:7, 11:1, 11:3)
3 Palacz Katarzyna / Suchomska Barbara - Błażejewicz Zuzanna / Szczuka Agata 1 1:3 (11:6,7:11,8:11,8:11)
4 Kiedrowska Joanna / Lis Marta - Palacz Katarzyna / Łebek Alicja 1 2:3 (10:12, 11:7, 11:5, 10:12, 6:11)
5 Palacz Katarzyna / Łebek Alicja - Nowacka Paulina / Chudy Anita 1 3:0 (11:5,11:9,11:6)
6 Płotka Katarzyna / Płotka Magda - Łebek Alicja / Palacz Katarzyna 1 2:3 (11:7, 11:8, 11:13, 7:11, 7:11)
7 Palacz Katarzyna / Kaszuba Agata - Karahodzina Inna / Kunats Maja 1 3:1 (11:9,11:9,11:13,14:12)