Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Anita
Chudy
LKTS LUVENA Luboń
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  19 sierpnia 2000 r.
34
Występy
9
Zwycięstwa
25
Porażki
26.47%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 27 114:66
2. GLKS II Nadarzyn 18 26 105:75
3. Optima Polska DOJLIDY Białystok 18 26 115:65
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 22 89:91
5. KS GALAXY Białystok 18 20 93:87
6. LKTS LUVENA Luboń 18 17 85:95
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 14 82:98
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 18 10 72:108
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 18 10 72:108
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 8 73:107

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Chudy Anita - Sitarska Agnieszka 1 3:2 (11:3, 11:9, 6:11, 6:11, 11:7)
1 Chudy Anita - Błażejewicz Zuzanna 1 3:2 (8:11, 16:14, 8:11, 12:10, 11:7)
2 Garbino Maja - Chudy Anita 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:7)
2 Kiedrowska Joanna - Chudy Anita 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:5)
3 Chudy Anita - Klimczak Monika 1 2:3 (12:10,11:9,13:15,6:11,7:11.)
3 Chudy Anita - Karahodzina Inna 1 0:3 (10:12,9:11,5:11.)
4 Chudy Anita - Płotka Magda 1 3:1 (4:11, 11:9, 11:6, 11:9)
4 Chudy Anita - Płotka Katarzyna 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:9)
5 Palacz Katarzyna - Chudy Anita 1 2:3 (11:8,12:10,8:11,6:11,9:11)
5 Kaszuba Agata - Chudy Anita 1 0:3 (9:11,6:11,3:11)
6 Chudy Anita - Stachecka Paulina 1 1:3 (6:11,7:11,11:7,7:11)
6 Chudy Anita - Gierach Katarzyna 1 3:2 (11:4,7:11,5:11,12:10,11:9)
7 Ziemkiewicz Wiktoria - Chudy Anita 1 3:2 (11:4, 7:11, 9:11, 11:8, 14:12)
7 Falarz Aleksandra - Chudy Anita 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:4 )
8 Chudy Anita - Zielińska Anna Monika 1 0:3 (3:11,6:11,5:11)
8 Chudy Anita - Ren Bingran 1 1:3 (11:13,11:6,5:11,6:11)
9 Gasz Alicja - Chudy Anita 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 6:11)
9 Kisel Darya - Chudy Anita 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:7)
10 Chudy Anita - Gryko Kamila 1 0:3 (5:11, 9:11, 9:11)
10 Chudy Anita - Kisel Darya 1 0:3 (2:11, 11:13, 7:11)
11 Chudy Anita - Ziemkiewicz Wiktoria 1 0:3 (9:11,11:13,9:11)
11 Chudy Anita - Falarz Aleksandra 1 0:3 (8:11,7:11,3:11)
12 Chudy Anita - Garbino Maja 1 0:3 (5:11, 5:11, 9:11)
12 Chudy Anita - Kiedrowska Joanna 1 1:3 (8:11, 6:11, 11:7, 10:12)
13 Błażejewicz Zuzanna - Chudy Anita 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
14 Zielińska Anna Monika - Chudy Anita 1 3:1 (11:7, 11:1, 12:14, 11:3)
14 Łuba Weronika - Chudy Anita 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:4)
15 Płotka Magda - Chudy Anita 1 3:1 (11:3, 11:8, 7:11, 11:8)
15 Zhaludok Nuriya - Chudy Anita 1 3:0 (11:8, 11:5, 12:10)
16 Stachecka Paulina - Chudy Anita 1 3:0 (16:14, 16:14, 13:11)
17 Karahodzina Inna - Chudy Anita 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:6)
17 Kunats Maja - Chudy Anita 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:8)
18 Chudy Anita - Palacz Katarzyna 1 1:3 (5:11, 5:11, 11:8, 6:11)
18 Chudy Anita - Łebek Alicja 1 3:2 (11:4, 4:11, 6:11, 11:8, 13:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowacka Paulina / Chudy Anita - Błażejewicz Zuzanna / Piłat Agnieszka 1 2:3 (11:13, 11:9, 11:9, 7:11, 9:11)
2 Kiedrowska Joanna / Lis Marta - Chudy Anita / Nowacka Paulina 1 0:3 (6:11, 4:11, 7:11)
3 Nowacka Paulina / Chudy Anita - Kunats Maja / Karahodzina Inna 1 3:1 (11:7,11:3,4:11,11:8.)
4 Nowacka Paulina / Chudy Anita - Płotka Katarzyna / Nowakowska Anna 1 3:1 (11:8, 5:11, 11:6, 11:8)
5 Palacz Katarzyna / Łebek Alicja - Nowacka Paulina / Chudy Anita 1 3:0 (11:5,11:9,11:6)
6 Nowacka Paulina / Chudy Anita - Gierach Katarzyna / Stachecka Paulina 1 2:3 (9:11,11:5,11:7,6:11,6:11)
7 Falarz Aleksandra / Gilewska Dominika - Nowacka Paulina / Chudy Anita 1 1:3 (9:11, 11:6, 9:11, 7:11)
8 Nowacka Paulina / Chudy Anita - Ren Bingran / Jarkowska Aleksandra 1 3:2 (7:11,6:11,11:7,11:9,12:10)
9 Kisel Darya / Górska Michalina - Nowacka Paulina / Chudy Anita 1 1:3 (5:11, 2:11, 11:5, 2:11)
10 Nowacka Paulina / Chudy Anita - Kisel Darya / Górska Michalina 1 3:0 ((11:5, 11:9, 12:10))
11 Nowacka Paulina / Chudy Anita - Falarz Aleksandra / Gilewska Dominika 1 1:3 (16:14,5:11,10:12,3:11)
12 Nowacka Paulina / Chudy Anita - Garbino Maja / Witkowska-Krawczyk Wioleta 1 3:2 (13:11, 11:3, 11:13, 8:11, 12:10)
13 Błażejewicz Zuzanna / Szczuka Agata - Nowacka Paulina / Chudy Anita 1 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:8)
14 Zielińska Anna Monika / Łuba Weronika - Nowacka Paulina / Chudy Anita 1 3:1 (11:4, 9:11, 11:7, 11:7)
15 Zhaludok Nuriya / Nowakowska Anna - Chudy Anita / Nowacka Paulina 1 2:3 (10:12, 11:9, 10:12, 14:12, 10:12)
16 Stachecka Paulina / Gierach Katarzyna - Nowacka Paulina / Chudy Anita 1 0:3 (9:11, 7:11, 4:11)
17 Karahodzina Inna / Kunats Maja - Chudy Anita / Nowacka Paulina 1 3:2 (6:11, 11:5, 8:11, 11:8, 11:9)
18 Nowacka Paulina / Chudy Anita - Palacz Katarzyna / Łebek Alicja 1 3:1 (6:11, 11:9, 13:11, 11:9)