Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Inna
Karahodzina
KS GALAXY Białystok
Narodowość:  Białoruś
Data urodzenia:  13 listopada 1987 r.
34
Występy
19
Zwycięstwa
15
Porażki
55.88%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 27 114:66
2. GLKS II Nadarzyn 18 26 105:75
3. Optima Polska DOJLIDY Białystok 18 26 115:65
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 22 89:91
5. KS GALAXY Białystok 18 20 93:87
6. LKTS LUVENA Luboń 18 17 85:95
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 14 82:98
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 18 10 72:108
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 18 10 72:108
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 8 73:107

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Karahodzina Inna - Garbino Maja 1 0:3 (6:11, 7:11, 10:12)
1 Karahodzina Inna - Kiedrowska Joanna 1 2:3 (4:11, 10:12, 15:13, 12:10, 11:13)
2 Falarz Aleksandra - Karahodzina Inna 1 3:0 (11:8, 11:3, 12:10)
2 Ziemkiewicz Wiktoria - Karahodzina Inna 1 3:2 (9:11, 5:11, 14:12, 12:10, 11:6)
3 Nowacka Paulina - Karahodzina Inna 1 3:1 (6:11,11:5,11:9,11:5.)
3 Chudy Anita - Karahodzina Inna 1 0:3 (10:12,9:11,5:11.)
4 Karahodzina Inna - Zielińska Anna Monika 1 2:3 (11:8, 9:11, 11:4, 8:11, 6:11)
4 Karahodzina Inna - Karasiowa Lizaveta 1 2:3 (11:2, 11:2, 9:11, 8:11, 9:11)
5 Płotka Magda - Karahodzina Inna 1 2:3 (11:9,11:9,5:11,5:11,8:11)
5 Płotka Katarzyna - Karahodzina Inna 1 0:3 (6:11,8:11,11:13)
7 Palacz Katarzyna - Karahodzina Inna 1 3:1 (11:9, 11:9, 8:11,11:4)
7 Kaszuba Agata - Karahodzina Inna 1 1:3 (3:11,11:4,3:11,3:11)
8 Karahodzina Inna - Szczuka Agata 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
8 Karahodzina Inna - Błażejewicz Zuzanna 1 2:3 (8:11, 14:12, 8:11, 11:9, 10:12)
9 Stachecka Paulina - Karahodzina Inna 1 0:3 (6:11, 6:11, 4:11)
9 Gierach Katarzyna - Karahodzina Inna 1 2:3 (11:9, 7:11, 3:11, 13:11, 10:12)
10 Karahodzina Inna - Falarz Aleksandra 1 0:3 (8:11, 3:11, 9:11)
10 Karahodzina Inna - Ziemkiewicz Wiktoria 1 3:2 (9:11, 9:11, 11:8, 11:7, 11:7)
11 Garbino Maja - Karahodzina Inna 1 2:3 (11:8, 11:7, 8:11, 4:11, 10:12)
11 Kiedrowska Joanna - Karahodzina Inna 1 3:2 (11:7, 7:11, 11:4, 3:11, 11:8)
12 Szczuka Agata - Karahodzina Inna 1 2:3 (11:9, 8:11, 6:11, 11:8, 6:11)
12 Błażejewicz Zuzanna - Karahodzina Inna 1 3:1 (13:11, 12:10, 1:11, 11:6)
13 Łuba Weronika - Karahodzina Inna 1 1:3 (11:7, 14:16, 5:11, 7:11)
13 Zielińska Anna Monika - Karahodzina Inna 1 3:0 (11:7, 11:9, 13:11)
14 Karahodzina Inna - Płotka Magda 1 3:0 (11:8, 11:9, 12:10)
14 Karahodzina Inna - Zhaludok Nuriya 1 2:3 (9:11, 12:10, 11:7, 6:11, 8:11)
15 Karahodzina Inna - Brzęczek Eliza 1 3:1 (11:9, 7:11, 11:6, 11:8)
15 Karahodzina Inna - Stachecka Paulina 1 3:0 (11:1, 11:5, 11:4)
16 Karahodzina Inna - Palacz Katarzyna 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:4, 11:6)
16 Karahodzina Inna - Łebek Alicja 1 3:2 (14:12, 8:11, 8:11, 11:5, 11:6)
17 Karahodzina Inna - Chudy Anita 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:6)
17 Karahodzina Inna - Nowacka Paulina 1 3:1 (11:9, 5:11, 11:7, 11:4)
18 Gryko Kamila - Karahodzina Inna 1 1:3 (11:7, 6:11, 11:13, 6:11)
18 Kisel Darya - Karahodzina Inna 1 3:1 (8:11, 11:4, 11:8, 11:4)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Karahodzina Inna / Kunats Maja - Kiedrowska Joanna / Lis Marta 1 3:1 (5:11, 11:6, 11:9, 11:8)
2 Falarz Aleksandra / Gilewska Dominika - Karahodzina Inna / Kunats Maja 1 1:3 (10:12, 4:11, 11:6, 6:11)
3 Nowacka Paulina / Chudy Anita - Kunats Maja / Karahodzina Inna 1 3:1 (11:7,11:3,4:11,11:8.)
4 Karahodzina Inna / Kunats Maja - Karasiowa Lizaveta / Jarkowska Aleksandra 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:3, 11:9)
5 Płotka Katarzyna / Płotka Magda - Karahodzina Inna / Kunats Maja 1 0:3 (8:11,6:11,:6:11)
7 Palacz Katarzyna / Kaszuba Agata - Karahodzina Inna / Kunats Maja 1 3:1 (11:9,11:9,11:13,14:12)
8 Karahodzina Inna / Kunats Maja - Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna 1 0:3 (2:11, 8:11, 6:11)
9 Gierach Katarzyna / Stachecka Paulina - Karahodzina Inna / Kunats Maja 1 1:3 (3:11, 11:4, 8:11, 6:11)
10 Kunats Maja / Karahodzina Inna - Falarz Aleksandra / Gilewska Dominika 1 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:5)
11 Garbino Maja / Witkowska-Krawczyk Wioleta - Karahodzina Inna / Klimczak Monika 1 2:3 (9:11, 14:12, 11:4, 9:11, 5:11)
12 Błażejewicz Zuzanna / Szczuka Agata - Karahodzina Inna / Nawrocka Klaudia 1 2:3 (11:9, 6:11, 5:11, 11:3, 9:11)
13 Zielińska Anna Monika / Łuba Weronika - Karahodzina Inna / Kunats Maja 1 2:3 (10:12, 11:3, 6:11, 11:9, 8:11)
14 Kunats Maja / Karahodzina Inna - Zhaludok Nuriya / Nowakowska Anna 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:8)
15 Kunats Maja / Karahodzina Inna - Stachecka Paulina / Gierach Katarzyna 1 1:3 (6:11, 11:4, 7:11, 4:11)
16 Kunats Maja / Karahodzina Inna - Łebek Alicja / Palacz Katarzyna 1 2:3 (8:11, 14:16, 11:4, 11:8, 11:13)
17 Karahodzina Inna / Kunats Maja - Chudy Anita / Nowacka Paulina 1 3:2 (6:11, 11:5, 8:11, 11:8, 11:9)
18 Górska Michalina / Kisel Darya - Karahodzina Inna / Kunats Maja 1 3:2 (11:6, 7:11, 12:10, 8:11, 11:9)