Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Maja
Kunats
KS GALAXY Białystok
Narodowość:  Białoruś
Data urodzenia:  18 kwietnia 1998 r.
30
Występy
19
Zwycięstwa
11
Porażki
63.33%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 27 114:66
2. GLKS II Nadarzyn 18 26 105:75
3. Optima Polska DOJLIDY Białystok 18 26 115:65
4. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 22 89:91
5. KS GALAXY Białystok 18 20 93:87
6. LKTS LUVENA Luboń 18 17 85:95
7. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 14 82:98
8. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 18 10 72:108
9. MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 18 10 72:108
10. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 8 73:107

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kunats Maja - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 3:1 (11:7, 11:6, 5:11, 11:5)
1 Kunats Maja - Lis Marta 2 3:1 (11:9, 10:12, 11:7, 11:8)
2 Dąbrowska Aleksandra - Kunats Maja 2 2:3 (11:7, 11:9, 10:12, 6:11, 11:13)
2 Gilewska Dominika - Kunats Maja 2 2:3 (11:5, 11:9, 7:11, 10:12, 8:11)
3 Zielińska Maja - Kunats Maja 2 1:3 (11:9,5:11,2:11,10:12.)
3 Spychała Joanna - Kunats Maja 2 3:1 (11:8,10:12,11:6,11:9.)
4 Kunats Maja - Łuba Weronika 2 3:1 (11:8, 8:11, 12:10, 11:7)
4 Kunats Maja - Jarkowska Aleksandra 2 3:0 (11:2, 11:6, 11:4)
5 Zhaludok Nuriya - Kunats Maja 2 3:1 (11:3,11:9,9:11,11:3)
5 Nowakowska Anna - Kunats Maja 2 0:3 (8:11,9:11,5:11)
7 Suchomska Barbara - Kunats Maja 2 1:3 (10:12,8:11,11:8,7:11,)
7 Łebek Alicja - Kunats Maja 2 3:1 (2:11,11:5,11;9,11:5,)
8 Kunats Maja - Sitarska Agnieszka 2 3:0 (11:3, 11:4, 11:5)
8 Kunats Maja - Pasińska Anika 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:5)
9 Wrzosek Wiktoria - Kunats Maja 2 2:3 (6:11, 11:9, 13:11, 3:11, 7:11)
9 Brzęczek Eliza - Kunats Maja 2 0:3 (3:11, 8:11, 10:12)
10 Kunats Maja - Ziemkiewicz Wiktoria 1 1:3 (3:11, 7:11, 11:4, 4:11)
10 Kunats Maja - Falarz Aleksandra 1 0:3 (9:11, 3:11, 8:11)
13 Zielińska Anna Monika - Kunats Maja 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:4)
13 Łuba Weronika - Kunats Maja 1 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 4:11)
14 Kunats Maja - Zhaludok Nuriya 1 0:3 (7:11, 13:15, 9:11)
14 Kunats Maja - Płotka Magda 1 3:2 (11:5, 8:11, 13:15, 11:9, 11:6)
15 Kunats Maja - Stachecka Paulina 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:5)
15 Kunats Maja - Brzęczek Eliza 1 3:0 (13:11, 11:6, 11:9)
16 Kunats Maja - Łebek Alicja 1 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 8:11)
16 Kunats Maja - Palacz Katarzyna 1 3:1 (11:5, 7:11, 11:7, 11:8)
17 Kunats Maja - Nowacka Paulina 1 2:3 (7:11, 11:9, 11:8, 6:11, 3:11)
17 Kunats Maja - Chudy Anita 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:8)
18 Gryko Kamila - Kunats Maja 1 3:1 (11:8, 5:11, 11:6, 12:10)
18 Kisel Darya - Kunats Maja 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Karahodzina Inna / Kunats Maja - Kiedrowska Joanna / Lis Marta 1 3:1 (5:11, 11:6, 11:9, 11:8)
2 Falarz Aleksandra / Gilewska Dominika - Karahodzina Inna / Kunats Maja 1 1:3 (10:12, 4:11, 11:6, 6:11)
3 Nowacka Paulina / Chudy Anita - Kunats Maja / Karahodzina Inna 1 3:1 (11:7,11:3,4:11,11:8.)
4 Karahodzina Inna / Kunats Maja - Karasiowa Lizaveta / Jarkowska Aleksandra 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:3, 11:9)
5 Płotka Katarzyna / Płotka Magda - Karahodzina Inna / Kunats Maja 1 0:3 (8:11,6:11,:6:11)
7 Palacz Katarzyna / Kaszuba Agata - Karahodzina Inna / Kunats Maja 1 3:1 (11:9,11:9,11:13,14:12)
8 Karahodzina Inna / Kunats Maja - Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna 1 0:3 (2:11, 8:11, 6:11)
9 Gierach Katarzyna / Stachecka Paulina - Karahodzina Inna / Kunats Maja 1 1:3 (3:11, 11:4, 8:11, 6:11)
10 Kunats Maja / Karahodzina Inna - Falarz Aleksandra / Gilewska Dominika 1 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:5)
13 Zielińska Anna Monika / Łuba Weronika - Karahodzina Inna / Kunats Maja 1 2:3 (10:12, 11:3, 6:11, 11:9, 8:11)
14 Kunats Maja / Karahodzina Inna - Zhaludok Nuriya / Nowakowska Anna 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:8)
15 Kunats Maja / Karahodzina Inna - Stachecka Paulina / Gierach Katarzyna 1 1:3 (6:11, 11:4, 7:11, 4:11)
16 Kunats Maja / Karahodzina Inna - Łebek Alicja / Palacz Katarzyna 1 2:3 (8:11, 14:16, 11:4, 11:8, 11:13)
17 Karahodzina Inna / Kunats Maja - Chudy Anita / Nowacka Paulina 1 3:2 (6:11, 11:5, 8:11, 11:8, 11:9)
18 Górska Michalina / Kisel Darya - Karahodzina Inna / Kunats Maja 1 3:2 (11:6, 7:11, 12:10, 8:11, 11:9)