Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Anita
Walencka
MKS ROKITA Brzeg Dolny
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 stycznia 1990 r.
13
Występy
7
Zwycięstwa
6
Porażki
53.85%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZAGŁĘBIE Lubin 17 27 116:54
2. KS BRONOWIANKA II Kraków 17 24 105:65
3. KU AZS UE II Wrocław 17 23 118:52
4. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 17 23 98:72
5. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 17 23 98:72
6. KS GORCE Nowy Targ 17 16 74:96
7. AZS PWSZ Nysa 17 14 77:93
8. MKS ROKITA Brzeg Dolny 17 13 71:99
9. LZS VICTORIA Chróścice 17 6 53:117
10. KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 17 1 40:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Walencka Anita - Szymczyk Natalia 2 1:3 (6:11, 3:11, 11:6, 3:11)
2 Walencka Anita - Młynek Natalia 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:6)
3 Walencka Anita - Michorczyk Natalia 1 1:3 (11:2,4:11,7:11,10:12,)
3 Walencka Anita - Pękała Jolanta 1 3:0 (11:9,11:8,11:7)
5 Walencka Anita - Cyrwus Anna 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:3)
5 Walencka Anita - Małysiak Kamila 2 3:0 (12:10, 11:4, 11:5)
8 Jakoniuk Gabriela - Walencka Anita 2 0:3 (4:11, 8:11, 6:11)
8 Maruszczak Anna - Walencka Anita 2 3:1 (11:9, 8:11, 11:3, 11:6)
9 Walencka Anita - Matwiszyn Ewelina 2 0:3 (7:11, 5:11, 8:11)
11 Walencka Anita - Girulska Julia 2 0:3 (8:11, 6:11, 9:11)
11 Walencka Anita - Furman Julia 2 3:0 (11:6, 11:6, 13:11)
14 Matwiszyn Natalia - Walencka Anita 2 3:2 (14:12, 11:4, 9:11, 13:15, 11:8)
14 Miklusz Justyna - Walencka Anita 2 2:3 (5:11, 11:5, 9:11, 11:9, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Kwiatkowska Elżbieta / Walencka Anita - Michorczyk Natalia / Pękała Jolanta 1 3:2 (9:11,11:6,9:11,12:10,11:2)
5 Walencka Anita / Wojciechowska Aleksandra - Cyrwus Anna / Małysiak Kamila 2 2:3 (10:12, 11:7, 12:14, 14:12, 3:11)
6 Węgrzyn Katarzyna / Girulska Julia - Kwiatkowska Elżbieta / Walencka Anita 1 2:3 (7:11 ,11:7 ,7:11 ,11:5 ,4:11)
8 Maruszczak Anna / Waszczuk Patrycja - Walencka Anita / Wiśniewska Aleksandra 2 3:0 (11:7, 15:13, 11:6)
11 Walencka Anita / Wiśniewska Aleksandra - Furman Julia / Girulska Julia 2 3:2 (9:11, 11:3, 8:11, 11:7, 12:10)
14 Matwiszyn Natalia / Miklusz Justyna - Przybył Liliana / Walencka Anita 2 3:1 (11:8, 5:11, 11:6, 11:9)