Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Aleksandra
Wiśniewska
MKS ROKITA Brzeg Dolny
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 września 2004 r.
29
Występy
13
Zwycięstwa
16
Porażki
44.83%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZAGŁĘBIE Lubin 18 28 121:59
2. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 18 25 104:76
3. KS BRONOWIANKA II Kraków 18 25 110:70
4. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 18 25 106:74
5. KU AZS UE II Wrocław 18 24 123:57
6. KS GORCE Nowy Targ 18 17 79:101
7. MKS ROKITA Brzeg Dolny 18 14 76:104
8. AZS PWSZ Nysa 18 14 79:101
9. LZS VICTORIA Chróścice 18 6 57:123
10. KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 18 2 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Matros Izabela - Wiśniewska Aleksandra 2 0:3 (7:11, 6:11, 4:11)
1 Zyzik Nicole - Wiśniewska Aleksandra 2 2:3 (5:11, 11:5, 4:11, 11:6, 10:12)
3 Wiśniewska Aleksandra - Narolewska Monika 2 2:3 (12:10,7:11,11:8,6:11,6:11)
3 Wiśniewska Aleksandra - Mazur Magdalena 2 1:3 (5:11,6:11,11:8,9:11)
4 Osińska Katarzyna - Wiśniewska Aleksandra 2 2:3 (11:8, 11:8, 11:13, 6:11, 6:11)
4 Włuczyńska Ksenia - Wiśniewska Aleksandra 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:6)
6 Girulska Julia - Wiśniewska Aleksandra 2 3:0 (11:7 ,11:5 ,11:8)
6 Gaworska Zuzanna - Wiśniewska Aleksandra 2 3:1 (8:11 ,11:7 ,11:5 ,11:6)
7 Wiśniewska Aleksandra - Śliwa Alicja 1 1:3 (5:11, 11:5, 9:11, 9:11)
8 Jakoniuk Gabriela - Wiśniewska Aleksandra 2 3:2 (5:11, 11:9, 11:3, 10:12, 11:6)
8 Maruszczak Anna - Wiśniewska Aleksandra 2 3:0 (11:9, 11:5 11:9)
9 Wiśniewska Aleksandra - Matwiszyn Ewelina 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:3)
9 Wiśniewska Aleksandra - Jończyk Ada 2 1:3 (11:5, 7:11, 5:11, 7:11)
10 Tomecka Julia - Wiśniewska Aleksandra 2 3:0 (11:6,11:3,11:6)
10 Razakowska Estera - Wiśniewska Aleksandra 2 3:1 (11:5,11:5,11:13,11:5)
11 Wiśniewska Aleksandra - Girulska Julia 2 1:3 (6:11, 11:6, 11:13, 2:11)
11 Wiśniewska Aleksandra - Furman Julia 2 3:1 (11:9, 12:10, 9:11, 14:12)
12 Mazur Magdalena - Wiśniewska Aleksandra 2 3:1 (17:15, 4:11, 14:12, 12:10.)
12 Narolewska Monika - Wiśniewska Aleksandra 2 2:3 (11:9, 8:11, 11:9, 10:12, 8:11.)
13 Sztwiertnia Ilona - Wiśniewska Aleksandra 2 3:0 (12:10, 11:5, 11:6)
13 Gąsior Natalia - Wiśniewska Aleksandra 2 2:3 (10:12, 5:11, 11:8, 12:10, 9:11)
15 Wiśniewska Aleksandra - Wójcik Julia 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:9)
15 Wiśniewska Aleksandra - Zyzik Nicole 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:4)
16 Cyrwus Anna - Wiśniewska Aleksandra 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:3)
16 Małysiak Kamila - Wiśniewska Aleksandra 2 2:3 (11:8, 9:11, 11:9, 4:11, 7:11)
17 Wiśniewska Aleksandra - Banaś Dominika 2 2:3 (11:8, 7:11, 11:8, 3:11, 5:11)
17 Wiśniewska Aleksandra - Żak-Nowicka Anna 2 3:0 (11:8, 11:9, 12:10)
18 Wiśniewska Aleksandra - Osuch Aleksandra 2 3:1 (11:8, 11:4, 4:11, 11:9)
18 Wiśniewska Aleksandra - Borek Zuzanna 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pawelec Natalia / Zyzik Nicole - Chrabąszcz Milena / Wiśniewska Aleksandra 2 1:3 (11:7, 6:11, 7:11, 8:11)
2 Wiśniewska Aleksandra / Wojciechowska Aleksandra - Szymczyk Natalia / Młynek Natalia 2 2:3 (8:11, 7:11, 11:7, 11:6, 13:15)
3 Wiśniewska Aleksandra / Wojciechowska Aleksandra - Narolewska Monika / Mazur Magdalena 2 0:3 (3:11,7:11,6:11)
4 Włuczyńska Ksenia / Żak-Nowicka Anna - Wojciechowska Aleksandra / Wiśniewska Aleksandra 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:4)
6 Szymczak Julia / Gaworska Zuzanna - Chrabąszcz Milena / Wiśniewska Aleksandra 2 3:0 (11:5 ,11:3 ,11:8)
7 Kwiatkowska Elżbieta / Wiśniewska Aleksandra - Zhao Ziyi / Śliwa Alicja 1 1:3 (7:11, 9:11, 14:12, 6:11)
8 Maruszczak Anna / Waszczuk Patrycja - Walencka Anita / Wiśniewska Aleksandra 2 3:0 (11:7, 15:13, 11:6)
9 Wiśniewska Aleksandra / Wojciechowska Aleksandra - Matwiszyn Ewelina / Matwiszyn Natalia 2 3:2 (5:11, 9:11, 11:8, 11:7, 11:5)
10 Tomecka Julia / Franaszczuk Klaudia - Wiśniewska Aleksandra / Wojciechowska Aleksandra 2 3:1 (11:5,8:11,11:2,11:4)
11 Walencka Anita / Wiśniewska Aleksandra - Furman Julia / Girulska Julia 2 3:2 (9:11, 11:3, 8:11, 11:7, 12:10)
12 Narolewska Monika / Mazur Magdalena - Wojciechowska Aleksandra / Wiśniewska Aleksandra 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:5.)
13 Sztwiertnia Ilona / Zając Anna - Wiśniewska Aleksandra / Wojciechowska Aleksandra 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:6)
15 Wiśniewska Aleksandra / Wojciechowska Aleksandra - Kozubek Magda / Zyzik Nicole 2 2:3 (17:15, 9:11, 11:8, 7:11, 8:11)
16 Garb Aleksandra / Cyrwus Anna - Ossowska Nina / Wiśniewska Aleksandra 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:4)
17 Wojciechowska Aleksandra / Wiśniewska Aleksandra - Włuczyńska Ksenia / Żak-Nowicka Anna 2 1:3 (11:7, 4:11, 3:11, 3:11)
18 Wiśniewska Aleksandra / Wojciechowska Aleksandra - Borek Zuzanna / Pawelec Zuzanna 2 1:3 (6:11, 13:11, 7:11, 12:14)