Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Ada
Jończyk
ZAGŁĘBIE Lubin
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  13 listopada 1995 r.
36
Występy
30
Zwycięstwa
6
Porażki
83.33%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZAGŁĘBIE Lubin 18 28 121:59
2. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 18 25 104:76
3. KS BRONOWIANKA II Kraków 18 25 110:70
4. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 18 25 106:74
5. KU AZS UE II Wrocław 18 24 123:57
6. KS GORCE Nowy Targ 18 17 79:101
7. MKS ROKITA Brzeg Dolny 18 14 76:104
8. AZS PWSZ Nysa 18 14 79:101
9. LZS VICTORIA Chróścice 18 6 57:123
10. KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 18 2 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Jończyk Ada - Narolewska Monika 2 3:1 (11:6 ,11:8 ,7:11 ,12:10)
1 Jończyk Ada - Mazur Magdalena 2 3:1 (11:2 ,8:11 ,11:6 ,11:8)
2 Osińska Katarzyna - Jończyk Ada 2 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 10:12)
2 Włuczyńska Ksenia - Jończyk Ada 2 1:3 (11;8, 7:11, 5:11, 6:11)
3 Jończyk Ada - Cyrwus Anna 2 3:1 (8:11, 11:6, 11:9, 11:9)
3 Jończyk Ada - Małysiak Kamila 2 3:2 (9:11, 11:5, 9:11, 11:3, 12:10)
4 Furman Julia - Jończyk Ada 2 1:3 (6:11, 11:4, 4:11, 5:11, )
4 Gaworska Zuzanna - Jończyk Ada 2 3:1 (7:11, 11:7, 11:5, 11:6)
5 Jończyk Ada - Gajewska Natalia 2 2:3 (8:11, 11:8, 9:11, 11:5, 5:11)
5 Jończyk Ada - Zając Anna 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:5)
6 Waszczuk Patrycja - Jończyk Ada 2 2:3 (11:7, 11:8, 7:11, 9:11, 11:13)
6 Sołtysik Sylwia - Jończyk Ada 2 0:3 (3:11, 6:11, 1:11,)
7 Jończyk Ada - Szymczyk Natalia 2 3:1 (11:13, 11:8, 11:7, 11:6)
7 Jończyk Ada - Razakowska Estera 2 1:3 (8:11, 9:11, 14:12, 11:13)
8 Jończyk Ada - Zyzik Nicole 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:3)
8 Jończyk Ada - Matros Izabela 2 3:0 (11:2, 11:3, 11:7)
9 Wojciechowska Aleksandra - Jończyk Ada 2 0:3 (1:11, 5:11, 2:11)
9 Wiśniewska Aleksandra - Jończyk Ada 2 1:3 (11:5, 7:11, 5:11, 7:11)
10 Jończyk Ada - Maruszczak Anna 1 3:0 (12:10 11:8, 11:4)
10 Jończyk Ada - Waszczuk Patrycja 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:4)
11 Bernacka Iryna - Jończyk Ada 1 2:3 (11:4, 11:8, 8:11, 4:11, 6:11.)
11 Kozubek Magda - Jończyk Ada 1 2:3 (11:3, 11:7, 8:11, 7:11, 7:11.)
12 Kowalczyk Zuzanna - Jończyk Ada 1 1:3 (11:3, 7:11, 7:11, 6:11, )
12 Garb Aleksandra - Jończyk Ada 1 1:3 (11:9, 11:13, 6:11, 6:11, )
13 Jończyk Ada - Włuczyńska Ksenia 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:4)
13 Jończyk Ada - Paszek Patrycja 1 3:1 (6:11, 11:6, 11:7, 11:7)
14 Jończyk Ada - Chrabąszcz Milena 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:6)
14 Jończyk Ada - Kwiatkowska Elżbieta 1 2:3 (9:11, 11:3, 7:11, 12:10, 9:11)
15 Szymczyk Natalia - Jończyk Ada 1 3:2 (13:11, 7:11, 5:11, 11:7, 13:11)
15 Franaszczuk Klaudia - Jończyk Ada 1 2:3 (7:11, 11:8, 11:6, 8:11, 9:11)
16 Jończyk Ada - Szymczak Julia 1 3:2 (11:4, 3:11, 3:11, 15:13, 11:9)
16 Jończyk Ada - Gaworska Zuzanna 1 2:3 (11:9, 9:11, 6:11, 11:7, 7:11)
17 Michorczyk Natalia - Jończyk Ada 1 0:3 (13:15, 9:11, 16:18)
17 Pękała Jolanta - Jończyk Ada 1 2:3 (12:10, 7:11, 11:9, 12:14, 8:11)
18 Zając Anna - Jończyk Ada 1 2:3 (6:11, 11:13, 11:5, 11:6, 6:11)
18 Śliwa Alicja - Jończyk Ada 1 2:3 (5:11, 11:9, 3:11, 12:10, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Jończyk Ada / Matwiszyn Natalia - Mazur Magdalena / Narolewska Monika 2 0:3 (9:11 ,14:16 ,9:11)
2 Paszek Patrycja / Banaś Dominika - Knyszewska Paulina / Jończyk Ada 1 1:3 (8:11, 11:7, 6:11, 3:11)
3 Knyszewska Paulina / Jończyk Ada - Garb Aleksandra / Kowalczyk Zuzanna 1 3:2 (6:11, 11:8, 9:11, 11:4, 11:4)
4 Szymczak Julia / Gaworska Zuzanna - Matwiszyn Natalia / Jończyk Ada 2 3:1 (11:6, 5:11,12:10, 11:6, )
5 Jończyk Ada / Matwiszyn Natalia - Śliwa Alicja / Gajewska Natalia 2 2:3 (11:6, 11:8, 12:14, 9:11, 10:12)
6 Osuch Aleksandra / Waszczuk Patrycja - Knyszewska Paulina / Jończyk Ada 1 1:3 (11:8, 8:11, 2:11, 4:11,)
7 Jończyk Ada / Matwiszyn Natalia - Szymczyk Natalia / Razakowska Estera 2 2:3 (11:13, 11:7, 8:11, 11:5, 6:11)
8 Knyszewska Paulina / Jończyk Ada - Wójcik Julia / Matros Izabela 1 3:0 (11:8, 11:2, 11:7)
9 Kwiatkowska Elżbieta / Chrabąszcz Milena - Knyszewska Paulina / Jończyk Ada 1 3:1 (11:9, 12:10, 8:11, 12:10)
10 Knyszewska Paulina / Jończyk Ada - Maruszczak Anna / Pawelec Zuzanna 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
11 Bernacka Iryna / Wójcik Julia - Jończyk Ada / Knyszewska Paulina 1 3:2 (7:11, 11:7, 8:11, 11:4, 12:10.)
12 Kowalczyk Zuzanna / Garb Aleksandra - Knyszewska Paulina / Jończyk Ada 1 1:3 (5:11, 13:11, 11:13, 10:12, )
13 Knyszewska Paulina / Jończyk Ada - Paszek Patrycja / Banaś Dominika 1 3:1 (11:5, 11:8, 11:13, 11:4)
14 Knyszewska Paulina / Jończyk Ada - Chrabąszcz Milena / Kwiatkowska Elżbieta 1 1:3 (3:11, 11:9, 8:11, 8:11)
15 Szymczyk Natalia / Razakowska Estera - Knyszewska Paulina / Jończyk Ada 1 2:3 (7:11, 11:9, 11:9, 3:11, 9:11)
16 Knyszewska Paulina / Jończyk Ada - Szymczak Julia / Gaworska Zuzanna 1 1:3 (10:12, 10:12, 11:8, 9:11)
17 Pękała Jolanta / Michorczyk Natalia - Knyszewska Paulina / Jończyk Ada 1 0:3 (8:11, 9:11, 4:11)
18 Śliwa Alicja / Sztwiertnia Ilona - Knyszewska Paulina / Jończyk Ada 1 2:3 (7:11, 5:11, 11:9, 11:4, 8:11)