Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Alicja
Śliwa
KS BRONOWIANKA II Kraków
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 lutego 1998 r.
34
Występy
18
Zwycięstwa
16
Porażki
52.94%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZAGŁĘBIE Lubin 18 28 121:59
2. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 18 25 104:76
3. KS BRONOWIANKA II Kraków 18 25 110:70
4. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 18 25 106:74
5. KU AZS UE II Wrocław 18 24 123:57
6. KS GORCE Nowy Targ 18 17 79:101
7. MKS ROKITA Brzeg Dolny 18 14 76:104
8. AZS PWSZ Nysa 18 14 79:101
9. LZS VICTORIA Chróścice 18 6 57:123
10. KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 18 2 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Śliwa Alicja - Kowalczyk Zuzanna 1 2:3 (10:12, 11:8, 9:11, 11:3, 11:13)
1 Śliwa Alicja - Garb Aleksandra 1 3:1 (11:9, 6:11, 11:8, 11:6)
2 Girulska Julia - Śliwa Alicja 2 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:3)
2 Furman Julia - Śliwa Alicja 2 2:3 (11:9, 6:11, 5:11, 11:9, 6:11)
3 Śliwa Alicja - Tomecka Julia 1 3:0 (11:7, 11:8, 14:12)
3 Śliwa Alicja - Franaszczuk Klaudia 1 1:3 (4:11, 11:7, 15:17, 11:13)
5 Knyszewska Paulina - Śliwa Alicja 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:8)
5 Szymańska Antonina - Śliwa Alicja 1 3:1 (11:1, 11:5, 5:11, 11:7)
6 Śliwa Alicja - Wójcik Julia 1 3:1 (11:4, 16:14, 7:11, 11:6)
6 Śliwa Alicja - Bernacka Iryna 1 3:2 (6:11, 7:11, 11:9, 11:9, 12:10)
7 Wiśniewska Aleksandra - Śliwa Alicja 1 1:3 (5:11, 11:5, 9:11, 9:11)
7 Kwiatkowska Elżbieta - Śliwa Alicja 1 3:2 (8:11, 11:6, 9:11, 11:4, 11:8)
8 Śliwa Alicja - Michorczyk Natalia 1 0:3 (5:11, 9:11, 9:11)
8 Śliwa Alicja - Pękała Jolanta 1 0:3 (3:11, 7:11, 5:11)
9 Paszek Patrycja - Śliwa Alicja 1 3:1 (13:15, 11:8, 11:8, 11:5)
9 Banaś Dominika - Śliwa Alicja 1 0:3 (4:11, 3:11, 5:11)
10 Bernacka Iryna - Śliwa Alicja 1 3:0 (11:6, 11:8, 14:12)
10 Kozubek Magda - Śliwa Alicja 1 0:3 (7:11, 12:14, 8:11)
11 Kowalczyk Zuzanna - Śliwa Alicja 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:7)
11 Garb Aleksandra - Śliwa Alicja 1 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 6:11)
12 Śliwa Alicja - Paszek Patrycja 1 3:1 (12:10, 11:9, 10:12, 11:8)
12 Śliwa Alicja - Włuczyńska Ksenia 1 3:1 (12:10, 4:11, 11:9, 11:7)
13 Śliwa Alicja - Chrabąszcz Milena 1 3:1 (16:14, 11:13, 13:11, 11:8)
13 Śliwa Alicja - Kwiatkowska Elżbieta 1 3:2 (8:11, 5:11, 11:9, 11:7, 11:8)
14 Szymczyk Natalia - Śliwa Alicja 1 1:3 (9:11, 10:12, 11:5, 9:11)
14 Franaszczuk Klaudia - Śliwa Alicja 1 2:3 (13:15, 11:9, 11:8, 7:11, 9:11)
15 Śliwa Alicja - Gaworska Zuzanna 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:0)
15 Śliwa Alicja - Szymczak Julia 1 1:3 (11:13, 13:11, 9:11, 5:11)
16 Pękała Jolanta - Śliwa Alicja 1 2:3 (9:11, 8:11, 11:6, 11:6, 2:11)
16 Michorczyk Natalia - Śliwa Alicja 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:8)
17 Waszczuk Patrycja - Śliwa Alicja 1 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 11:9)
17 Pawelec Zuzanna - Śliwa Alicja 1 0:3 (2:11, 9:11, 4:11)
18 Śliwa Alicja - Knyszewska Paulina 1 0:3 (11:13, 6:11, 8:11)
18 Śliwa Alicja - Jończyk Ada 1 2:3 (5:11, 11:9, 3:11, 12:10, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sztwiertnia Ilona / Śliwa Alicja - Cyrwus Anna / Małysiak Kamila 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:6)
2 Girulska Julia / Furman Julia - Pęk Karolina / Śliwa Alicja 1 2:3 (11:2, 5:11, 11:9, 1:11, 3:11,)
3 Śliwa Alicja / Sztwiertnia Ilona - Młynek Natalia / Szymczyk Natalia 2 3:1 (11:2, 11:13, 11:4, 11:7)
5 Jończyk Ada / Matwiszyn Natalia - Śliwa Alicja / Gajewska Natalia 2 2:3 (11:6, 11:8, 12:14, 9:11, 10:12)
6 Śliwa Alicja / Zhao Ziyi - Wójcik Julia / Bernacka Iryna 1 3:2 (9:11, 11:9, 11:4, 7:11, 11:9)
7 Kwiatkowska Elżbieta / Wiśniewska Aleksandra - Zhao Ziyi / Śliwa Alicja 1 1:3 (7:11, 9:11, 14:12, 6:11)
8 Sztwiertnia Ilona / Śliwa Alicja - Mazur Magdalena / Narolewska Monika 2 1:3 (8:11, 11:4, 9:11, 7:11)
9 Włuczyńska Ksenia / Osińska Katarzyna - Śliwa Alicja / Sztwiertnia Ilona 2 1:3 (7:11, 11:6, 9:11, 4:11)
10 Bernacka Iryna / Wójcik Julia - Zając Anna / Śliwa Alicja 1 1:3 (6:11, 16:18, 12:10, 9:11)
11 Kowalczyk Zuzanna / Garb Aleksandra - Zając Anna / Śliwa Alicja 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:5)
12 Śliwa Alicja / Gąsior Natalia - Paszek Patrycja / Banaś Dominika 1 2:3 (11:8, 11:6, 8:11, 5:11, 3:11)
13 Śliwa Alicja / Gąsior Natalia - Kwiatkowska Elżbieta / Chrabąszcz Milena 1 0:3 (6:11, 6:11, 12:14)
14 Szymczyk Natalia / Młynek Natalia - Śliwa Alicja / Gąsior Natalia 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:7)
15 Śliwa Alicja / Gąsior Natalia - Szymczak Julia / Gaworska Zuzanna 1 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 9:11)
16 Pękała Jolanta / Michorczyk Natalia - Śliwa Alicja / Sztwiertnia Ilona 1 2:3 (11:1, 7:11, 11:8, 6:11, 8:11)
17 Waszczuk Patrycja / Osuch Aleksandra - Śliwa Alicja / Zając Anna 1 3:1 (6:11, 14:12, 11:7, 11:8)
18 Śliwa Alicja / Sztwiertnia Ilona - Knyszewska Paulina / Jończyk Ada 1 2:3 (7:11, 5:11, 11:9, 11:4, 8:11)