Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Anna
Zając
KS BRONOWIANKA II Kraków
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 października 2002 r.
32
Występy
10
Zwycięstwa
22
Porażki
31.25%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZAGŁĘBIE Lubin 18 28 121:59
2. RKS CUKROWNIK OKA Chybie 18 25 104:76
3. KS BRONOWIANKA II Kraków 18 25 110:70
4. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 18 25 106:74
5. KU AZS UE II Wrocław 18 24 123:57
6. KS GORCE Nowy Targ 18 17 79:101
7. MKS ROKITA Brzeg Dolny 18 14 76:104
8. AZS PWSZ Nysa 18 14 79:101
9. LZS VICTORIA Chróścice 18 6 57:123
10. KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin 18 2 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zając Anna - Małysiak Kamila 2 3:2 (11:5, 9:11, 11:4, 5:11, 11:9)
2 Furman Julia - Zając Anna 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:7)
4 Zając Anna - Pawelec Zuzanna 1 3:1 (9:11, 11:7, 11:5, 11:9)
4 Zając Anna - Osuch Aleksandra 1 3:0 (13:11, 11:4, 11:9)
5 Matwiszyn Natalia - Zając Anna 2 3:1 (11:6, 11:7, 11:13, 11:9)
5 Jończyk Ada - Zając Anna 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:5)
6 Zając Anna - Kozubek Magda 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:9)
6 Zając Anna - Zyzik Nicole 2 3:1 (9:11, 12:10, 11:4, 11:4)
7 Ossowska Nina - Zając Anna 2 0:3 (8:11, 5:11, 10:12)
7 Wojciechowska Aleksandra - Zając Anna 2 2:3 (11:6, 11:6, 10:12, 10:12, 6:11)
8 Zając Anna - Narolewska Monika 2 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
8 Zając Anna - Mazur Magdalena 2 2:3 (4:11, 11:9, 7:11, 11:9, 6:11)
9 Osińska Katarzyna - Zając Anna 2 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 10:12)
9 Włuczyńska Ksenia - Zając Anna 2 3:2 (5:11, 11:8, 10:12, 11:6, 12:10)
10 Kozubek Magda - Zając Anna 1 0:3 (5:11, 15:17, 4:11)
10 Bernacka Iryna - Zając Anna 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:8)
11 Garb Aleksandra - Zając Anna 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:4)
11 Kowalczyk Zuzanna - Zając Anna 1 3:0 (11:6, 11:4, 12:10)
12 Zając Anna - Włuczyńska Ksenia 1 1:3 (4:11, 5:11, 11:9, 8:11)
12 Zając Anna - Paszek Patrycja 1 1:3 (12:10, 6:11, 10:12, 8:11)
13 Zając Anna - Kwiatkowska Elżbieta 1 0:3 (12:14, 7:11, 7:11)
13 Zając Anna - Chrabąszcz Milena 1 2:3 (12:10, 11:8, 6:11, 7:11, 5:11)
14 Franaszczuk Klaudia - Zając Anna 1 3:2 (11:3, 9:11, 11:3, 9:11, 11:6)
14 Szymczyk Natalia - Zając Anna 1 3:1 (11:6, 11:6, 6:11, 11:7)
15 Zając Anna - Szymczak Julia 1 0:3 (5:11, 10:12, 7:11)
15 Zając Anna - Gaworska Zuzanna 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:0)
16 Michorczyk Natalia - Zając Anna 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:5)
16 Pękała Jolanta - Zając Anna 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
17 Pawelec Zuzanna - Zając Anna 1 3:2 (11:2, 8:11, 12:10, 7:11, 11:8)
17 Waszczuk Patrycja - Zając Anna 1 3:1 (7:11, 11:9, 11:4, 11:7)
18 Zając Anna - Knyszewska Paulina 1 0:3 (6:11, 11:13, 5:11)
18 Zając Anna - Jończyk Ada 1 2:3 (6:11, 11:13, 11:5, 11:6, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Zając Anna / Gąsior Natalia - Waszczuk Patrycja / Sołtysik Sylwia 2 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 12:10)
5 Szymańska Antonina / Knyszewska Paulina - Zhao Ziyi / Zając Anna 1 3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:4)
6 Gajewska Natalia / Zając Anna - Zyzik Nicole / Kozubek Magda 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:7)
7 Wojciechowska Aleksandra / Ossowska Nina - Sztwiertnia Ilona / Zając Anna 1 1:3 (11:6, 11:13, 1:11, 8:11)
8 Zhao Ziyi / Zając Anna - Pękała Jolanta / Michorczyk Natalia 1 3:2 (9:11, 3:11, 11:5, 11:4, 11:9)
9 Paszek Patrycja / Banaś Dominika - Zhao Ziyi / Zając Anna 1 1:3 (8:11, 3:11, 11:7, 6:11)
10 Bernacka Iryna / Wójcik Julia - Zając Anna / Śliwa Alicja 1 1:3 (6:11, 16:18, 12:10, 9:11)
11 Kowalczyk Zuzanna / Garb Aleksandra - Zając Anna / Śliwa Alicja 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:5)
12 Sztwiertnia Ilona / Zając Anna - Włuczyńska Ksenia / Osińska Katarzyna 2 3:1 (11:8, 11:5, 8:11, 11:5)
13 Sztwiertnia Ilona / Zając Anna - Wiśniewska Aleksandra / Wojciechowska Aleksandra 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:6)
14 Franaszczuk Klaudia / Tomecka Julia - Sztwiertnia Ilona / Zając Anna 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 9:11)
15 Sztwiertnia Ilona / Zając Anna - Furman Julia / Girulska Julia 2 3:1 (9:11, 11:8, 12:10, 11:9)
16 Narolewska Monika / Mazur Magdalena - Zając Anna / Gąsior Natalia 2 3:1 (9:11, 11:5, 11:9, 14:12)
17 Waszczuk Patrycja / Osuch Aleksandra - Śliwa Alicja / Zając Anna 1 3:1 (6:11, 14:12, 11:7, 11:8)
18 Gąsior Natalia / Zając Anna - Miklusz Justyna / Matwiszyn Natalia 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:9)