Trwające spotkania
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | Szczegóły |
---|
Nadchodzące spotkania (7 dni)
Data | Numer Kolejka | Gospodarz | Gość | Wynik | Szczegóły |
---|---|---|---|---|---|
2024-03-19 g. 17:00 | 713 14 | -:- | Szczegóły | ||
S. Główny: Lewandowski Grzegorz | |||||
2024-03-19 g. 18:00 | 714 14 | -:- | Szczegóły | ||
S. Główny: Szwochert Bogusław | |||||
2024-03-24 g. 17:00 | 273 15 | -:- | Szczegóły | ||
S. Główny: Faran Michał | S. Liczący: Seidel Mirosław |
Ostatnie wyniki (7 dni)
Data | Numer Kolejka | Gospodarz | Gość | Wynik | Szczegóły |
---|---|---|---|---|---|
2024-03-17 g. 16:00 | 720 15 | 2:3 | Szczegóły | ||
S. Główny: Gromek Marta | |||||
2024-03-17 g. 14:00 | 473 15 | 6:4 | Szczegóły | ||
S. Główny: Uchmanowicz Milena | S. Liczący: Jokiel Dariusz | |||||
2024-03-17 g. 15:00 | 719 15 | 2:3 | Szczegóły | ||
S. Główny: Ruszkiewicz Tomasz | |||||
2024-03-17 g. 16:00 | 047 12 | 2:3 | Szczegóły | ||
S. Główny: Niemiec Mieczysław | |||||
2024-03-17 g. 16:00 | 723 15 | 2:3 | Szczegóły | ||
S. Główny: Pawłowski Andrzej | |||||
2024-03-17 g. 16:00 | 724 15 | 3:2 | Szczegóły | ||
S. Główny: Gliniany Zbigniew | |||||
2024-03-17 g. 16:00 | 722 15 | 3:1 | Szczegóły | ||
S. Główny: Mazurek Paweł | |||||
2024-03-17 g. 16:00 | 721 15 | 3:1 | Szczegóły | ||
S. Główny: Kurtyka Tomasz | |||||
2024-03-17 g. 16:00 | 048 12 | 0:3 | Szczegóły | ||
S. Główny: Olszewska Magdalena | |||||
2024-03-17 g. 12:00 | 374 15 | 1:9 | Szczegóły | ||
S. Główny: Kołodziej Andrzej | S. Liczący: Kowalczyk Szymon | |||||
2024-03-16 g. 16:00 | 471 15 | 1:9 | Szczegóły | ||
S. Główny: Chyliński Eugeniusz | S. Liczący: Brieger Michał | |||||
2024-03-16 g. 16:00 | 633 15 | 7:3 | Szczegóły | ||
S. Główny: Capała Paweł | S. Liczący: Gola Krzysztof | |||||
2024-03-16 g. 14:00 | 475 15 | 8:2 | Szczegóły | ||
S. Główny: Zakrzewski Marek | S. Liczący: Dąbrowski Jarosław | |||||
2024-03-16 g. 13:00 | 373 15 | 7:3 | Szczegóły | ||
S. Główny: Loewe Patrycja | S. Liczący: Wodniak Ireneusz | |||||
2024-03-16 g. 13:45 | 274 15 | 3:7 | Szczegóły | ||
S. Główny: Gliniany Zbigniew | S. Liczący: Kaźmierczak Jacek | |||||
2024-03-16 g. 11:00 | 272 15 | 5:5 | Szczegóły | ||
S. Główny: Jesiołowski Andrzej | S. Liczący: Lutowski Jacek | |||||
2024-03-16 g. 12:30 | 474 15 | 8:2 | Szczegóły | ||
S. Główny: Bor Grzegorz | S. Liczący: Pawlak Michał | |||||
2024-03-16 g. 13:00 | 046 12 | 3:1 | Szczegóły | ||
S. Główny: Tomecki Damian | |||||
2024-03-15 g. 18:00 | 718 14 | 3:1 | Szczegóły | ||
S. Główny: Rzoska Dagmar | |||||
2024-03-15 g. 18:00 | 716 14 | 0:3 | Szczegóły | ||
S. Główny: Respondowski Jan | |||||
2024-03-15 g. 18:00 | 717 14 | 0:3 | Szczegóły | ||
S. Główny: Seidel Mirosław | |||||
2024-03-15 g. 17:00 | 042 11 | 3:1 | Szczegóły | ||
S. Główny: Pielaciński Piotr | |||||
2024-03-15 g. 18:00 | 715 14 | 3:0 | Szczegóły | ||
S. Główny: Świetlicki Dariusz | |||||
2024-03-14 g. 17:00 | 472 15 | 6:4 | Szczegóły | ||
S. Główny: Lemieszka Andrzej | S. Liczący: Kibała Marek |