Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

RANKINGI INDYWIDUALNY PO SEZONIE 2017/2018

EKSTRAKLASA KOBIET
LOTTO SUPERLIGA MĘŻCZYZN
1 LIGA KOBIET
1 LIGA MĘŻCZYZN
 

Indywidualne rankingi klubowe 2018/2019 - 1 runda

 1. liga kobiet grupa północna
1. liga kobiet grupa południowa
1. liga mężczyzn grupa północna
  1. liga mężczyzn grupa południowa

Indywidualne rankingi klubowe 2018/2019 - 2 runda

 1. liga kobiet grupa północna
1. liga kobiet grupa południowa
1. liga mężczyzn grupa północna
  1. liga mężczyzn grupa południowa

 

Protokoły elektroniczne

  Protokół meczu Ekstraklasy Kobiet
  Protokół meczu Superligi Mężczyzn
  Protokół meczu 1. Ligi Kobiet
  Protokół meczu 1. Ligi Mężczyzn
Do poprawnego działania elektronicznego protokołu wymagany jest program Adobe Reader w wersji 11.

Oficjalna strona LOTTO Superliga Mężczyzn

Pełne zestawienie meczów play-off i meczów barażowych

Ekstraklasa Kobiet - play-off (finał)

Rywalizacja toczy się systemem mecz i rewanż.
 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-04-09
g. 15:00
915 POLMLEK Lidzbark Warmiński KTS ENEA SIARKA Tarnobrzeg 0:3 Protokół meczu
    SG: Marta GROMEK  
2019-04-11
g. 17:00
916 KTS ENEA SIARKA Tarnobrzeg POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:0 Protokół meczu
    SG: Mieczysław NIEMIEC  

 

Ekstraklasa Kobiet - play-off (półfinały)

Rywalizacja toczy się systemem mecz i rewanż.
 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-04-03
g. 17:30
909 GLKS Nadarzyn KTS ENEA SIARKA Tarnobrzeg 0:3 Protokół meczu
    SG: Bartłomiej ZAWADA  
2019-04-05
g. 18:00
910 KTS ENEA SIARKA Tarnobrzeg GLKS Nadarzyn 3:0 Protokół meczu
    SG: Lech LICHOŁAI  

 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-04-03
g. 17:00
912 POLMLEK Lidzbark Warmiński KU AZS UE Wrocław 3:0 Protokół meczu
    SG: Marta GROMEK  
2019-04-06
g. 17:00
913 KU AZS UE Wrocław POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:1 Protokół meczu
   

SG: Marek PLEWA

 

 

LOTTO SUPERLIGA MĘŻCZYZN  - play-off (finał)
 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
  906     -:- Protokół meczu
    SG:   

 

LOTTO SUPERLIGA MĘŻCZYZN  - play-off (półfinały)

Rywalizacja toczy się systemem mecz i rewanż.
 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-05-03
g. 16:00
900

 PKS KOLPING FRAC Jarosław

KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz. 

-:- Protokół meczu
    SG:   
2019-05-05
g. 17:00
901 KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz.

 PKS KOLPING FRAC Jarosław

-:- Protokół meczu
    SG:   

 

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2019-05-03
g. 16:00
903

 KS DEKORGLASS Działdowo

 KS UNIA AZS AWFiS Gdańs

-:- Protokół meczu
    SG:   
2019-05-05
g. 16:00
904

 KS UNIA AZS AWFiS Gdańs

 KS DEKORGLASS Działdowo

-:- Protokół meczu
   

SG: 

 

 

 

 

 


Nadchodzące mecze (najbliższych 7 dni)

Data Numer Gospodarz Gość    

Ostatnio dodane wyniki

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-04-13
g. 16:00
W: pozytywna
282
17
GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski KS SPÓJNIA Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Marek Kibała SL: Włodzimierz Wajda
2019-04-06
g. 14:00
W: pozytywna
283
17
MKS POGOŃ Siedlce KS AZS AWFiS II Gdańsk 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2019-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
629
22
PKS KOLPING FRAC Jarosław MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2019-04-07
g. 13:00
W: pozytywna
482
17
GLKS II Nadarzyn MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski SL: Jarosław Dąbrowski
2019-04-07
g. 11:30
W: pozytywna
576
16
RKS CUKROWNIK OKA Chybie KS BRONOWIANKA II Kraków 5:5 Szczegóły
SG: Robert Olencki SL: Bartłomiej Kulawiak
2019-04-06
g. 12:00
W: pozytywna
582
17
KU AZS UE II Wrocław LZS VICTORIA Chróścice 10:0 Szczegóły
SG: Marek Plewa SL: Edyta Walawender
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
584
17
MKS ROKITA Brzeg Dolny AZS PWSZ Nysa 7:3 Szczegóły
SG: Paulina Szczepanek SL: Tomasz Wapiński
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
383
17
IKTS BROŃ Radom GMKS STRZELEC Frysztak 4:6 Szczegóły
SG: Jan Respondowski SL: Zbigniew Osiński
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
284
17
GKTS Wiązowna ENERGA KTS II Toruń 6:4 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2019-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
627
22
KS DEKORGLASS Działdowo KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2019-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
628
22
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2019-04-07
g. 16:00
W: pozytywna
630
22
DOJLIDY Białystok ENERGA KTS Toruń 2:3 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2019-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
631
22
3S POLONIA Bytom FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2019-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
632
22
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:0 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
480
17
UKS CHROBRY Międzyzdroje KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 2:8 Szczegóły
SG: Michał Wolny SL: Grażyna Rumińska
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
481
17
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno IKTS NOTEĆ Inowrocław 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Kurtyka SL: Daniela Dziadkowiec
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
483
17
Optima Polska DOJLIDY Białystok MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 8:2 Szczegóły
SG: Marcin Klejno SL: Łukasz Kryński
2019-04-06
g. 14:00
W: pozytywna
580
17
RKS CUKROWNIK OKA Chybie ZAGŁĘBIE Lubin 3:7 Szczegóły
SG: Maciej Miliński SL: Andrzej Jędras
2019-04-06
g. 14:00
W: pozytywna
581
17
KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin KS BRONOWIANKA II Kraków 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
583
17
KS GORCE Nowy Targ MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Rylewicz SL: Jacek Wilk
2019-04-06
g. 13:00
W: pozytywna
380
17
PWSZ Zamość PKS KOLPING II Jarosław 5:5 Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
381
17
UKS VILLA VERDE Olesno LKS ODRA Głoska 8:2 Szczegóły
SG: Przemysław Żak
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
382
17
KS VIRET CMC Zawiercie BISTS Bielsko-Biała 1:9 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
384
17
IKS START Zduńska Wola ZKS Zielona Góra 4:6 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada SL: Aleksandra Niemiec
2019-04-06
g. 16:00
W: pozytywna
281
17
UKS VICTORIA Płock POLTAREX POGOŃ Lębork 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski SL: Sławomir Załęski