Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska

RANKINGI INDYWIDUALNY PO SEZONIE 2017/2018

EKSTRAKLASA KOBIET
LOTTO SUPERLIGA MĘŻCZYZN
1 LIGA KOBIET
1 LIGA MĘŻCZYZN
 

Indywidualne rankingi klubowe 2018/2019

 1. liga kobiet grupa północna
1. liga kobiet grupa południowa
1. liga mężczyzn grupa północna
  1. liga mężczyzn grupa południowa

 

Protokoły elektroniczne

  Protokół meczu Ekstraklasy Kobiet
  Protokół meczu Superligi Mężczyzn
  Protokół meczu 1. Ligi Kobiet
  Protokół meczu 1. Ligi Mężczyzn
Do poprawnego działania elektronicznego protokołu wymagany jest program Adobe Reader w wersji 11.

Oficjalna strona LOTTO Superliga Mężczyzn

Nadchodzące mecze (najbliższych 7 dni)

Data Numer Gospodarz Gość    
2018-10-17
g. 18:00
117
4
BEBETTO AZS UJD Częstochowa SKTS Sochaczew -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2018-10-17
g. 18:00
032
6
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2018-10-19
g. 15:00
118
4
ATS east rent Białystok POLMLEK Lidzbark Warmiński -:- Szczegóły
SG: Jan Radoński
2018-10-20
g. 12:00
515
4
KU AZS UE II Wrocław ZAGŁĘBIE Lubin -:- Szczegóły
SG: Andrzej Siwek SL: Edyta Walawender
2018-10-20
g. 14:00
119
4
KSTS MOSiR KARPATY Krosno MRKS Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Marek Worek
2018-10-20
g. 16:00
116
4
KU AZS UE Wrocław GLKS SCANIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński
2018-10-20
g. 16:00
415
4
UKS CHROBRY Międzyzdroje IKTS NOTEĆ Inowrocław -:- Szczegóły
SG: Jan Wojtaś SL: Włodzimierz Wajda
2018-10-20
g. 16:00
416
4
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka -:- Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert SL: Daniela Dziadkowiec
2018-10-20
g. 16:00
418
4
KS GALAXY Białystok KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża -:- Szczegóły
SG: Adrian Kozaczuk SL: Łukasz Kryński
2018-10-20
g. 16:00
516
4
KS GORCE Nowy Targ LZS VICTORIA Chróścice -:- Szczegóły
SG: Marcin Wolnicki SL: Jacek Wilk
2018-10-20
g. 16:00
517
4
AZS PWSZ Nysa MKS ROKITA Brzeg Dolny -:- Szczegóły
SG: Przemysław Żak SL: Maria Kała
2018-10-20
g. 16:00
218
4
GKTS Wiązowna KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia -:- Szczegóły
SG:
2018-10-20
g. 16:00
219
4
ENERGA KTS II Toruń KS AZS AWFiS II Gdańsk -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski SL: Tomasz Kurtyka
2018-10-20
g. 16:00
316
4
GMKS STRZELEC Frysztak LKS ODRA Głoska -:- Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Jakub Kordyś
2018-10-20
g. 16:00
317
4
BISTS Bielsko-Biała UKS VILLA VERDE Olesno -:- Szczegóły
SG: Stefan Kostur SL: Andrzej Jędras
2018-10-20
g. 16:00
318
4
PKS KOLPING II Jarosław IKTS BROŃ Radom -:- Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Mieczysław Krakowiak
2018-10-20
g. 16:00
319
4
KS VIRET CMC Zawiercie ZKS Zielona Góra -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń SL: Krystian Cichoń
2018-10-20
g. 18:00
027
5
MORLINY Ostróda PKS KOLPING FRAC Jarosław -:- Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2018-10-20
g. 18:00
419
4
LKTS LUVENA Luboń MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino -:- Szczegóły
SG: Paweł Balcerzak SL: Jacek Kaźmierczak
2018-10-20
g. 18:00
217
4
POLTAREX POGOŃ Lębork MKS POGOŃ Siedlce -:- Szczegóły
SG:
2018-10-20
g. 18:00
315
4
PWSZ Zamość IKS START Zduńska Wola -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Chwiejczak SL: Andrzej Kołodziej
2018-10-21
g. 12:00
422
5
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża Optima Polska DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski SL: Jan Radoński
2018-10-21
g. 12:00
326
6
GMKS STRZELEC Frysztak IKTS BROŃ Radom -:- Szczegóły
SG: Lech Lichołai SL: Tomasz Kąsek
2018-10-21
g. 12:00
344
9
LKS ODRA Głoska PKS KOLPING II Jarosław -:- Szczegóły
SG: Gracjan Nowak SL: Mieczysław Krakowiak
2018-10-21
g. 18:00
025
5
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak
2018-10-21
g. 18:00
028
5
3S POLONIA Bytom DOJLIDY Białystok -:- Szczegóły
SG: Michał Wolny
2018-10-21
g. 18:00
029
5
ENERGA KTS Toruń KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski

Ostatnio dodane wyniki

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-15
g. 17:00
125
6
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg SKTS Sochaczew 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2018-10-14
g. 16:00
021
4
PKS KOLPING FRAC Jarosław KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2018-10-14
g. 14:00
W: pozytywna
115
4
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG: Paweł Mazurek
2018-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
019
4
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów ENERGA KTS Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2018-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
022
4
DOJLIDY Białystok MORLINY Ostróda 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2018-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
023
4
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2018-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
024
4
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS Działdowo 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2018-10-14
g. 16:30
W: pozytywna
334
7
IKS START Zduńska Wola PKS KOLPING II Jarosław 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek SL: Mieczysław Krakowiak
2018-10-13
g. 16:00
W: pozytywna
111
3
KS BRONOWIANKA Kraków KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Izabela Żądło
2018-10-13
g. 17:00
W: pozytywna
113
3
SKTS Sochaczew POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2018-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
114
3
KSTS MOSiR KARPATY Krosno ATS east rent Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2018-10-27
g. 16:00
421
5
GLKS II Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński SL: Jan Respondowski
2018-10-13
g. 12:00
518
4
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry RKS CUKROWNIK OKA Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Marta Nowak SL: Klaudiusz Mały-Wieczorek
2018-10-13
g. 16:00
W: pozytywna
343
9
UKS VILLA VERDE Olesno IKS START Zduńska Wola 8:2 Szczegóły
SG: Stanisław Ocłoń SL: Marcin Wolnicki
2018-10-12
g. 17:00
W: pozytywna
112
3
GLKS SCANIA Nadarzyn BEBETTO AZS UJD Częstochowa 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński
2018-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
034
6
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz DOJLIDY Białystok 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
030
5
KS DEKORGLASS Działdowo ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-09-30
g. 15:00
W: pozytywna
216
4
KS SPÓJNIA Warszawa GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor SL: Izabela Rozner
2018-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
013
3
KS DEKORGLASS Działdowo FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:0 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2018-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
014
3
ENERGA KTS Toruń LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2018-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
016
3
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk DOJLIDY Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2018-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
015
3
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra PKS KOLPING FRAC Jarosław 0:3 Szczegóły
SG: Marian Żak
2018-09-29
g. 12:00
W: pozytywna
208
2
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 7:3 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel SL: Eugeniusz Chyliński
2018-09-28
g. 17:00
W: pozytywna
018
3
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2018-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
017
3
MORLINY Ostróda 3S POLONIA Bytom 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel