Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  1953
Trener:  Piotr Szafranek
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz
Telefon:
564 621 478
E-mail:
olimpiaunia.grudziadz@wp.pl
WWW:
olimpiaunia.org.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz
(Hala Olimpii Grudziądz)
Prezes Klubu:
Józef Mularczyk
601 647 859
jozef@smgr.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Szafranek
502 522 407
olaszafa@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Wlimański
509 339 465
olimpiaunia.grudziadz@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Nauczycielska 19, 86-300 Grudziądz
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly
Rodzaj podłoża:
teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 22 52 58:30
2. KS DEKORGLASS Działdowo 22 51 59:30
3. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 48 56:31
4. 3S POLONIA Bytom 22 46 54:33
5. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 41 53:42
6. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 22 40 50:36
7. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 33 44:42
8. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 31 43:46
9. MORLINY Ostróda 22 24 38:53
10. KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 18 36:58
11. GMKS STRZELEC Frysztak 22 8 21:63
12. LKS ODRA METRACO SA Miękinia 22 4 18:66

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00377 Wang Yang Słowacja 24.09.1994 25 5 75:15
00376 Konishi Kaii Japonia 16.05.1981 14 5 42:15
00379 Zatówka Patryk Polska 10.04.1997 12 9 36:27
00378 Zhmudenko Yaroslav Ukraina 24.09.1988 5 7 15:21
00380 Malicki Szymon Polska 20.12.1988 2 1 6:3
00383 Maćkowiak Wojciech Polska 03.07.1982 0 0 0:0
00381 Grela Artur Polska 21.06.2000 0 0 0:0
00382 Kulczycki Samuel Polska 09.08.2002 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-09-08
g. 18:00
W: pozytywna
001
SM 1
GMKS STRZELEC Frysztak ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:3 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk Widzów: 210
2015-09-11
g. 18:00
W: pozytywna
007
SM 2
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz LKS ODRA METRACO SA Miękinia 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 80
2015-09-09
g. 18:00
W: pozytywna
013
SM 3
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:3 Szczegóły
SG: Marek Worek Widzów: 100
2015-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
019
SM 4
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 140
2015-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
025
SM 5
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 190
2015-11-02
g. 18:00
W: pozytywna
031
SM 6
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KST ENERGA-MANEKIN Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 200
2015-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
037
SM 7
MORLINY Ostróda ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 90
2015-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
043
SM 8
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3S POLONIA Bytom 2:3 Szczegóły
SG: Małgorzata Fidala Widzów: 170
2015-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
050
SM 9
KS DEKORGLASS Działdowo ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 2:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka Widzów: 290
2015-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
055
SM 10
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:0 Szczegóły
SG: Marcin Fidala Widzów: 120
2015-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
061
SM 11
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:3 Szczegóły
SG: Artur Kozak Widzów: 120
2016-01-08
g. 18:00
W: pozytywna
067
SM 12
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz GMKS STRZELEC Frysztak 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 100
2016-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
073
SM 13
LKS ODRA METRACO SA Miękinia ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:3 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz Widzów: 37
2016-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
079
SM 14
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 150
2016-02-08
g. 18:00
W: pozytywna
085
SM 15
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:0 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak Widzów: 250
2016-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
091
SM 16
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 120
2016-05-07
g. 18:00
W: pozytywna
097
SM 17
KST ENERGA-MANEKIN Toruń ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 120
2016-03-13
g. 18:00
W: pozytywna
603
SM 18
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski Widzów: 80
2016-04-18
g. 18:00
W: pozytywna
609
SM 19
3S POLONIA Bytom ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:0 Szczegóły
SG: Marek Wolny Widzów: 130
2016-04-26
g. 18:00
W: pozytywna
616
SM 20
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS DEKORGLASS Działdowo 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 150
2016-05-04
g. 18:00
W: pozytywna
621
SM 21
PKS KOLPING FRAC Jarosław ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:2 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk Widzów: 90
2016-05-10
g. 18:00
W: pozytywna
627
SM 22
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 130