Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  1981
Trener:  Paweł Sroczyński
fot. fot. sportowa.zgora.pl

Adres korespondencyjny:
ul. Olimpijska 20, 66-004 Drzonków
Telefon:
(68) 321 43 84
E-mail:
zks1@op.pl
WWW:
tenis-stolowy.zks.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra
(Centrum Rekreacyjno-Sportowe)
Prezes Klubu:
Robert Makarowicz
721 268 513
prezes@sko.zgora.pl
Osoba odpowiedzialna:
Józef Jagiełowicz
601 086 918
jozef.jagielowicz@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Sroczyński
607 353 243
pawelsroczynski@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Olimpijska 20, 66-004 Drzonków
(Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji)
Rodzaj stołów:
Tibhar
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 22 52 58:30
2. KS DEKORGLASS Działdowo 22 51 59:30
3. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 48 56:31
4. 3S POLONIA Bytom 22 46 54:33
5. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 41 53:42
6. KST ENERGA-MANEKIN Toruń 22 40 50:36
7. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 33 44:42
8. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 31 43:46
9. MORLINY Ostróda 22 24 38:53
10. KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 18 36:58
11. GMKS STRZELEC Frysztak 22 8 21:63
12. LKS ODRA METRACO SA Miękinia 22 4 18:66

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00145 Błaszczyk Lucjan Polska 28.12.1974 20 13 60:39
00146 Horejsi Miroslav Czechy 21.08.1974 13 11 39:33
00148 Takakiwa Taku Japonia 29.09.1988 6 2 18:6
00150 Persson Jörgen Szwecja 22.04.1966 3 2 9:6
00147 Nalepa Kamil Polska 05.02.1999 2 9 6:27
00152 Trubiłowicz Kamil Polska 08.08.1997 0 0 0:0
00151 Wachowiak Łukasz Polska 02.09.2000 0 3 0:9
00149 Felkel Grzegorz Polska 07.08.1998 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-09-08
g. 18:00
W: pozytywna
004
SM 1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS DEKORGLASS Działdowo 3:2 Szczegóły
SG: Marek Biernat Widzów: 400
2015-09-11
g. 18:00
W: pozytywna
009
SM 2
PKS KOLPING FRAC Jarosław ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Lech Lichołai Widzów: 250
2015-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
014
SM 3
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka Widzów: 150
2015-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
019
SM 4
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert Widzów: 140
2015-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
029
SM 5
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra LKS ODRA METRACO SA Miękinia 3:0 Szczegóły
SG: Roman Kaczmarek Widzów: 180
2015-10-31
g. 18:00
W: pozytywna
036
SM 6
KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Sowa Widzów: 70
2015-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
042
SM 7
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra GMKS STRZELEC Frysztak 3:0 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany Widzów: 70
2015-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
048
SM 8
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 1:3 Szczegóły
SG: Przemysław Żak Widzów: 100
2015-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
053
SM 9
KST ENERGA-MANEKIN Toruń ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel Widzów: 145
2015-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
059
SM 10
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra MORLINY Ostróda 1:3 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 170
2015-12-15
g. 18:00
W: pozytywna
064
SM 11
3S POLONIA Bytom ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Robert Olencki Widzów: 50
2016-01-07
g. 18:00
W: pozytywna
070
SM 12
KS DEKORGLASS Działdowo ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner Widzów: 298
2016-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
075
SM 13
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3 Szczegóły
SG: Marek Chrabąszcz Widzów: 62
2016-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
080
SM 14
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 2:3 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski Widzów: 100
2016-02-08
g. 18:00
W: pozytywna
085
SM 15
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:0 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak Widzów: 250
2016-02-17
g. 18:00
W: pozytywna
095
SM 16
LKS ODRA METRACO SA Miękinia ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Moczko Widzów: 70
2016-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
602
SM 17
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:2 Szczegóły
SG: Kamil Skrzypczak Widzów: 110
2016-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
608
SM 18
GMKS STRZELEC Frysztak ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak Widzów: 50
2016-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
614
SM 19
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 200
2016-04-26
g. 18:00
W: pozytywna
619
SM 20
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra KST ENERGA-MANEKIN Toruń 1:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 160
2016-05-06
g. 18:00
W: pozytywna
625
SM 21
MORLINY Ostróda ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 1:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 70
2016-05-10
g. 18:00
W: pozytywna
630
SM 22
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3S POLONIA Bytom 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka Widzów: 100