Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
KU AZS UE Wrocław
Ekstraklasa Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  Zdzisław Tolksdorf
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław
Telefon:
(71) 368 05 75
E-mail:
azs-ue@ue.wroc.pl
WWW:
azs.ue.wroc.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Kamienna 35/37, 53-307 Wrocław
(Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UE)
Prezes Klubu:
Marek Łyszczak
(71) 368 05 75
azs-ue@ue.wroc.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zdzisław Tolksdorf
605 727 195
tstolk@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Daria Łuczakowska
669 038 532
aewro@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Kamienna 35/37, 53-307 Wrocław
(Mała Hala Sportowa)
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:
syntetyczne

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg 18 36 54:15
2. GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 18 28 47:27
3. SKTS Sochaczew 18 24 44:29
4. POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 18 24 44:27
5. KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 18 16 34:40
6. KU AZS UE Wrocław 18 16 37:39
7. AZS UMCS OPTIMA Lublin 18 14 32:41
8. AROTEAM AZS AJD Częstochowa 18 12 33:45
9. KS BRONOWIANKA Kraków 18 10 27:42
10. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 0 7:54

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00300 Bajor Natalia Polska 07.03.1997 16 17 48:51
00299 Łuczakowska Daria Polska 20.05.1984 10 7 30:21
00302 Wabik Sandra Polska 22.10.1995 7 7 21:21
00309 Lu Li Chiny 03.05.1998 4 7 12:21
00311 Ciura Aleksandra Polska 09.05.1999 0 0 0:0
00310 Borszowska Alicja Polska 09.03.1999 0 0 0:0
00308 Derlich-Skrzypczak Małgorzata Polska 17.10.1984 0 0 0:0
00306 Gendera Sonia Polska 12.03.2002 0 0 0:0
00301 Jończyk Ada Polska 13.11.1995 0 1 0:3
00303 Mazur Ewa Polska 22.04.1990 0 0 0:0
00307 Osińska Katarzyna Polska 12.03.1994 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-09-06
g. 18:30
W: pozytywna
102
EK 1
AROTEAM AZS AJD Częstochowa KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Robert Olencki Widzów: 40
2015-09-12
g. 16:00
W: pozytywna
107
EK 2
KU AZS UE Wrocław KS BRONOWIANKA Kraków 3:2 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 65
2015-09-15
g. 17:00
W: pozytywna
112
EK 3
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice KU AZS UE Wrocław 3:2 Szczegóły
SG: Przemysław Żak Widzów: 30
2015-10-10
g. 16:00
W: pozytywna
117
EK 4
KU AZS UE Wrocław POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 3:2 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz Widzów: 61
2015-11-06
g. 17:00
W: pozytywna
122
EK 5
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn KU AZS UE Wrocław 3:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 40
2015-11-15
g. 16:00
W: pozytywna
127
EK 6
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Beata Gazińska Widzów: 120
2015-11-21
g. 16:00
W: pozytywna
131
EK 7
KU AZS UE Wrocław SKTS Sochaczew 1:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 59
2015-11-23
g. 17:00
W: pozytywna
135
EK 8
KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg KU AZS UE Wrocław 3:1 Szczegóły
SG: Marek Worek Widzów: 50
2015-11-28
g. 16:00
W: pozytywna
141
EK 9
KU AZS UE Wrocław AZS UMCS OPTIMA Lublin 2:3 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński Widzów: 50
2016-01-09
g. 16:00
W: pozytywna
147
EK 10
KU AZS UE Wrocław AROTEAM AZS AJD Częstochowa 2:3 Szczegóły
SG: Marek Chrabąszcz Widzów: 37
2016-02-03
g. 16:00
W: pozytywna
152
EK 11
KS BRONOWIANKA Kraków KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 40
2016-02-10
g. 17:00
W: pozytywna
157
EK 12
KU AZS UE Wrocław KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 2:3 Szczegóły
SG: Władysław Chrabąszcz Widzów: 85
2016-03-10
g. 16:00
W: pozytywna
162
EK 13
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński KU AZS UE Wrocław 3:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński Widzów: 70
2016-02-15
g. 17:15
W: pozytywna
167
EK 14
KU AZS UE Wrocław GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 60
2016-03-12
g. 16:00
W: pozytywna
172
EK 15
KU AZS UE Wrocław LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński Widzów: 30
2016-05-06
g. 17:00
W: pozytywna
176
EK 16
SKTS Sochaczew KU AZS UE Wrocław 2:3 Szczegóły
SG: Artur Kozak Widzów: 30
2016-05-04
g. 17:15
W: pozytywna
180
EK 17
KU AZS UE Wrocław KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 70
2016-05-07
g. 16:00
W: pozytywna
186
EK 18
AZS UMCS OPTIMA Lublin KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kołodziej Widzów: 50