Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn
Ekstraklasa Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  Marcin Kusiński
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
ul. Żółwińska 20, 05-830 Nadarzyn
Telefon:
(22) 739 90 18
E-mail:
darek.zwolinski@op.pl
WWW:
glksnadarzyn.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Żółwińska 41, 05-830 Nadarzyn
(Hala Widowiskowo-Sportowa)
Prezes Klubu:
Dariusz Zwoliński
604 462 392
darek.zwolinski@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marcin Kusiński
501 392 821
klaudia_k2@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Napiórkowski
604 100 820
piotr.napiorkowski@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly, Hanno
Rodzaj podłoża:
teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg 18 36 54:15
2. GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 18 28 47:27
3. SKTS Sochaczew 18 24 44:29
4. POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 18 24 44:27
5. KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 18 16 34:40
6. KU AZS UE Wrocław 18 16 37:39
7. AZS UMCS OPTIMA Lublin 18 14 32:41
8. AROTEAM AZS AJD Częstochowa 18 12 33:45
9. KS BRONOWIANKA Kraków 18 10 27:42
10. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 0 7:54

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00259 Xue Zhao Chiny 06.02.1994 23 5 69:15
00260 Kusińska Klaudia Polska 22.02.1993 18 6 54:18
00261 Krzysiek Paulina Polska 12.08.1996 5 15 15:45
00262 Dąbrowska Aleksandra Polska 22.03.1996 1 1 3:3
00267 Draniak Natalia Polska 08.11.2002 0 0 0:0
00266 Draniak Paulina Polska 04.08.1999 0 0 0:0
00263 Ziemkiewicz Wiktoria Polska 01.04.2000 0 0 0:0
00264 Wereszczaka Anna Polska 18.02.1998 0 0 0:0
00265 Bożek Weronika Polska 01.09.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-09-03
g. 16:00
W: pozytywna
103
EK 1
KS BRONOWIANKA Kraków GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 1:3 Szczegóły
SG: Stanisław Dąbroś Widzów: 30
2015-09-13
g. 16:00
W: pozytywna
108
EK 2
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 3:0 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak Widzów: 40
2015-09-15
g. 16:00
W: pozytywna
113
EK 3
POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 2:3 Szczegóły
SG: Władysław Mazurek Widzów: 40
2015-09-29
g. 17:00
W: pozytywna
118
EK 4
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski Widzów: 150
2015-11-06
g. 17:00
W: pozytywna
122
EK 5
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn KU AZS UE Wrocław 3:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 40
2015-11-27
g. 17:00
W: pozytywna
126
EK 6
SKTS Sochaczew GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 3:1 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 20
2015-11-20
g. 17:00
W: pozytywna
130
EK 7
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 50
2015-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
137
EK 8
AZS UMCS OPTIMA Lublin GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 1:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 80
2015-12-06
g. 16:00
W: pozytywna
142
EK 9
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn AROTEAM AZS AJD Częstochowa 3:2 Szczegóły
SG: Robert Krusiński Widzów: 13
2016-01-14
g. 16:30
W: pozytywna
148
EK 10
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn KS BRONOWIANKA Kraków 3:2 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: 35
2016-02-14
g. 17:00
W: pozytywna
153
EK 11
KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 1:3 Szczegóły
SG: Marek Chrabąszcz Widzów: 14
2016-03-23
g. 16:00
W: pozytywna
158
EK 12
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 3:2 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2016-02-12
g. 17:00
W: pozytywna
163
EK 13
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 3:0 Szczegóły
SG: Jan Respondowski Widzów: 19
2016-02-15
g. 17:15
W: pozytywna
167
EK 14
KU AZS UE Wrocław GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 0:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa Widzów: 60
2016-03-11
g. 17:00
W: pozytywna
171
EK 15
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn SKTS Sochaczew 3:1 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński Widzów: 37
2016-03-30
g. 17:00
W: pozytywna
175
EK 16
KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 3:1 Szczegóły
SG: Henryk Oleksiuk Widzów: 45
2016-04-29
g. 17:00
W: pozytywna
182
EK 17
GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn AZS UMCS OPTIMA Lublin 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar Widzów: 30
2016-05-01
g. 18:00
W: pozytywna
187
EK 18
AROTEAM AZS AJD Częstochowa GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 3:2 Szczegóły
SG: Maciej Miliński Widzów: 15