Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
3S POLONIA Bytom
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Nickla 143a, 41-908 Bytom
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Napierała
502 617 335
napierala.michal@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Modrzewskiego 5a, 41-907 Bytom
Rodzaj stołów:
Butterfly Centrefold 25
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+***
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 14 35 39:12
2. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 14 33 38:19
3. PKS KOLPING FRAC Jarosław 14 33 38:17
4. KS DEKORGLASS Działdowo 14 28 33:18
5. 3S POLONIA Bytom 14 28 34:23
6. DOJLIDY Białystok 14 23 32:28
7. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 14 19 26:28
8. LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 14 19 28:32
9. ENERGA KTS Toruń 15 16 24:36
10. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 15 15 21:33
11. MORLINY Ostróda 14 5 9:39
12. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 14 1 5:42

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00035 Floras Robert Polska 13.07.1992 15 6 45:18
00033 Gavlas Antonim Czechy 04.06.1985 12 8 36:24
00036 Gołębiowski Mateusz Polska 20.07.1990 7 9 21:27
00037 Wróbel Dariusz Polska 01.10.1990 0 0 0:0
00043 Łysakowski Michał Polska 20.08.2004 0 0 0:0
00034 Balcerzak Marcin Polska 26.03.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-01
g. 18:00
W: pozytywna
005
SM 1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2018-09-07
g. 18:00
W: pozytywna
011
SM 2
3S POLONIA Bytom KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 2:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2018-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
017
SM 3
MORLINY Ostróda 3S POLONIA Bytom 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2018-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
023
SM 4
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Grządziel
2018-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
028
SM 5
3S POLONIA Bytom DOJLIDY Białystok 2:3 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2018-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
033
SM 6
PKS KOLPING FRAC Jarosław 3S POLONIA Bytom 3:1 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher
2018-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
038
SM 7
3S POLONIA Bytom LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2018-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
043
SM 8
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3S POLONIA Bytom 1:3 Szczegóły
SG: Mieczysław Niemiec
2018-12-10
g. 18:00
W: pozytywna
051
SM 9
3S POLONIA Bytom KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2019-01-06
g. 16:00
W: pozytywna
058
SM 10
KS DEKORGLASS Działdowo 3S POLONIA Bytom 3:2 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2019-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
064
SM 11
3S POLONIA Bytom ENERGA KTS Toruń 3:1 Szczegóły
SG: Robert Olencki
2019-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
072
SM 12
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3S POLONIA Bytom 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2019-02-08
g. 18:00
W: pozytywna
078
SM 13
3S POLONIA Bytom ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2019-02-10
g. 16:00
W: pozytywna
083
SM 14
DOJLIDY Białystok 3S POLONIA Bytom 2:3 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2019-02-22
g. 18:00
088
SM 15
3S POLONIA Bytom PKS KOLPING FRAC Jarosław -:- Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2019-02-24
g. 18:00
093
SM 16
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG:
2019-03-15
g. 18:00
098
SM 17
3S POLONIA Bytom KS DEKORGLASS Działdowo -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-03-17
g. 18:00
603
SM 18
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG:
2019-03-22
g. 18:00
612
SM 19
3S POLONIA Bytom ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz -:- Szczegóły
SG: Michał Wolny
2019-03-24
g. 18:00
618
SM 20
3S POLONIA Bytom MORLINY Ostróda -:- Szczegóły
SG: Marek Wolny
2019-04-05
g. 18:00
625
SM 21
ENERGA KTS Toruń 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG:
2019-04-07
g. 18:00
631
SM 22
3S POLONIA Bytom FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jędras