Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Bronikowskiego 45, 85-350 Bydgoszcz
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Leszczyński
501 638 476
zbyszek@zooleszcz.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+***
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 11 27 30:9
2. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 11 25 29:16
3. KS DEKORGLASS Działdowo 11 25 28:12
4. PKS KOLPING FRAC Jarosław 11 25 29:14
5. 3S POLONIA Bytom 11 21 25:19
6. DOJLIDY Białystok 11 19 25:20
7. LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 11 17 23:23
8. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 11 16 20:20
9. ENERGA KTS Toruń 11 12 19:26
10. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 11 5 10:29
11. MORLINY Ostróda 11 5 9:30
12. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 11 1 4:33

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00097 Burov Viacheslav Rosja 27.03.1985 9 6 27:18
00096 Dong Soo Kang Korea Południowa 14.03.1994 6 3 18:9
00098 Desai Harmeet Indie 19.07.1993 4 1 12:3
00099 Grela Artur Polska 21.06.2000 2 7 6:21
00104 Wei Cai Chiny 22.01.1995 1 1 3:3
00103 Wang Jianan Chiny 20.01.1983 1 1 3:3
00100 Leszczyński Zbigniew Polska 09.02.1977 0 0 0:0
00101 Stypka Filip Polska 06.10.2001 0 0 0:0
00102 Ufnal Mateusz Polska 28.12.1997 0 4 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-01
g. 14:00
W: pozytywna
002
SM 1
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2018-09-07
g. 18:00
W: pozytywna
008
SM 2
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS DEKORGLASS Działdowo 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2018-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
014
SM 3
ENERGA KTS Toruń LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 2:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Gliniany
2018-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
020
SM 4
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka
2018-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
026
SM 5
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Lemieszka
2018-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
032
SM 6
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz MORLINY Ostróda 3:0 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2018-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
038
SM 7
3S POLONIA Bytom LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:0 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2018-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
044
SM 8
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz DOJLIDY Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
050
SM 9
PKS KOLPING FRAC Jarosław LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2019-01-06
g. 18:00
W: pozytywna
056
SM 10
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2019-01-13
g. 18:00
W: pozytywna
061
SM 11
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 0:3 Szczegóły
SG: Bogusław Szwochert
2019-02-03
g. 18:00
072
SM 12
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3S POLONIA Bytom -:- Szczegóły
SG:
2019-02-08
g. 18:00
077
SM 13
DOJLIDY Białystok LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG:
2019-02-05
g. 18:00
082
SM 14
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz PKS KOLPING FRAC Jarosław -:- Szczegóły
SG:
2019-02-22
g. 18:00
087
SM 15
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk -:- Szczegóły
SG:
2019-02-24
g. 18:00
092
SM 16
KS DEKORGLASS Działdowo LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG:
2019-03-15
g. 18:00
097
SM 17
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2019-03-17
g. 18:00
606
SM 18
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz -:- Szczegóły
SG:
2019-03-22
g. 18:00
613
SM 19
MORLINY Ostróda LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG:
2019-03-24
g. 18:00
619
SM 20
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz ENERGA KTS Toruń -:- Szczegóły
SG:
2019-04-05
g. 18:00
626
SM 21
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG: Jakub Kordyś
2019-04-07
g. 18:00
632
SM 22
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -:- Szczegóły
SG: