Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
DOJLIDY Białystok
LOTTO Superliga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot.

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Ks. St. Suchowolca 26 (duża hala)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Anchim
792 313 001
tenis.dojlidy@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Ks. St. Suchowolca 26 (mała sala)
Rodzaj stołów:
Tibhar Showcourt
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:
Teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 55 60:20
2. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 22 50 58:30
3. KS DEKORGLASS Działdowo 22 48 56:26
4. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 48 56:30
5. 3S POLONIA Bytom 22 40 50:37
6. DOJLIDY Białystok 22 34 47:45
7. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 34 44:40
8. LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 29 39:49
9. ENERGA KTS Toruń 22 23 35:52
10. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 22 18 30:54
11. MORLINY Ostróda 22 11 18:60
12. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 6 12:62

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00157 Wang Zeng Yi Polska 24.06.1983 21 11 63:33
00150 Li Yongyin Chiny 21.06.1999 21 14 63:42
00156 Walaszek Przemysław Polska 25.05.2000 5 17 15:51
00154 Piszczatowski Paweł Polska 20.08.1999 0 0 0:0
00153 Piszczatowski Maciej Polska 21.11.2000 0 0 0:0
00155 Repke Mateusz Polska 09.01.2001 0 0 0:0
00151 Michalski Piotr Polska 15.07.2003 0 3 0:9
00147 Chojnacki Jakub Polska 02.01.1999 0 0 0:0
00148 Jarkowski Marcin Polska 31.08.1975 0 0 0:0
00149 Kurlenda Krzysztof Polska 13.05.1999 0 0 0:0
00146 Anchim Piotr Polska 26.12.1990 0 0 0:0
00152 Olszewski Marcin Polska 01.04.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-02
g. 18:00
W: pozytywna
004
SM 1
ENERGA KTS Toruń DOJLIDY Białystok 0:3 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2018-09-07
g. 18:00
W: pozytywna
010
SM 2
DOJLIDY Białystok ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2018-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
016
SM 3
KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk DOJLIDY Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska
2018-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
022
SM 4
DOJLIDY Białystok MORLINY Ostróda 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2018-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
028
SM 5
3S POLONIA Bytom DOJLIDY Białystok 2:3 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2018-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
034
SM 6
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz DOJLIDY Białystok 1:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
039
SM 7
DOJLIDY Białystok PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2018-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
044
SM 8
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz DOJLIDY Białystok 3:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
049
SM 9
DOJLIDY Białystok FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2019-01-06
g. 16:00
W: pozytywna
057
SM 10
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki DOJLIDY Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2018-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
063
SM 11
DOJLIDY Białystok KS DEKORGLASS Działdowo 1:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
071
SM 12
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów DOJLIDY Białystok 3:2 Szczegóły
SG:
2019-02-08
g. 20:00
W: pozytywna
077
SM 13
DOJLIDY Białystok LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2019-02-10
g. 16:00
W: pozytywna
083
SM 14
DOJLIDY Białystok 3S POLONIA Bytom 2:3 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2019-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
089
SM 15
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra DOJLIDY Białystok 0:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa
2019-02-24
g. 16:00
W: pozytywna
094
SM 16
PKS KOLPING FRAC Jarosław DOJLIDY Białystok 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2019-03-15
g. 19:00
W: pozytywna
099
SM 17
DOJLIDY Białystok KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 1:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-03-17
g. 14:00
W: pozytywna
604
SM 18
KS DEKORGLASS Działdowo DOJLIDY Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2019-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
609
SM 19
DOJLIDY Białystok KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3 Szczegóły
SG: Marcin Klejno
2019-03-13
g. 12:00
W: pozytywna
617
SM 20
DOJLIDY Białystok ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:1 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2019-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
624
SM 21
MORLINY Ostróda DOJLIDY Białystok 1:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2019-04-07
g. 16:00
W: pozytywna
630
SM 22
DOJLIDY Białystok ENERGA KTS Toruń 2:3 Szczegóły
SG: Jan Radoński