Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
KU AZS UE Wrocław
Ekstraklasa Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  Tolksdorf Zdzisław
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Wrocław, sala SWFiS UE ul. Kamienna 35/37
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zdzisław Tolksdorf
605 727 195
tstolk@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Sala KS AZS Wrocław ul. Mianowskiego 2B
Rodzaj stołów:
Andro "Magnum SC"
Rodzaj piłek:
Andro ***40+3S
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 18 36 54:6
2. KU AZS UE Wrocław 18 32 49:11
3. POLMLEK Lidzbark Warmiński 18 24 42:25
4. GLKS SCANIA Nadarzyn 18 22 39:27
5. BEBETTO AZS UJD Częstochowa 18 18 34:32
6. SKTS Sochaczew 18 12 24:39
7. KS BRONOWIANKA Kraków 18 12 25:42
8. ATS east rent Białystok 18 10 20:45
9. MRKS Gdańsk 18 8 16:47
10. KSTS MOSiR KARPATY Krosno 18 6 16:45

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00168 Bajor Natalia Polska 07.03.1997 18 3 54:9
00175 Węgrzyn Katarzyna Polska 09.01.2001 10 4 30:12
00167 Xie Junqiu Chiny 11.08.1998 10 1 30:3
00174 Węgrzyn Anna Polska 09.01.2001 7 3 21:9
00173 Szymczak Julia Polska 22.09.2000 1 0 3:0
00172 Girulska Julia Polska 11.03.2002 0 0 0:0
00169 Furman Julia Polska 06.03.2005 0 0 0:0
00170 Gaworska Zuzanna Polska 30.04.2003 0 0 0:0
00171 Ge Xinqi Chiny 19.07.1995 0 0 0:0
00166 Li Zhiying Chiny 18.01.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-02
g. 14:00
W: pozytywna
101
EK 1
KSTS MOSiR KARPATY Krosno KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Gracjan Nowak
2018-09-03
g. 16:00
W: pozytywna
106
EK 2
KU AZS UE Wrocław MRKS Gdańsk 3:0 Szczegóły
SG: Mirosław Seidel
2018-10-13
g. 16:00
W: pozytywna
111
EK 3
KS BRONOWIANKA Kraków KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Izabela Żądło
2018-11-22
g. 17:15
W: pozytywna
116
EK 4
KU AZS UE Wrocław GLKS SCANIA Nadarzyn 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński
2018-12-12
g. 17:00
W: pozytywna
121
EK 5
SKTS Sochaczew KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2018-11-03
g. 16:00
W: negatywna
126
EK 6
KU AZS UE Wrocław POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek
2018-10-30
g. 18:00
W: pozytywna
131
EK 7
BEBETTO AZS UJD Częstochowa KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2018-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
136
EK 8
ATS east rent Białystok KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Mateusz Lewczuk
2018-12-08
g. 16:00
W: pozytywna
140
EK 9
KU AZS UE Wrocław KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 1:3 Szczegóły
SG: Marek Plewa
2019-01-09
g. 17:15
W: pozytywna
146
EK 10
KU AZS UE Wrocław KSTS MOSiR KARPATY Krosno 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Wapiński
2019-01-12
g. 16:00
W: pozytywna
151
EK 11
MRKS Gdańsk KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Zalesiński
2019-01-20
g. 14:30
W: pozytywna
156
EK 12
KU AZS UE Wrocław KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG: Marek Plewa
2019-02-01
g. 16:30
W: pozytywna
161
EK 13
GLKS SCANIA Nadarzyn KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-02-07
g. 17:00
W: pozytywna
166
EK 14
KU AZS UE Wrocław SKTS Sochaczew 3:1 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek
2019-02-22
g. 17:00
W: pozytywna
171
EK 15
POLMLEK Lidzbark Warmiński KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Robert Woźniak
2019-03-13
g. 17:15
W: pozytywna
176
EK 16
KU AZS UE Wrocław BEBETTO AZS UJD Częstochowa 3:0 Szczegóły
SG: Marek Plewa
2019-03-16
g. 16:00
W: pozytywna
181
EK 17
KU AZS UE Wrocław ATS east rent Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek
2019-03-15
g. 16:00
W: pozytywna
185
EK 18
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg KU AZS UE Wrocław 3:0 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher