Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
POLMLEK Lidzbark Warmiński
Ekstraklasa Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbyszek Pietkiewicz
602 247 724
z.pietkiewicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Bartoszycka 24, 11-100 Lidzbark Warmiński
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+
Rodzaj podłoża:
Linosom narnidur

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 18 36 54:6
2. KU AZS UE Wrocław 18 32 49:11
3. POLMLEK Lidzbark Warmiński 18 24 42:25
4. GLKS SCANIA Nadarzyn 18 22 39:27
5. BEBETTO AZS UJD Częstochowa 18 18 34:32
6. SKTS Sochaczew 18 12 24:39
7. KS BRONOWIANKA Kraków 18 12 25:42
8. ATS east rent Białystok 18 10 20:45
9. MRKS Gdańsk 18 8 16:47
10. KSTS MOSiR KARPATY Krosno 18 6 16:45

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00195 Ma Wenting Norwegia 04.11.1990 21 3 63:9
00196 Rui Fang Dong Polska 27.03.1975 10 3 30:9
00197 Trigolos Daria Białoruś 17.07.1999 6 7 18:21
00193 Bogdanowicz Natalia Polska 10.01.2007 2 6 6:18
00194 Leśniak Alicja Polska 10.09.1993 0 3 0:9
00192 Archacka Julia Polska 21.01.2003 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-02
g. 16:00
W: pozytywna
103
EK 1
KS BRONOWIANKA Kraków POLMLEK Lidzbark Warmiński 2:3 Szczegóły
SG: Izabela Żądło
2018-09-07
g. 16:00
W: pozytywna
108
EK 2
POLMLEK Lidzbark Warmiński GLKS SCANIA Nadarzyn 3:1 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2018-10-13
g. 17:00
W: pozytywna
113
EK 3
SKTS Sochaczew POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2018-10-19
g. 15:00
W: pozytywna
118
EK 4
ATS east rent Białystok POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:2 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2018-10-27
g. 16:00
W: pozytywna
122
EK 5
POLMLEK Lidzbark Warmiński BEBETTO AZS UJD Częstochowa 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Drzycimski
2018-11-03
g. 16:00
W: negatywna
126
EK 6
KU AZS UE Wrocław POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:0 Szczegóły
SG: Andrzej Siwek
2018-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
130
EK 7
POLMLEK Lidzbark Warmiński KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 0:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jesiołowski
2018-12-01
g. 14:00
W: pozytywna
137
EK 8
KSTS MOSiR KARPATY Krosno POLMLEK Lidzbark Warmiński 0:3 Szczegóły
SG: Bartosz Majcher
2018-10-24
g. 16:00
W: pozytywna
142
EK 9
POLMLEK Lidzbark Warmiński MRKS Gdańsk 3:1 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2019-01-09
g. 17:00
W: pozytywna
148
EK 10
POLMLEK Lidzbark Warmiński KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2019-01-10
g. 16:00
W: pozytywna
153
EK 11
GLKS SCANIA Nadarzyn POLMLEK Lidzbark Warmiński 1:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-01-18
g. 17:00
W: negatywna
158
EK 12
POLMLEK Lidzbark Warmiński SKTS Sochaczew 3:0 Szczegóły
SG: Robert Woźniak
2019-02-01
g. 17:00
W: pozytywna
163
EK 13
POLMLEK Lidzbark Warmiński ATS east rent Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Marta Gromek
2019-02-09
g. 16:00
W: pozytywna
167
EK 14
BEBETTO AZS UJD Częstochowa POLMLEK Lidzbark Warmiński 1:3 Szczegóły
SG: Michał Minda
2019-02-22
g. 17:00
W: pozytywna
171
EK 15
POLMLEK Lidzbark Warmiński KU AZS UE Wrocław 1:3 Szczegóły
SG: Robert Woźniak
2019-02-07
g. 16:00
W: pozytywna
175
EK 16
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:2 Szczegóły
SG: Lech Lichołai
2019-02-03
g. 14:00
W: pozytywna
182
EK 17
POLMLEK Lidzbark Warmiński KSTS MOSiR KARPATY Krosno 3:0 Szczegóły
SG: Robert Woźniak
2019-03-23
g. 16:00
W: pozytywna
187
EK 18
MRKS Gdańsk POLMLEK Lidzbark Warmiński 0:3 Szczegóły
SG: Dagmar Rzoska