Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
SKTS Sochaczew
Ekstraklasa Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
skts.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Kusocińskiego 2, 96-500 Sochaczew
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Bronisław Gawrylczyk
606 261 391
ella_sochaczew@vp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Chopina 101, 96-500 Sochaczew
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Andro 3S ***(Plastic with seam)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 9 18 27:2
2. KU AZS UE Wrocław 9 16 25:5
3. GLKS SCANIA Nadarzyn 9 10 19:17
4. POLMLEK Lidzbark Warmiński 9 10 18:17
5. KS BRONOWIANKA Kraków 9 8 17:18
6. SKTS Sochaczew 9 8 15:17
7. BEBETTO AZS UJD Częstochowa 9 8 17:19
8. MRKS Gdańsk 9 6 12:21
9. ATS east rent Białystok 9 4 9:25
10. KSTS MOSiR KARPATY Krosno 9 2 6:24

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00199 Grzybowska-Franc Katarzyna Polska 30.04.1989 7 2 21:6
00202 Ślązak Julia Polska 18.06.1999 4 6 12:18
00200 Gui Lin Brazylia 01.10.1993 4 5 12:15
00203 Wojtczak Aleksandra Polska 26.05.2000 0 3 0:9
00198 Gawrylczyk-Zielińska Natalia Polska 06.02.1986 0 0 0:0
00201 Pastor-Gołda Agata Polska 31.03.1986 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-03
g. 16:30
W: pozytywna
104
EK 1
GLKS SCANIA Nadarzyn SKTS Sochaczew 3:2 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2018-09-08
g. 17:00
W: pozytywna
109
EK 2
SKTS Sochaczew ATS east rent Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2018-10-13
g. 17:00
W: pozytywna
113
EK 3
SKTS Sochaczew POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2018-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
117
EK 4
BEBETTO AZS UJD Częstochowa SKTS Sochaczew 1:3 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2018-12-12
g. 17:00
W: pozytywna
121
EK 5
SKTS Sochaczew KU AZS UE Wrocław 0:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2018-10-15
g. 17:00
W: pozytywna
125
EK 6
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg SKTS Sochaczew 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2018-11-10
g. 17:00
W: pozytywna
132
EK 7
SKTS Sochaczew KSTS MOSiR KARPATY Krosno 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2018-12-08
g. 16:00
W: pozytywna
138
EK 8
MRKS Gdańsk SKTS Sochaczew 3:0 Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński
2018-12-11
g. 17:00
143
EK 9
SKTS Sochaczew KS BRONOWIANKA Kraków 1:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada