Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
SKTS Sochaczew
Ekstraklasa Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
skts.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Kusocińskiego 2, 96-500 Sochaczew
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Bronisław Gawrylczyk
606 261 391
ella_sochaczew@vp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Chopina 101, 96-500 Sochaczew
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Andro 3S ***(Plastic with seam)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 5 10 15:1
2. KU AZS UE Wrocław 3 6 9:0
3. BEBETTO AZS UJD Częstochowa 4 6 10:6
4. SKTS Sochaczew 5 6 11:8
5. POLMLEK Lidzbark Warmiński 3 4 7:6
6. GLKS SCANIA Nadarzyn 3 2 6:8
7. KSTS MOSiR KARPATY Krosno 3 2 3:6
8. MRKS Gdańsk 3 0 1:9
9. ATS east rent Białystok 3 0 0:9
10. KS BRONOWIANKA Kraków 4 0 3:12

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00199 Grzybowska-Franc Katarzyna Polska 30.04.1989 6 2 18:6
00202 Ślązak Julia Polska 18.06.1999 3 3 9:9
00200 Gui Lin Brazylia 01.10.1993 2 2 6:6
00203 Wojtczak Aleksandra Polska 26.05.2000 0 1 0:3
00198 Gawrylczyk-Zielińska Natalia Polska 06.02.1986 0 0 0:0
00201 Pastor-Gołda Agata Polska 31.03.1986 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-03
g. 16:30
W: pozytywna
104
EK 1
GLKS SCANIA Nadarzyn SKTS Sochaczew 3:2 Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2018-09-08
g. 17:00
W: pozytywna
109
EK 2
SKTS Sochaczew ATS east rent Białystok 3:0 Szczegóły
SG: Piotr Pielaciński
2018-10-13
g. 17:00
W: pozytywna
113
EK 3
SKTS Sochaczew POLMLEK Lidzbark Warmiński 3:1 Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2018-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
117
EK 4
BEBETTO AZS UJD Częstochowa SKTS Sochaczew 1:3 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2018-12-12
g. 17:00
121
EK 5
SKTS Sochaczew KU AZS UE Wrocław -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada
2018-10-15
g. 17:00
W: pozytywna
125
EK 6
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg SKTS Sochaczew 3:0 Szczegóły
SG: Tomasz Kąsek
2018-11-10
g. 17:00
132
EK 7
SKTS Sochaczew KSTS MOSiR KARPATY Krosno -:- Szczegóły
SG: Tomasz Ruszkiewicz
2018-12-01
g. 16:00
138
EK 8
MRKS Gdańsk SKTS Sochaczew -:- Szczegóły
SG: Eugeniusz Chyliński
2018-12-08
g. 17:00
143
EK 9
SKTS Sochaczew KS BRONOWIANKA Kraków -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Zawada